Светлината на моя живот - Тема 7

  • 74 778
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 766
Уау, ето едни уникални гифчета на Сурадж и Сандия от Великолепния момент между тях в миналия епизод в Индия! Не мога да им се нагледам ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Обожавам този момент ...  newsm76 newsm76 newsm76 Толкова любов и страст - такива погледи! Ухааа ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Flushed ppp    Hands Clap







Пускам и един колаж, който намерих от същия момент ...  
Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 20:47 от Roxis

# 676
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug Hug Hug Hug
благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
наистина уникални и неповторими са двамата smile3521 txtloves  loveuuu txtloves  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 677
  • Мнения: 2 592
Ето 2 нови снимки на Дипика зад кадър от днес!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts На втората е заедно с шефа си, който днес има рожден ден в реалния живот. Тя се е снимала с него и го поздравява ...  Two Hearts thumbsup nbirthday   Praynig Praynig Praynig




Ето и една снимка на Дипика с Рохит от тяхна почивка преди време, просто сега я пусна! Както винаги тя е много красива ...   newsm10


След 1100 серии и много снимки зад кадър ,награди,срещи,интервюта и пр.
Депика навсякъде е красива Heart Eyes но само до Анас има специално излъчване което се отнася и за него  bowuu и в реала пак двамата един до друг са много повече забележими и привличат окото Peace отколкото сами или в компанията на друг/и
дори и на половинките си smile3521 а пък  тя напоследък пусна снимки зад кадър и с артистите  които играят  Chandu  и Himanshu  но с Анас няма и една след наградите на които танцуваха фантастично  newsm18 newsm68:lol: Crossing Arms

# 678
  • Мнения: 390
Ето 2 нови снимки на Дипика зад кадър от днес!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts На втората е заедно с шефа си, който днес има рожден ден в реалния живот. Тя се е снимала с него и го поздравява ...  Two Hearts thumbsup nbirthday   Praynig Praynig Praynig




Ето и една снимка на Дипика с Рохит от тяхна почивка преди време, просто сега я пусна! Както винаги тя е много красива ...   newsm10


След 1100 серии и много снимки зад кадър ,награди,срещи,интервюта и пр.
Депика навсякъде е красива Heart Eyes но само до Анас има специално излъчване което се отнася и за него  bowuu и в реала пак двамата един до друг са много повече забележими и привличат окото Peace отколкото сами или в компанията на друг/и
дори и на половинките си smile3521 а пък  тя напоследък пусна снимки зад кадър и с артистите  които играят  Chandu  и Himanshu  но с Анас няма и една след наградите на които танцуваха фантастично  newsm18 newsm68:lol: Crossing Arms


Софи, не ми се вярва, но да не се окаже наистина, че Анас и Дипика са в лоши отношения. Само това се моля да не става, че знаете една жена, която е наранена по някакъв начин, как може да се държи, в случая Дипика може дори да иска да напусне сериала, ако има нещо такова. ДАААААААААНОООООООО да няма  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 679
  • Мнения: 390
Току що изгледах епизода в Индия.

Уфф, този Чанду ще излезе голям хитрец, но и нашата не пада по-долу. Все я изпробва, дали няма да се издаде, коя е и за какво е дошла в селото. Първо я натири да си ходи, че уж да не търпяла онова куку свекървата, после прати подире й някакви бандюги с автомати да я гонят, че уж Химаншу им дължал пари и се опитаха да я принудят да стреля, ама не се издава Сандийка, предпочита да умре, но да запази мисията неразкрита. Последното изпитание, което измисли само и само да я разкрие е да я срещне с Нараяни Деви - сестра си. Тя нали е някаква гадателка, лечителка и пр. може пък да разчита на нея да види, коя всъщност е Сагрика Дас. Дано не я разкрият, че лошо й се пише, ще я обезглавят без окото им да мигне.
В това време, докато Сандия се пече на бавен огън в джунглата, опитвайки да спаси страната си, маминка решава да ожени Сураджи, колкото се може по-скоро. Не се вслушва в никакви съвети, даже вече отива да иска ръката на Лали от братчето й. В началото той казва не, но после дава разрешение. Ей момко, прибери си сестрата, че няма вариант да стане госпожа Сурадж Рати, защото истинската и единствена е там някъде в една джунгла, гонеща престъпници и като се върне в къщи и види какви сте ги свършили ще ви разпердушини набързо, знаем каква ревнивка е. Пък и жениха не осъзнава, какво точно се случва около него, а и не проявява абсолютно никакъв интерес към Лалима, безразлична му е то се вижда.

