Страх от изхождане

  • 3 421
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
малкият ми син,като отиде в детската градина и стана голям проблем - толкова много се стискаше,че после почна обратно да се начишква и нааква без да казва.напикаването го преодоляхме,но наакването още не можем! моля помагайте!

# 16
  • Мнения: X
Синът ми от 3 месеца е без памперс, инциденти е нямало. Преди седмица изкара ротавирус, с диария. Беше на диета и получи запек. Рева докато се изходи и сега 2-3 пъти се нааква, като преди това ми съобщава - няма боли. ooooh! Ако се усетя го водя до гърнето и обяснявам, че вече няма запек и няма да го боли дупето и склонява да се изака там. Но навън днес си се изака в гащите, след което се разрева. Кофтито е, че почва и градина, дано получа съдействие от там, защото намерение да връщам памперса нямам. Обяснявам постоянно, че вече няма запек, дупето няма да го боли и че се пишка в гърнето. Дано отмине бързо!

# 17
  • Мнения: 167
Аз имах същия проблем със запека до преди 3 месеца. Ходихме на гастро - той откри фисура и ни изписа Дуфалак и Дефламол. Ефект никакъв. Пробвах с най-различни пробиотици - същата работа.
Не искаше да припари до гърнето, само от време на време в тоалетната и всичко това свързано с писъци и рев.
Това което ни помогна на нас е Биогайа. В деня в който реших да пробвам и й дадох за първи път ака 5 пъти без да има разстройство. Една седмица след това свалихме дневния памперс без проблем, а от 3 седмици и нощния. Давах й всеки ден 2 месеца и малко, сега й давам през ден-два и всичко е ОК. Ака си редовно без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт