Проблеми с бъбреците и пикочните пътища 2

  • 80 064
  • 571
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 802
Marci,Naty, благодаря ви и дано сте прави че е някакъв вирус  Hug
Naty, в известна степен ме успокояваш. Да ти кажа честно и аз се замислям за консултация със друг лекар и ако наистина има нещо притеснително във резултатите от урината ще го направя! Свива ми се сърцето като си помисля че може да не е хубав резултата...но, дано е вирус!  Simple Smile
Здраве и успех на всички във форума!   bouquet

# 436
  • София
  • Мнения: 7 097
Ели, стискам палци и да пишеш какво става!  Hug

# 437
  • Мнения: 430
min4o, успех и стискаме палци! Пиши като мине прегледа.
Ели, разбирам тревогата ти. Дано да е добре мъничето, но това че от време на време има болки не е хубаво. Жалко, че сте толкова далеч. Ако все пак решите да потърсите още едно мнение и е необходимо да идвате до София, с удоволствие ще ви помогнем с каквото е необходимо. Пусни за всеки случай още една урина. Дано е чиста!  Praynig
Маги пък се разболя миналия уикенд. Едни сополи като търгнаха.... Само с хомеопатичното лекарство и с водорасли за два дни сополите спряха.Не вдигна Т и не е кашляла. В понеделник я пуснах на градина.  Много и харесва и не е плакала хич. Била е мн послушна и забелязвам страхотна промяна в поведението. По-послушна е, самостоятелна, сама се облича, обува, храни.. Направо чудеса. Урината обаче пак помътня, което според хомеопатката е нормална реакция след вируса, който изкара. Сега пак пием подържащото лекарство. Страх ме е да пусна изследване, ама май ще се наложи.  Sad

# 438
  • София
  • Мнения: 7 097
mumi, радвам се, че Маги така добре се е приспособила в градината. На теб сигурно камък ти е паднал...
Желая й да е здравичка! Hug

# 439
  • Мнения: 5 531
Много целувки на Маги и все така да и харесва да ходи на градина.Ели, наистина дано да е вирус, но ако можете посъветвайте се с още един специалист.Искрено се надявам всичко да се размине бързо и причината да не е в бъбреците.
Нати как е Калина?

# 440
  • Мнения: 1 802
svetaa/цвета, писах ти на лични, чакам отговора ти  Simple Smile
И така, ние сега се връщаме от лекар, нашето JP смята че е бъбречна криза и ни даде направление за нефролог, лошото е че нефроложката при която отидохме днес е била сутринта на работа и сега вече е чак в четвъртък, говорихме с нея по телефона каза че ще ни приеме довечера след 20,30 h, но и каза че не виждала със какво можела тя да ни помогне в случая  Shocked защото става въпрос за дете. Такова е положението във провинцията...мисля си да идем пак при нашето JP и да му поискаме направление за детски уролог и да идваме пак в София. Знам ли вече и аз, много съм объркана
Иначе Викито пак вдига висока температура, а е дива колкото си иска... Simple Smile но не смее да седне на гърнето, явно я боли като пишка, и се стиска, направо насила я слагам и със рев се изпишква  Crazy А урина още не съм пуснала, защото не мога да я изпишкам като хората... Thinking Това е засега от нас!  Hug

# 441
  • София
  • Мнения: 120
Елеонора_76,мног съжалявам за болките на детенцето. Но защо действително не дойдете в София при детски нефролог? В провинцията е кошмар с лекарите...

Днес дадох поредната урина на Теди и вече хвърлям боб да е чиста. От началото на Август не можем да изчистим тия е-коли за да направим цветната снимка. Сменихме 3 АБ и нищо. А Теди си е все така неспокоен като спи и вече ми прави впечатление, че нощем пие много вода, а сутрин памперса е почти сух. А и когато е на гърнето пишка на интервали и веднага след това посяга да си стисне бубата и се втриса.

# 442
  • София
  • Мнения: 7 097

Добре /да не ме чуе дяволът.../. Беснее, както винаги.
А Мария?

# 443
  • Мнения: 1 802
nadia1202 сблъсквала съм се многократно със кошмара в провинцията със лекарите...но в момента май няма начин да тръгнем към София, защото няма кой да дойде с мен, а сама с детето ми е трудно да пътувам, но ако се наложи ще го направя. Съжалявам и за вашите проблеми! Стискам палци този път урината да е чиста!!!  Praynig Дръж ни в течение! Успех! Hug

# 444
  • Мнения: 5 531
Ами Мария, и аз си мислих до днес че е добре, и дори се гласяхме за градина, но се оказа че секрета от сливиците пак ни е лош, след безкрайните АБ, които изпи, и сега сме записани за операция другата седмица.Поне доктора реши за сега да маха само третата сливица и да изчака малко с другите 2, че иначе лошо.Ама се оказа, че са си болни и ако след това не се оправи ще махаме всичко.И пак започна да пишка често, имам чувството че постоянно изхвърлям гърнето.Поздрави на вас и много Hugна Калина

# 445
  • Мнения: 5 531
Ели, ако все пак видиш, че малката не е добре, помислете за идване до София.Дано да е само вирус Praynig

# 446
  • София
  • Мнения: 7 097
marychery, ще стискам страшно много палци на Мария - ще пишеш кога точно е операцията! Сигурно си притеснена, но така ще е по-добре за нея. Дано след това да се нормализират нещата. Целувки за малката!  Hug  love001 spoko

# 447
  • Мнения: 5 531
Ами операцията ни е на 20 септември за сега, стига да е здрава.Надявам се всичко да мине добре.Наистина доста съм притеснена, а и нещо ми омръзна вече да обикаляме от лекар на лекар и от б-ца на б-ца. #Crazy

# 448
  • Мнения: 430
merychery, много тревоги ви се събраха. Дано поне като махнете сливицата да спрат настинките. Стискаме палци!
Ели, детенцето очевидно се мъчи. Само съм чувала, че няма по-жестока болка от тази при бъбречна криза. Милото човече.  Sad Отново ти предлагам помощ ако решите да идвате насам.
Надя, вече се омотах от всичките проблеми на мамите тук. Извинявай, но вие сега пиете нещо и чакате чиста урина за цистографията, така ли? Толкова ли е задължително да е чиста? Не се ли губе само ценно време. Това, че АБ не му действат значи, че най-вероятно бактериите са станали резистентни. Знам, че е не е добре това, че пишка с прекъсване, а не на плътна силна струя. Оффф, дано всичко да е ок и най-накрая да ви снимат!

И аз да се оплача. След слънчевата и спокойна изминала седмица, днес Маги много плака като стигнахме в градината. По пътя лекичко хлипаше "Мамо ела мен в групата. Не ходи работа." и вече в градината плачеше много. Така се разстроих... След това бързо се е успокоила, но на мен сърцето цял ден ми беше свито. Е, такъв е живота.

# 449
  • Мнения: 5 531
mumi , не се тревожи ще свикне.Минко като тръгна на градина в началоте ревеше истерично и повръщаше във флоаето на градината.Пълен ужас.Сега ходи с удоволствие и ме пита защо идвам толкова рано да го взема.Естествено е първият месец да страда от раздялата с теб, все пак досега си  била постоянно с нея, но после ще започне да и харесва.

Общи условия

Активация на акаунт