# 680
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
Ето 2 нови снимки на Дипика зад кадър от днес!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts На втората е заедно с шефа си, който днес има рожден ден в реалния живот. Тя се е снимала с него и го поздравява ...  Two Hearts thumbsup nbirthday   Praynig Praynig Praynig




Ето и една снимка на Дипика с Рохит от тяхна почивка преди време, просто сега я пусна! Както винаги тя е много красива ...   newsm10


След 1100 серии и много снимки зад кадър ,награди,срещи,интервюта и пр.
Депика навсякъде е красива Heart Eyes но само до Анас има специално излъчване което се отнася и за него  bowuu и в реала пак двамата един до друг са много повече забележими и привличат окото Peace отколкото сами или в компанията на друг/и
дори и на половинките си smile3521 а пък  тя напоследък пусна снимки зад кадър и с артистите  които играят  Chandu  и Himanshu  но с Анас няма и една след наградите на които танцуваха фантастично  newsm18 newsm68:lol: Crossing Arms

Софи, не ми се вярва, но да не се окаже наистина, че Анас и Дипика са в лоши отношения. Само това се моля да не става, че знаете една жена, която е наранена по някакъв начин, как може да се държи, в случая Дипика може дори да иска да напусне сериала, ако има нещо такова. ДАААААААААНОООООООО да няма  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17



ИЛИЯНА Hug Hug Hug преди време МИХА Hug беше описала подробно за
отношенията им в началото на сериала и охладняването им впоследствие след като се разбира за  връзката на Депика и  Рохит - тогава гл. режисьор на сериала Sunglasses а след сватбата им спират и купоните за които имаше много инфо и клипове - остана само резането и яденето на торти на сета а и Рохит напусна сериала сега е друг режисьора..каква е точната причина само може да гадаем но е имало и  недоволство от Анас че неговата роля станала второстепенна след като Депика вече играела и като полицай ooooh! не им разбирам индийските нрави но е неестествено да се държат така дистанцирано сега Rolling Eyes след като преди знаеш как се смееха непрекъснато зад кадър и какви готини съвместни интервюта даваха - направо втори сериал Heart Eyes Laughing и ще е непростимо да напусне сериала преди края му след като двамата с Анас сътвориха тази неповторима романтика Heart Eyes  loveuuu

# 681
  • Мнения: 11 766
Софи, не ми се вярва, но да не се окаже наистина, че Анас и Дипика са в лоши отношения. Само това се моля да не става, че знаете една жена, която е наранена по някакъв начин, как може да се държи, в случая Дипика може дори да иска да напусне сериала, ако има нещо такова. ДАААААААААНОООООООО да няма  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

ИЛИЯНА Hug Hug Hug преди време МИХА Hug беше описала подробно за
отношенията им в началото на сериала и охладняването им впоследствие след като се разбира за  връзката на Депика и  Рохит - тогава гл. режисьор на сериала Sunglasses а след сватбата им спират и купоните за които имаше много инфо и клипове - остана само резането и яденето на торти на сета а и Рохит напусна сериала сега е друг режисьора..каква е точната причина само може да гадаем но е имало и  недоволство от Анас че неговата роля станала второстепенна след като Депика вече играела и като полицай ooooh! не им разбирам индийските нрави но е неестествено да се държат така дистанцирано сега Rolling Eyes след като преди знаеш как се смееха непрекъснато зад кадър и какви готини съвместни интервюта даваха - направо втори сериал Heart Eyes Laughing и ще е непростимо да напусне сериала преди края му след като двамата с Анас сътвориха тази неповторима романтика Heart Eyes  loveuuu


