Какъв подарък за кръщене ?

  • 3 398
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 061
И аз съм ЗА Играчка! Някаква интересна, занимателна, развиваща логическо мислене, музикална играчка, има много избор

Преди да имам дете си мислих, че майките много ценят дрешките като подаръци, защото винаги са необходими. Откакто аз имам дете установих, че много често дрешките, които са ми подарявали или не са удобни, или в сезона, за който са предназначени те са малки/големи и в крайна сметка не ги използваме. А и аз си му купувам, каквото ми е необходимо като дрехи и обувки и в крайна сметка на заден план остават играчките, а всяко дете има нужда и от играчки, книжки и т.н.
Други идеи (но зависи къде живеят) са люлка, детска къщичка (моят син много играе в нашата)
може също колело-триколка (ако си нямат)

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сигурно ще купя кукла с количка или нещо подобно, днес разбрах, че малката имала 2 чифта обици. Питах майката за подаръка, дали иска нещо конкретно, но тя много се притесни и ми каза нищо да не купувам, важното било да отидем.

А какво ще кажете за тези:


А някой може ли да ми даде линк към он лайн магазин с хубави играчки и кукли  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Кулката е чудесен подарък за момиченце, макар, че 1вите кукли на Дияна са в безобразно състояние.
На кръщенето на Дияна златното кръстче го подари кръстника. Моите приятели се събрали и купили голям 3Д замък на Кариока.

# 18
  • Мнения: 180
Куклата е чудесен подарък,при това има невероятно разнообразие.Или пък някаква друга играчка...Ако си много близка със семейството,може да помислиш за нещо по-оригинално.Успех в избора!

Общи условия

Активация на акаунт