Кой какво сервира снощи - кой какво ще готви днес? - 4

  • 21 013
  • 421
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 125
Довечера - пиле със пр. мляко и сирена (лека импровизация), картофено пюре (готово) и зелена салата с всички екстри Mr. Green

# 301
  • София
  • Мнения: 2 671
Снощи правихме с мама свинско печено със зеленуци и зелена салата. Обаче малко се изхвърлихме със количествово свинско и има и за днес, само слатка и гарнитура ще ми измисля, вътрят ми се едни зеленчукови шишчета на скара в главата  Peace

# 302
  • Мнения: 3 537
Днес - кюфтета и лук на скара

# 303
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Днес за обяд си взехме готово пиле на кол. Направих и салатка с марули. За вечеря май ще правя пържени яйца и сигурно пак салатка, ама от домати и краставици.

# 304
  • ново
  • Мнения: 6 034
Снощи бяхме само с малката двете и хапнахме пица навън.
За довечера - свински пържолки на скара и зелена салата.

# 305
  • София
  • Мнения: 587
Снощи преядохме със спагети,а за тази вечер кебапчета и салата от домати и краставици.

# 306
  • Мнения: 2 123
снощи - пържени тиквички и пролетна салата с кашкавален дресинг, а днес - спаначена супа и... newsm78

# 307
  • Мнения: 2 609
вчера супа от лапад и мусака
днес пълнен пипер с ориз и кайма, за десерт мляко с ориз- изобщо- оризен ден Laughing



снощи - пържени тиквички и пролетна салата с кашкавален дресинг, а днес - спаначена супа и... newsm78
irinii, сподели рецептата за тази салата и най-вече за дресинга! Praynig

# 308
  • Мнения: 4 370
За вечеря -  голяма зелена салата ,сиренце,  а за мъжа имаше и кюфтета от оня ден.

# 309
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Снощи агнешко с картофи и щрудел.Днес готвих свинско с прясно зеле и закуска за мъжа ми за утре-кашкавалени питки.

# 310
  • Мнения: 5 500
Пиле с картофи и зелена салата с репички, от което и за утре ще има Mr. Green

# 311
  • Мнения: 128
Днес вечеряхме свински пържоли с картофена салата. Утре ще готвя грах с малко пушено месо в него. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 163
снощи - пържени тиквички и пролетна салата с кашкавален дресинг, а днес - спаначена супа и... newsm78


Как я приготвяш тази пролетна салата с кашкавален дресинг?

# 313
  • Мнения: 163
И да взема да се отчета за днес.
Остатъците от вчерашния ориз и шопска салата, като ей така за разкош и хвърлих една шепа ситно натрошени орехи.
Утре ще има супа топчета и......... идея си нямам още какво...

# 314
  • Мнения: 4 370
Аз сега готвя лапад, ама като ядене ще стане, не е супа. То с каво върви с тараторче или само с кисело мляко?

Общи условия

Активация на акаунт