Софи, Илиана - стига глупости! Защо все трябва да мислим и говорим най-лошото! Стига с това, че двамата са в лоши отношения или че някой от тях ще напуска! Това не бива да става ...  Naughty Rolling Eyes Praynig Освен това аз не вярвам на тези глупости, че са в лоши отношения и как били охладнели и т.н. Знам какво разказва Миха - вероятно са имали леки проблеми, но вече ги оправиха. Пък и на всеки може да се случи да се поскара с приятел или колега за нещо и после да му мине.  newsm10 А и нали се изясниха. После стана това с шамара, но след това се разбраха. То и там не се знае каква е истината точно. Или са я преувеличили медиите за рекламна цел ...  Wink Но видяхме, че преди и по време на наградите, а и сега също виждаме Анас и Дипика отново усмихнати как се забавляват заедно.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  newsm44  ura По време на Кабади турнира също не съм забравила как се смееха зад кадър и си играеха с ръце.  newsm51 txtloves  Kissing Heart Two Hearts Oha! И как така да нямали общи снимки зад кадър след наградите - сещам се за над 10!  txtloves txtloves txtloves

# 682
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug Hug Hug Hug
благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
наистина уникални и неповторими са двамата smile3521 txtloves  loveuuu txtloves  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


След 1100 серии и много снимки зад кадър ,награди,срещи,интервюта и пр.
Депика навсякъде е красива Heart Eyes но само до Анас има специално излъчване което се отнася и за него  bowuu и в реала пак двамата един до друг са много повече забележими и привличат окото Peace отколкото сами или в компанията на друг/и
дори и на половинките си smile3521 а пък  тя напоследък пусна снимки зад кадър и с артистите  които играят  Chandu  и Himanshu  но с Анас няма и една след наградите на които танцуваха фантастично  newsm18 newsm68:lol: Crossing Arms


Съгласна съм, че Анас и Дипика изглеждат най-добре, когато са един до друг. В сериала или в живота са уникални заедно ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Хубаво е, че Дипика пуска снимки зад кадър ...  newsm10 Но как така не е пускала снимки зад кадър с Анас след танца им ...  newsm78 Напротив точно след тези награди пусна няколко снимки с Анас и все уникални - пусна също и един Великолепен клип зад кадър с него!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Flushed ppp  Hands Clap Само да припомня, че Анас и Дипика имаха снимки зад кадър и от Кабади Турнира! Даже се бяха снимали с актьора в ролята на Бабан и със Сантош!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes После онази уникална снимка на Анас и Дипика зад кадър, когато тя се смее докато той лежи в скута й - там нямат равни и са зад кадър!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm76 txtloves Дипика пусна и снимка зад кадър как с Анас разглеждат албума със снимките на Сурадж и Сандия! Дори отдолу писа супер съобщение за приятелството и сплотеността им.  txtloves txtloves txtloves smile3521 newsm51 След това по време на пиесата, където играха Шив и Сати, Парвати - отново пуснаха общи снимки! Има както двамата сами, така и двамата с Каника!  newsm44  Heart Eyes Flushed А да не говорим какви уникални снимки зад кадър пусна Дипика с Анас и актьора в ролята на Химаншу от гарата! Дори беше писала, че много са се забавлявали заедно и дори Химаншу писа колко страхотна двойка са в сериала и колко невероятно забавни са двамата в живота!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves smile3534 Всички тези снимки съм ги пускала - аз лично не мога да ги забравя така лесно.  txtloves txtloves txtloves Там са уникални - а на dubsmash видеото вече са върхаааа ...  lovekiss lovekiss lovekiss Heart Eyes Flushed Flushed  grinning039 Пусна и още едно клипче от песента и по време на пиесата ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тези дни е нормално да не пуска защото е на мисия, а техните моменти под формата на спомени или нечия фантазия все пак ги пазят като изненада за зрителите. Затова и няма как да пусне с него ... newsm10  Kissing Heart Two Hearts

# 683
  • Мнения: 2 592
Цитат
Софи, Илиана - стига глупости! Защо все трябва да мислим и говорим най-лошото! Стига с това, че двамата са в лоши отношения или че някой от тях ще напуска! Това не бива да става ...   Освен това аз не вярвам на тези глупости, че са в лоши отношения и как били охладнели и т.н.

РОКСИ Hug Вярата не се нуждае от доказателства  Laughing
 затова приемаш писаното от мен за глупост ooooh! аз не мисля най-лошото но не съм и с розови очила Nerd затова коментирам видяното и прочетеното а не желаното Peace

за мен това е снимка зад кадър



и това



и това 




и още много подобни  loveuuu

другото е вариант на заснета сцена Laughing когато Анас лежеше в скута на Депика и тя се смееше Heart Eyes както боя с възглавниците
които също не ги видяхме в епизода но иначе беше много хубав Hug

# 684
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug Вярата не се нуждае от доказателства  Laughing
 затова приемаш писаното от мен за глупост ooooh! аз не мисля най-лошото но не съм и с розови очила Nerd затова коментирам видяното и прочетеното а не желаното Peace

за мен това е снимка зад кадър

и това и това 


и още много подобни  loveuuu

другото е вариант на заснета сцена Laughing когато Анас лежеше в скута на Депика и тя се смееше Heart Eyes както боя с възглавниците
които също не ги видяхме в епизода но иначе беше много хубав Hug


Софи, не ме разбирай грешно!  Hug Аз не казвам, че нещата, които говориш са глупости! Просто казвам, че не бива все негативно да гледаме на нещата.  Peace Аз също съм реалист - може Анас и Дипика да не са нонстоп заедно, но важното е да се разбират добре и да са приятели. А те не веднъж са казвали че е така ...  newsm10  Kissing Heart Two Hearts А и ние ги виждаме.  Wink Вероятно са имали проблеми и спорове понякога - не твърдя, че всичко винаги е било гладко! Важното е, че после са ги преодолели и всичко сега е наред ...  Praynig Praynig Praynig   Heart Eyes smile3501 На мен също ми се иска по-често да ги гледаме както на снимките, които си пуснала по-горе, искам също да ни радват с общи интервюта и т.н. - надявам се, че в бъдеще отново ще ги видим така ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves Особено на първата снимка са уникални ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! За мен и снимката, в която й лежи в скута си е супер и си е зад кадър! Просто си личи, когато нещо е зад кадър или не - и не само заради това дали ще го видим или не в епизода, а по самото държане на актьорите. А като гледам колко е усмихната Дипика и как си е легнал Анас и ми става много готино ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Но виж снимките зад кадър от пиесата, те са си точно зад кадър! Също и тези на Анас, Дипика и актьора в ролята на Химаншу - уникални са! И така се забавляват - там ни пуснаха поне 5 снимки! И то лично Дипика ги пусна ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 Oha! Затова не може да твърдим, че нямали нито една снимка зад кадър след наградите. Имат и то доста - аз поне им се кефя максимално!  txtloves txtloves txtloves newsm51 newsm44 А dubsmash видеото им е повече от показателно, че отново добре се забавляват заедно! Това клипче си го пускам почти всеки ден - пълнят ми душата във влака ... То също не е част от никаква сцена! Както и забавленията им на гарата  ...  smile3521 txtloves Two Hearts Heart Eyes Flushed ppp lovekiss А и все пак те си имат и личен живот и няма как непрекъснато да се снимат, защото това може да дразни хората с тях!  Peace Важното е обаче Анас и Дипика да се разбират добре, да са приятели - да се забавляват заедно на сета и да ни радват с ролите си на Сурадж и Сандия до финала на сериала!  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves lovekiss Те не веднъж са доказвали, че са изключителни актьори и професионалисти - възхищавам им се ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ето гифче от тяхното dubsmash видео - то си е зад кадър! Великолепни са ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  loveuuu smile3534

