МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 18

  • 98 748
  • 786
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 280
Добре де хем се жалват от Девата, че не са виновни, хем ще я отстранят от работа?  newsm78 Опази Боже!  Praynig Колко пъти името и е замесено в такива неща, а тя още си работи . Мен ако питате веднъж забърка ли се името на даден лекар в нещо подобно иска махане!  Party Едва ли някой ще тръгне да лъже и да се занимава с такива работи след като всичко ще е пълна измислица. Outta Joint
Общо взето тази болница и тя с негативни коментари!  #2gunfire Добре, че на време се махнах от там!  #Cussing out
Впрочем krisi_kris  аз отидох на преглед за установяване на бременност взеха ми 30лв за преглед и 35лв за ехограф.  ooooh! Ужас, а уж всичко било 30лв.  Whistling

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 23:27 от Baby.st.ss

# 541
  • Мнения: 93
Д-р Драгнева е прекрасен лекар. В това се убедих лично. Благодарение на нея станах майка за втори път, златни ѝ ръце. Доколкото четох по първия случай с родилката са оправдани всички лекари и то преди повече от година. По втория случай, за да не са я махнали, значи и там не е доказано, че вината е нейна. Единственото, което мога да кажа е, че и аз бях предубедена заради всичко, което се изписа, но тя излезе повече от прекрасен човек. Тъй че по-добре се убедете, преди да си правите заключения - това важи не само за АГ-тата  Wink

# 542
  • Мнения: 1 280
Аз пак да се повторя няма да се лъже за да си обвини един човек!Така че парата играе роля в нейните случаи за мен.Но всеки с мнението си , не искам да се вкарвам в спорове! Всеки има право на мнение нали? Лека вечер ви желая момичета!  Hug

# 543
  • Мнения: 9 710
Baby.st.ss, замисли се малко дали не прекаляваш, търсейки черното минало на всички лекари в Девата. Да, за всички ще намериш. Не само за там, а за всеки лекар в България(дори и по света). Няма такива без болезнени случаи в кариерата.

Това няма да намали болката ти!

# 544
  • Мнения: 1 280
Аз не търся черно минало и определено не пиша за това само за да намали болката ми!Прочети поста ми отново и виж. Просто попаднах в нета на тази новина, друго момиче ми показа друг случай и така.Останах с това мнение! Не съм ходила при нея на преглед нито знам какъв човек е , но това ми е първото впечатление.Може и да греша, не споря! Само казвам какво съм видяла и коментирам.А за това , че пиша само за да намали болката ми....глупаво е! Не съм дете и с това няма да си залича чувствата! Това е пълен абсурд наистина.Не намирам нищо общо в случая за да го изтъкваш като причина.Ама както и да не искам да споря просто изкоментирах това което мисля! Достатъчно по тази тема, задълбахме я твърде много.Отново лека вечер ви желая!  bouquet

# 545
  • Мнения: 9 710
Аз ти го казвам с добри чувства. Просто е безсмислено. Лека вечер.

# 546
  • Мнения: 1 280
Само не разбрах кога съм търсила черно минало на всички лекари? Поправи се. Единственото което черно съм писала е за тази новина. : ) Хайде това беше от мен за тук само исках да те поправя.

# 547
  • Мнения: 30
Baby.st.ss извинявай, че отговори  на поста ти и те вкарах в този абсурден спор Sad. Този форум не е място за споделяне на по-различно мнение и впечатления.Една две жени пострадали, какво пък толкова, такива неща се случват, а на някои лекари и по няколко пъти, но все пак те си остават чудесни Shocked и добре финансово ориентирани.
.

# 548
  • Мнения: 13
Няма нищо лошо да споделяме мнения във форума, стига да са от нашия личен опит, а не от нещо прочетено някъде. Моите впечатления за д-р Драгнева са добри и то от личен опит.
Преди около година една друга прехвалена лекарка от друго лечебно заведение наплаши сестра ми (която между другото тогава беше само на 21 години) със съмнения за рак на шийката на матката. Последваха взимане на биобсия и други изследвания, а то накрая се оказа, че и от цитонамазката става ясно, че няма никакви основания за такава диагноза. След потърсен друг специалист за мнение - а именно д-р Драгнева, на сестра ми и се проведе лечение с антибиотик и проблема й изчезна. Няма да говоря майка ми какви притеснения изживя от новината за уж "възможната диагноза" на другарта лекарка.
Затова нека всеки сподели мнение, но нещо което сам е изпитал.

# 549
  • Мнения: 3 868
Аз също бях предубедена към д-р Драгнева, точно от изписаните неща за нея. Обаче останах очарована от нея, когато бях в болницата. Тя беше, може би единствената, която обръщаше по-вече внимание на визитациите. Мила, любезна, задаваща въпроси, за това как се чувстваш и винаги говореща на Вие.

# 550
  • Мнения: 5 128
Без да защитавам някой или да опровергавам друг, само споделям от личния си опит. Родих през 2014 г. при д-р Драгнева, подчертавам без избор на екип. Жената се отнесе мило, добронамерено и много професионално към мен, не съм имала съществени оплаквания. Впрочем, и до ден днешен си спомням особено за отношението й - за разлика от начумерените акушерки и санитарки, които буквално ме бяха забравили на едно легло, че раждам, тя ме наглеждаше постоянно, говореше ми успокоително и до последно се съобрази с желанието ми за естествено раждане. И тъй като преносих и се наложи почти ежедневно да ми следят тонове и състояние на бебето, мога спокойно да кажа, че имах наблюдения върху почти всички останали гинеколози в болницата по това време. И не малка част от тях, особено такива, за които бях чела безкрайно много хвалби, се отнесоха далеч не така професионално към мен. Това е от личното ми впечатление.

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз попаднах случайно на д-р Драгнева, когато на 30.12. отидох в Девата за второ мнение и съмнения за мисед аборт. За съжаление диагнозата се потвърди, но жената беше изключително внимателна и съпричастна към болката ми. Така се случи, че на следващата сутрин, когато постъпих за кюретаж, отново тя беше на смяна и отново беше с прекрасно отношение. Нямах никакви проблеми с възстановяването, на контролния преглед подробно ми обясни какви биха могли да бъдат причините и какво трябва да се предприеме оттук нататък. Не я познавах лично, бях чувала, разбира се, доста неща за нея, но моите впечатления са прекрасни.

# 552
  • Мнения: 361
Здравейте на всички:) Бих искала да питам за мнение за раждане при др.Татарова ,тей като тя следи бременоста ми още от самото начало,а искам да е нормално раждане без секцио и като не е планувано за точен ден най вероятно ще трябва да си платя за нея и екипа и .В 26 гс съм .Терминат ми е за 9 май ,но не мисля, че бебчо ще чака до края Simple Smile  ...благодаря предварително за мненията ,коѝто ще дадете ...

# 553
  • Мнения: 579
Здравейте! Бих искала да попитам момичетата, които си водят женска консултация в "Света София" дали и каква цена заплащат за запис на тонове?
Благодаря предварително  bouquet

# 554
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
 Вчера бях за първи път на запис и платих 10лв. На рецепцията ми казаха, че са безплатни за ЖК по каса.

Общи условия

Активация на акаунт