МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 18

  • 98 618
  • 786
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 51
Вчера бях за първи път на запис и платих 10лв. На рецепцията ми казаха, че са безплатни за ЖК по каса.

Как са безплатни, като си платила 10 лв?? newsm78 newsm78
И колкото и да хвалите драгнева никога не бих отишла при нея.
Интересно ми е защо замълча последната и жертва, горе-долу миналата година по това време я даваха по телевизията.

# 556
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не си водя ЖК по здравна каса.

# 557
  • Мнения: 405
Здравейте! Бих искала да попитам момичетата, които си водят женска консултация в "Света София" дали и каква цена заплащат за запис на тонове?
Благодаря предварително  bouquet

Поправям се вяка сряда има запис на тонове , щом се следите в Св. София - са безплатни.

Последна редакция: чт, 04 фев 2016, 21:26 от Stanislava89

# 558
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Всяка сряда са записите на тонове, а са безплатни за ЖК по здравна каса.
Отстъпката за раждане е обвързана със следене на бременност в ДМ/СС, а не с касата.

# 559
  • Мнения: 93
Всяка сряда са записите на тонове, а са безплатни за ЖК по здравна каса.
Отстъпката за раждане е обвързана със следене на бременност в ДМ/СС, а не с касата.
Именно, точно така е! И при двете ми бременности не са ми взели лев за мерене на тонове, но аз бях с ЖК по НЗОК Wink

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 449
Здравейте момичета, искам да попитам нещо относно изследването за синдром на Даун, вие за или против сте? Половината ми приятелки са го правили, други не са,,, едните ме съветват да го правя, другите казват че това е излишно притеснение и пари на вятъра, не знам как да постъпя. Във вторник съм на преглед, ще се посъветвам и с доктора, но ми се иска да се допитам и до вашия опит.

# 561
  • Мнения: 407
ReNeTa_М за синдром на Даун и няколко други болести се прави Биохимичен скрининг.Лично за мен е задължителен.При  мен още на ранната Фетална морфология откриха оток по гръбнака и липса на носова кост-сигурни признаци за синдром на Даун.Наложи се да направя абразио, защото детето освен синдрома щеше да има и мозъчни увреждания и да вегетира, а това нямаше да си простя.За щастие следващия опит беше без проблем, но задължително си направих изследванията.Толкова много пари ще дадеш преди и след раждането ,че 60-80 лв , не мисля че са от значение. Лично мнение.

малко излязохме извън темата за "Дева Мария",извинявам се.

# 562
  • Бургас
  • Мнения: 449
albita, права си, парите нямат значение, просто ми беше любопитно да чуя и други мнения по темата. Днес бях на преглед, д-р Ирмов направи измерванията на плода, след това отидох в лабораторията с листа, който ми даде, взеха ми кръв и сега остава да чакам и да стискам палци всичко да е наред. Резултатът ще е готов другата седмица.  Hug

# 563
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
И с двете си деца не съм правила БХС. И то не по финансова причина,а след доста четене по въпроса .За мен е безмислено БХС без качествена ФМ !

# 564
  • Мнения: 407
Моята ФМ беше изключително качественна и подробна.Не е правена в Бургас-нямаше 5Д ехограф ,а и е много важно дали самият лекар може да борави с този апарат и разчита показанията.Също така съм правила и Фетално сърце при детски кардиолог.
Няма нужда да го казвам, но все пак-УСПЕХ, ReNeTa_M!!!!

# 565
  • Мнения: 890
Моята ФМ беше изключително качественна и подробна.Не е правена в Бургас-нямаше 5Д ехограф ,а и е много важно дали самият лекар може да борави с този апарат и разчита показанията.Също така съм правила и Фетално сърце при детски кардиолог.
Няма нужда да го казвам, но все пак-УСПЕХ, ReNeTa_M!!!!
Би ли споделилаа про кой лекар прави ФМ

# 566
  • Мнения: 407
 за да не се отклонявам от темата тук Ви писах на лични

# 567
  • Мнения: 9 698
От кога съществуват 5Д видеозони?   Rolling Eyes  Кое е 5тото измерение?
Може ли пример за такъв апарат? Ама да не е мнение от форум с "мен ме гледаха на 5Д".  Laughing

# 568
  • Мнения: 407
Извинявам се.Имам малко диване в скута ми и съм натиснала по погрешка, а после на съм видяла. Не мисля ,че има нужда от сърказъм

# 569
  • Мнения: 337
До колкото съм чела ФМ най-добре я гледат на 2 D. Аз правих 2 такива в София и една при Троянчев.

Общи условия

Активация на акаунт