# 685
  • Мнения: 11 766
Току що изгледах епизода в Индия.

Уфф, този Чанду ще излезе голям хитрец, но и нашата не пада по-долу. Все я изпробва, дали няма да се издаде, коя е и за какво е дошла в селото. Първо я натири да си ходи, че уж да не търпяла онова куку свекървата, после прати подире й някакви бандюги с автомати да я гонят, че уж Химаншу им дължал пари и се опитаха да я принудят да стреля, ама не се издава Сандийка, предпочита да умре, но да запази мисията неразкрита. Последното изпитание, което измисли само и само да я разкрие е да я срещне с Нараяни Деви - сестра си. Тя нали е някаква гадателка, лечителка и пр. може пък да разчита на нея да види, коя всъщност е Сагрика Дас. Дано не я разкрият, че лошо й се пише, ще я обезглавят без окото им да мигне.
В това време, докато Сандия се пече на бавен огън в джунглата, опитвайки да спаси страната си, маминка решава да ожени Сураджи, колкото се може по-скоро. Не се вслушва в никакви съвети, даже вече отива да иска ръката на Лали от братчето й. В началото той казва не, но после дава разрешение. Ей момко, прибери си сестрата, че няма вариант да стане госпожа Сурадж Рати, защото истинската и единствена е там някъде в една джунгла, гонеща престъпници и като се върне в къщи и види какви сте ги свършили ще ви разпердушини набързо, знаем каква ревнивка е. Пък и жениха не осъзнава, какво точно се случва около него, а и не проявява абсолютно никакъв интерес към Лалима, безразлична му е то се вижда.


Така е Илианче! Съгласна съм с мнението ти!  newsm10  Kissing Heart Two Hearts Благодаря ти за разказа на епизода в Индия ...  smile3525 newsm76 Two Hearts И аз го изгледах - беше много интересен! Разбира се интересното за мен беше мисията на Сандия - голям екшън падна в онова село в джунглата!  smile3501 Heart Eyes newsm18 Наистина Чанду е много хитър и умен, но нашето момиче Сандия е много по-хитра и умна от него! До тук успя да се справи с изпитанията му без да я разкрие ...  newsm44 Днес той беше пратил някакви мъже с автомати да гонят годеницата на Химаншу. И само как й каза - бягай Сагарика! Тези са опасни - уж били лихвари, той им дължал пари.  newsm10 Сандия/ Сагарика такъв спринт хвърли - дори бутна единя от бандитите! От там Чанду тръгна да се бие уж с него!  box box box А тя бяга - а пък другия с трактор я подгони докато тя не стигна до ръба на хълма и нямаше на къде! Онзи й даде автомат ако й стиска да го убие иначе тя ще умре. Чанду Шакар се беше скрил и дебнеше да види какво ще прави !  newsm12 Сандия се усети, че тук трябва да се държи като Сагрика, не като Сандия иначе ще я разкрият! Затова хвана автомата, ама се правеше, че никога не е държала оръжие и не знае как се прави! Даже ревеше и се преструваше на уплашена!  Joy Joy Joy Ако зависи от нея и вече знае кой кой е до сега да ги е разпердушинила и ще видят те как се държи оръжие!  smile3521  Kissing Heart #Sniper Но тук се правеше, че не знае и накрая го хвърли - онзи тръгна да я гази с трактора и тогава Чанду учуден, че тя не стреля тръгна да я спасява! Скочи на трактора и почнаха да се бият с неговия човек - Чанду даже го раскрасиха по лицето, ама и той подреди онзи! Накрая онзи се блъсна с трактора в дървото ...  smile3533 Добре си играе ролята иначе - но се надявам скоро Сандия да го разкрие - и него и групата му!  Praynig Praynig Praynig Чанду учуден каза на командира и другите, че до тук тя не се издава въобще - изглежда като обикновено момиче, но той чувствал, че не е такава!  newsm78 Сега щял да я подложи на последен тест и тогава вече щял да повярва - мисли да я води при сестра си - онази гадателката! Дано само тя не я разкрие със способностите си ...  Praynig Rolling Eyes cry Сагрика пък разказваше на детето и жената на другия терорист как я бил спасил Шекар от някакви бандити с автомати! Детето се кефеше и казваше, че като порасне искало и то да стане като Чанду. Сандия веднага се заслуша ...  newsm76

