Измиващи средства за лице

  • 1 904
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
И аз съм с кожа като твоята.В момента ползвам крен-гел с грейпфрут и чаено дърво на Ейвън и съм много доволна.Друго,от което съм доволна,са геловете на Тургор и Елеа (зеления).

# 16
  • Мнения: 870
На Arnaud има измиващ гел, който е за лице и очи и е много нежен, не изсушава кожата  Peace

# 17
  • Мнения: 5 103
Кърпички за сваляне на грим,измиване с вода и после термална вода- на това залагам аз Hug
Какви са тези кърпички?
Ми като мокрите кърпички , но свалят грима, с различни видове крем са, супер удобни са ми вместо да се бора с памук, после тоалетно мляко.

# 18
  • Мнения: 27 524
Кърпички за сваляне на грим,измиване с вода и после термална вода- на това залагам аз Hug
Какви са тези кърпички?
Ми като мокрите кърпички , но свалят грима, с различни видове крем са, супер удобни са ми вместо да се бора с памук, после тоалетно мляко.

И аз пробвах няколко пъти тези кърпички,но така и не ми станаха удобни...мокри са,но не могат да ми разкиснат хубаво грима и ми "стържат" по кожата,та пак се върнах на варианта памук с тоалетно мляко.

# 19
  • Мнения: 35 983
Друго,от което съм доволна,са геловете на Тургор

къде го намираш този? ползвала съм тестер и страхотно ми хареса, но дори във "фирмените" им аптеки /забравих кои бяха Embarassed/

# 20
  • Мнения: 1 028
Аз ползвам зелената почистваща пяна на "Ейвън" от серията"Пюр пор" и съм много доволна,кожата ми е смесена и се омазнява в т-зоната,лосиона ми и той е от същата серия,имам и един на "Нивеа" и който грабна.

# 21
  • Мнения: 291
И аз съм със смесена кожа. Преди също като теб ползвах за измиване гела на Орифлейм, сега съм много доволна от Клинианс с вит.С и от Пюр Пор на Ейвън.

# 22
  • Мнения: 3 269
Аз ползвам измиващия гел Липикар на Ла Рош. Моята кожа е суха, но майка ми също го ползва, тя е със смесена кожа и също много  доволна.

# 23
  • Мнения: 18 542
Аз ползвам измиващия гел Липикар на Ла Рош. Моята кожа е суха, но майка ми също го ползва, тя е със смесена кожа и също много  доволна.
Каква е цената на този измиващ гел?

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Момичета аз ще ви похваля гела за измиване на Clinians( в оранжевата туба ),обогатен е с витамин С и е единствения гел,който ако ползвам всяка вечер и нвсяка сутрин забравям за изникването на неприятни пъпки.Струва на различните места максимум 8 лв и ме изкарва около месец и половина.Предимството му от което съм супер доволна е че разлика от други продукти които съм пробвала,само с едно измиване и ми се свалят всички слоеве грим от лицето,включително и 5-тте нанасяния на спиралата за мигли:-)


А този гел за какъв тип кожа е подходящ-мазна или суха?

# 25
  • Мнения: 2 180
Ние използваме гела за лице на Джонсън-предпочитам го пред Нивеа.Експериментирали сме преди това,но и двамата сме с много суха кожа и той ни влияе най-добре. Hug

# 26
  • Мнения: 4 737
А този гел за какъв тип кожа е подходящ-мазна или суха?
[/quote]
Момичета аз ще ви похваля гела за измиване на Clinians( в оранжевата туба ),обогатен е с витамин С и е единствения гел,който ако ползвам всяка вечер и нвсяка сутрин забравям за изникването на неприятни пъпки.Струва на различните места максимум 8 лв и ме изкарва около месец и половина.Предимството му от което съм супер доволна е че разлика от други продукти които съм пробвала,само с едно измиване и ми се свалят всички слоеве грим от лицето,включително и 5-тте нанасяния на спиралата за мигли:-)

Мила , тук малко ме спипа неподготвена,защото аз като си харесам нещо и питам става ли за суха кож( моята е такава и си го взех )

# 27
  • Мнения: 4 546
на орифлейм зеленият гел от шведска грижа. въпреки, че серията алое я дават за всички възрасти, на мен ми се струва, че е за по-млада кожа /поне преди няколко години, преди да сменят опаковката я даваха за такава/ . може би затова не ти понася.

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А този гел за какъв тип кожа е подходящ-мазна или суха?
Момичета аз ще ви похваля гела за измиване на Clinians( в оранжевата туба ),обогатен е с витамин С и е единствения гел,който ако ползвам всяка вечер и нвсяка сутрин забравям за изникването на неприятни пъпки.Струва на различните места максимум 8 лв и ме изкарва около месец и половина.Предимството му от което съм супер доволна е че разлика от други продукти които съм пробвала,само с едно измиване и ми се свалят всички слоеве грим от лицето,включително и 5-тте нанасяния на спиралата за мигли:-)

Мила , тук малко ме спипа неподготвена,защото аз като си харесам нещо и питам става ли за суха кож( моята е такава и си го взех )


Благодаря за инфото. Жалко.Точно мислих да си го закупя после, но явно няма да стане, защото моята е мазна и този гел, предполагам, ще е противопоказен.

# 29
  • Мнения: 4 737
А този гел за какъв тип кожа е подходящ-мазна или суха?
Момичета аз ще ви похваля гела за измиване на Clinians( в оранжевата туба ),обогатен е с витамин С и е единствения гел,който ако ползвам всяка вечер и нвсяка сутрин забравям за изникването на неприятни пъпки.Струва на различните места максимум 8 лв и ме изкарва около месец и половина.Предимството му от което съм супер доволна е че разлика от други продукти които съм пробвала,само с едно измиване и ми се свалят всички слоеве грим от лицето,включително и 5-тте нанасяния на спиралата за миглиSimple Smile
Мила , тук малко ме спипа неподготвена,защото аз като си харесам нещо и питам става ли за суха кож( моята е такава и си го взех )

Благодаря за инфото. Жалко.Точно мислих да си го закупя после, но явно няма да стане, защото моята е мазна и този гел, предполагам, ще е противопоказен.

Ти все пак попитай,може да е универсален а на мен просто да са ми го пробутали(а аз по случайност да съм доволна). Няма да съжаляваш

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 15:54 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт