Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 314

  • 56 658
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


FATMAGUL и KARA PARA ASK, най-добрите турски сериали.
Скрит текст:
FATMAGUL Y KARA PARA ASK LAS MEJORES SERIES TURCAS
И коя е връзката между тях - Енгин Акюрек.

# 706
  • Мнения: 1 285



                       Добър вечер момичета,

Ех, Марта, Мартичка и друг път съм го казвала - ако всички са толкова добронамерени
колкото теб ..............животът щеше да е песен. txtloves newsm51

Аз почти две години четох темата без регистрация. После се изкуших и скочих от балкона.
 Спомням си, че някога пишех спокойно всичко, което ми е на сърцето, а после започнах
първо да мисля дали няма пак да ме иронизират, дали ще се хареса това, което напиша
и така, че накрая почти спрях.

Ето дори за прекрасните клипове на Хаяско и Свети избрах да ги поздравя във фейсбук.
Не съм ги пренебрегнала и много им се радвам и ги уважавам не само като творци,  а
и като хора.  newsm10 smile3501 newsm51

Колкото до предложението на Марианка, приемам го и нямам възражение, само гдето още
не знам как ще се включа. newsm51

# 707
  • Мнения: 917

Хаяско  Two Hearts срещам ти колажите из фейса, ама друго си е да го видя и тук !  smile3501

Тануша  Two Hearts  виждам те  Grinning  Скачай при нас !
 
Two HeartsМАРТИЧКА,  сега скачам да кажа само:

 Hug МОМИЧЕТА, Hug

 Grinning А утре вечер обещавам, че ще скоча и ще поостана повечко.
Grinning

Скрит текст:
Днес изпратихме гостите си, след почти едномесечно гостуване Joy и след тях е "бомба" паднала. ooooh!

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


http://www.ranini.tv/haber/6174/1/iste-yerli-jane-damla-colbay

Дамла Джолбай, нашата Демет вече има предложение за участие в дизи. Пише че е участвала в КРА. Ще се излъчва по канал Д. Името на сериала още не е уточнено, но ще е адаптация по американския Jane The Virgin Writers: https://twitter.com/hashtag/JaneTheVirgin?src=hash
................
Радвам се за Дамла. Показа прекрасна игра момичето. Пък е и много хубавка.

# 709
  • Мнения: 23 323


Тануша  Two Hearts прекрасно е да имаш гости, още повече да са скъпи - така, че сега ще оправяш и ще си мислиш, че ако бяха стояли 2 месеца щеше да е още по-добре... newsm53

Мариянка  Two Hearts  момичето добре се справи. Дано получи хубава роля и в новия проект.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Ех, хубаво е да видиш такива снимки. От Бурса.
.............
Марта - става въпрос за главна роля за Дамла.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 001
KPA, добър или лош, според мен ще даде тласък на доста кариери, не само на Дамла. Имам предвид, че беше "забелязана" Бестемсу, също и Тувана остави добри впечатления.

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 22:03 от Light /Свети/

# 712
  • Мнения: 23 323


Ех, хубаво е да видиш такива снимки. От Бурса.
.............
Марта - става въпрос за главна роля за Дамла.


Я, тук халката на Йомер/Енгин е на правилното място... newsm53 Колко ли дубли са правили...  Thinking
Но като гледах и онази снимка с колелото - голям купон е било  Grinning

Свети  Two Hearts  тя  Тувана направи филм в който беше с главна роля. Записа песен. Въобще каста  си беша на ниво.

Знаете ли какво ми се гледа - Енгин и Тувана. А дано, ама ... надали...

Комет Two Hearts ще измислиш с какво да се включиш - важното е да си направим лятото приятно и дано наесен да имаме повод за празнуване - нов проект на любимеца ни. Дано само не реши да пробва отрицателна роля, че сигурно ще извади нещо красиво и от злодея...и ще ни направи снизходителни към героя...

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 22:19 от Марта_49

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


KPA, добър или лош, според мен ще даде тласък на доста кариери, не само на Дамла. Имам предвид, че беше "забелязана" Бестемсу, също и Тувана остави добри впечатления.


Така да получават награди - като Йомер, за добре свършена работа.
Само да има хубави сценарии. Адаптациите не ми допадат на мен, но кой ли ме пита. А за такива млади актриси като Дамла, Бестемсу - тя също спомена че има покана за проект, старта в КРА си е трамплин. Тувана, нищо че е млада има участия в сериали - и главна роля има, и във филми. И награди е печелила. Никой не подминава красотата, но когато е подплатена и с талант - прекрасно. Радвам се за тези млади момичета - актриси.


Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 22:28 от mariana51

# 714
  • Мнения: 23 323


Дори и да му спаси живота, огорчението от предателството остава.  Точно заради това Йомер беше принуден да въздаде сам правосъдие над Таййар - заради слабия си брат, който предпочете смъртта, но да остане верен на Таййар.



Хади, да не сме валат и днес.

Ами това е да си известен и да те обичат хората...  пък ние доволни...

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188




Хади, да не сме валат и днес. Дамата е шефката на заведението. Снимката е от тази вечер.

# 716
  • Мнения: X


Аржентинките и те са пленени от Керим. Туитър гъмжи от латиноамерикански фенки на Енгин.
....................
Light /Свети/, точно - всеки по своя си начин.

Супер!Вярвам им!Тези горещи и страстни жени разбират от мъже  smile3501

# 717
  • Мнения: 23 323
Скрит текст:




Хади, да не сме валат и днес. Дамата е шефката на заведението.


Все още с визията на Йомер... Явно има причина - или така се харесва, или... я си представете 3  мини сезон - например  от 10 -13 серии  Grinning  

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188
Скрит текст:




Хади, да не сме валат и днес. Дамата е шефката на заведението.


Все още с визията на Йомер... Явно има причина - или така се харесва, или... я си представете 3  мини сезон - например  от 10 -13 серии  Grinning  

Или игрален филм. Със същото име и основна идея.

# 719
  • Мнения: 23 323
Или игрален филм. Със същото име и основна идея.


Ще бъде интересно...

Общи условия

Активация на акаунт