Лалима цъфна в къщата на Рати да донесе от ладуто на Сурадж, та той да каже дали е хубаво. Била направила втори път - почна да викаи той се показа. Попита я коя е и тя си каза името - искала да опита ладуто - той слезе, хапна - каза, че е хубаво и си тръгна!  Wink Личи си, че хич не е заинтересован от нея ...  smile3501 За разлика от него обаче Сантош е заинтересована и бърза да го обвърже с нея! Как не я е срам - като видя, че Сурадж говори с нея побърза да слезе долу, че Лалима да не вземе да разбере за психическото състояние на Сурадж и че още вижда жена си Сандия навсякъде ...  Rolling Eyes Като разбра, че не е научила се зарадва. Наумила си е на пръста да го жени пак - въобще не мисли за сина си и за щастието му. Знае само да лъже и да измисля планове ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А шефа на Сандия прибирайки се си говореше, че съжалява че я е излъгал, но че не е можел да й каже за състоянието на Сурадж и за нещата в семейство Рати, защото това е щяло да я направи слаба.  newsm45 После обаче каза, че съпруга й, сина й и семейството й ще получат тези сладки, които тя му продаде!  newsm44  Kissing Heart Two Hearts Интересно как ли ще ги прати - може опитвайки ги Сурадж да усети нещо, че са свързани с нея ...  txtloves txtloves txtloves Вярно Сандия не ги е правила, но тя му ги продаде! Идват от нейните ръце - Сурадж може да усети - дано!  Praynig Praynig Praynig Искам вече Сандия да се връща и пак да ги видим със Сурадж - че не мога да търпя Сантош - тъпите й планове и Лалима около Сурадж!  newsm66 newsm66 newsm66

Така мечтая да видим Сурадж, Сандия и Вед отново като едно щастлив семейство!
  family Flushed Flushed txtloves Two Hearts Oha! Praynig Praynig Praynig

# 686
# 687
  • Мнения: 390
Скрит текст:
Ето 2 нови снимки на Дипика зад кадър от днес!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts На втората е заедно с шефа си, който днес има рожден ден в реалния живот. Тя се е снимала с него и го поздравява ...  Two Hearts thumbsup nbirthday   Praynig Praynig Praynig




Ето и една снимка на Дипика с Рохит от тяхна почивка преди време, просто сега я пусна! Както винаги тя е много красива ...   newsm10


След 1100 серии и много снимки зад кадър ,награди,срещи,интервюта и пр.
Депика навсякъде е красива Heart Eyes но само до Анас има специално излъчване което се отнася и за него  bowuu и в реала пак двамата един до друг са много повече забележими и привличат окото Peace отколкото сами или в компанията на друг/и
дори и на половинките си smile3521 а пък  тя напоследък пусна снимки зад кадър и с артистите  които играят  Chandu  и Himanshu  но с Анас няма и една след наградите на които танцуваха фантастично  newsm18 newsm68:lol: Crossing Arms

Софи, не ми се вярва, но да не се окаже наистина, че Анас и Дипика са в лоши отношения. Само това се моля да не става, че знаете една жена, която е наранена по някакъв начин, как може да се държи, в случая Дипика може дори да иска да напусне сериала, ако има нещо такова. ДАААААААААНОООООООО да няма  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17



ИЛИЯНА Hug Hug Hug преди време МИХА Hug беше описала подробно за
отношенията им в началото на сериала и охладняването им впоследствие след като се разбира за  връзката на Депика и  Рохит - тогава гл. режисьор на сериала Sunglasses а след сватбата им спират и купоните за които имаше много инфо и клипове - остана само резането и яденето на торти на сета а и Рохит напусна сериала сега е друг режисьора..каква е точната причина само може да гадаем но е имало и  недоволство от Анас че неговата роля станала второстепенна след като Депика вече играела и като полицай ooooh! не им разбирам индийските нрави но е неестествено да се държат така дистанцирано сега Rolling Eyes след като преди знаеш как се смееха непрекъснато зад кадър и какви готини съвместни интервюта даваха - направо втори сериал Heart Eyes Laughing и ще е непростимо да напусне сериала преди края му след като двамата с Анас сътвориха тази неповторима романтика Heart Eyes  loveuuu


Мацко, нормално е  в началото на сериала да са в много добри отношения, нали работят заедно, след това да охладнеят при положение, че Дипика си е харесала Рохит и трябва да се съобразява с него, след сватбата им също е нормално купоните да се поразредят и той да не е гл.режисьор на сериала заради конфликт на интереси, съпругата му е главната героиня. Все пак ако сме на негово място как бихме реагирали, ако съпругата е в много близки отношения с екранния си партньор, а и това е Индия не забравяйте - там всичко е сложно и понякога неразбираемо. За Анас и недоволството му, че е второстепенен няма да коментирам, защото не съм запозната, какво точно е казал. Що се отнася до сегашните им отношения, от това, което съм видяла до сега не са много хладни, но не са и горещи  txtloves txtloves txtloves

# 688
  • Мнения: 11 766
Нови репортажи от сета на "Светлината"! Отново са ужасни - пак става въпрос за подготвения от Сантош годеж! Тук вече показват как водят и Сурадж! А той милия не е в кондиция какво точно се случва ...  newsm45 newsm45 newsm45 До колкото разбрах Сантош и Менакши лъжат Сурадж, че отново ще се жени за Сандия и сега правели някакъв ритуал.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Там отново са всички без Чави - даже Вед присъства! Защо поне той не каже на баща си?  newsm78 Но сигурно не е имало как - но после ще се съюзи с децата, за да спре сатбата! Дано, защото тези репортажи и неща ме карат да плача - ужасни са ...  cry cry cry Мъчно ми е за Сурадж - той горкия нищо не разбира, а майка му го лъже най-нагло и подло! Що за майка е това да причинява това на собствения си син. Няма никакво оправдание ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Лъже най-нагло и подло сина си, че ще го жени отново за неговата любима Сандия! Вижда, че той вижда навсякъде само Сандия и вместо да изчака да се оправи иска да го жени с лъжа за друга! Ако ми беше на близо със сигурност нямаше да й се размине ...  box box box Показват как настаняват Сурадж с гръб, та да не види Лалима. Това бил нов ритуал с две огледала. И до колкото разбрах на Сурадж там му показват снимка на Сандия и той затова се заблуждава!  newsm45 newsm45 newsm45 Иде ми да ги пребия ...  #Sniper #Sniper #Sniper Наистина се изумявам как е възможно една майка да причинява това на родния си син и никой да не възрази и да я спре!  Naughty no cry Сантош определено не мисли нито за Сурадж, нито за Вед!  Crossing Arms Не осъзнава, че така само ги наранява. Ами Вед - горкото дете загуби майка си, а сега е принудено да гледа как баба му лъже баща му и иска да го жени за друга. Е това няма как да го приема ...  cry cry cry

Ето част от думите, които казва Анас в интервюто. Има и няколко думи на Нелу Сантош и новата актриса:
 Peace

Анас: Аз съм щастлив, че ще се женя за трети път за Сандия. Сурадж не мисли за нищо друго освен за Сандия. Умът му е изпълнен със Сандия.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Менакши ми каза да седна с гръб. Аз бях опиянен от мисли за Сандия и дойдох на това място, мислейки само за Сандия.


Нелу/ Сантош: в любовта и войната всичко е позволено ... #2gunfire къде пък видя любов. Съвсем е откачила ... Naughty

Шефали Шарма/ Лалима: Лалима не знае, че Сурадж не е наясно, че този годеж става с нея  Naughty

Анас: Само Сандия е с мен и аз говоря с нея точно сега. Виждам Сандия навсякъде и аз обичам само Сандия. txtloves txtloves txtloves

Шефали: нито едно дете не желае да даде позицията/ длъжността на майка на друго момиче/ жена. Надявам се моята връзка с Вед да върви добре ...  ooooh!

В репортажа се казва също, че Сурадж получава поздравления от гостите, но не знае, че е сгоден за Лалима ...  #Sniper

Сурадж е дълбоко и лудо влюбен в Сандия и Сантош се възползва от това, като го лъже.
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

https://www.youtube.com/watch?v=XwVLA3AsaDQ

https://www.youtube.com/watch?v=fxHERYQ6H9o

# 689
  • Мнения: 11 766
Днес е рожденият ден на Нейл/ Закир! Празнувал е заедно с актьорите от другия си сериал! Пожелавам му много здраве, щастие, любов и успехи! Нека да продължава да ни радва с ролята си на Закир! Той е страхотен актьор. Много го харесвам ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts txtloves nbirthday



Общи условия

Активация на акаунт