AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 788
  • 610
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 009
За новите теми аз бих предложила следното което ми се струва най удобно.

Катето да остане админ на темата а аз й предлагам моята помощ за поддържането й стига тя да се съгласи .
Примерно да правя шаблона на новата темата , да обновявам списъка с представители а тя просто използвайки готов вече шаблон да я пуска като нова и да комуникира с модераторите ако се наложи.

Така или иначе в момента се пускат нови теми на 3-4 месеца, надявам се тя да се съгласи на този вариант.
И аз предпочитам да виждам името й в началото . Действа ми успокояващо.

# 526
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте момичета,

Доста време не съм писала ...позагубих се из скучните напоследък каталози Sad

Искам да попитам , някой има ли сниман К17?

# 527
  • Мнения: 14 009

Искам да попитам , някой има ли сниман К17?
.


 Е как да стане тва нещо като поръчката пристига най рано вчера към 11:00.

# 528
  • Русе
  • Мнения: 633
Добре, че обсъждахте чантата и портмонето, за да се загледам и аз в периода на мотивационната. Все си мислех, че и другата кампания ще трябва активност, за да мога да се сдобия с чанта, а то била последна тази. Пуснах си поръчката сега и ще чакам да ги видя на живо Wink

# 529
  • Мнения: 493
Събрах и втора поръчка за над 100 лв, много се зарадвах, че ще успея да взема портмонето. От вчера чакам да светне зелената светлина и да пускам поръчката, ама още си е жълто. Еххх... А моето портмоне услужливо взе, че се скъса.  ooooh! Та ще чакам зелената вълна явно. Ама дано я дочакам!!!

А да Ви питам за това портмоне Violette, което го има във фокуса и в следващия каталог. Питаха ме за него - голямо ли е, монетник има ли. Някой да има представа?

# 530
  • Мнения: 150
При мен и портмонето и чантата светеха в жълто но пуснах поръчка и двете са фактурирани.

# 531
  • Мнения: 493
Пуснах я, фактурирано е портмонето, ще видим на 28.10. като я взема дали ще е там. Peace

# 532
  • София
  • Мнения: 1 731
За новите теми аз бих предложила следното което ми се струва най удобно.
Ре, на мен този вариант ми допада.

# 533
  • Мнения: 14 009
От вчера чакам да светне зелената светлина и да пускам поръчката, ама още си е жълто. Еххх... А моето портмоне услужливо взе, че се скъса.  ooooh! Та ще чакам зелената вълна явно. Ама дано я дочакам!!!



Тези продукти тип подаръци по разни програми винаги абсолютно винаги светят в жълто още от първия ден.

# 534
# 535
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Ре, дава някаква грешка и не се отваря нито един линк. Дори от профила ти в Плюса не се показват като качени/видими.

# 536
  • Мнения: 143
Здравейте, аз съм от Казанлък, зона 117. Казвам се Михаела Ангелова.

За жълтите лампички - при нас продуктите винаги са идвали, независимо, че са жълти.
Портмонето дойде, хубаво е, малко ми е странно с тази закопчалка и прегради на капака, но е е много хубаво на допир - едно такова релефно.

За чантата изпуснах шанса си, тъй като  пуснах К14 на две части поръчката - за 119 лева и после още 21. Sad И то с разлика от няколко часа само, но избързах заради една клиентка с първата поръчка.

Искам да ви питам за един зададен въпрос в темата с продуктите и обсъждането им. Става дума за кремчетата Anew 25 +. За тях има ли намаление или не, защото ситния шрифт ме притеснява че пише за кремовете от стр. 8.
И понеже в темата там е отговорено, че въпросът е за тази тема, питам и аз Simple Smile

# 537
  • Мнения: 612
Здравейте, аз съм от Казанлък, зона 117. Казвам се Михаела Ангелова.

За жълтите лампички - при нас продуктите винаги са идвали, независимо, че са жълти.
Портмонето дойде, хубаво е, малко ми е странно с тази закопчалка и прегради на капака, но е е много хубаво на допир - едно такова релефно.

За чантата изпуснах шанса си, тъй като  пуснах К14 на две части поръчката - за 119 лева и после още 21. Sad И то с разлика от няколко часа само, но избързах заради една клиентка с първата поръчка.

Искам да ви питам за един зададен въпрос в темата с продуктите и обсъждането им. Става дума за кремчетата Anew 25 +. За тях има ли намаление или не, защото ситния шрифт ме притеснява че пише за кремовете от стр. 8.
И понеже в темата там е отговорено, че въпросът е за тази тема, питам и аз Simple Smile
Да, отнася се и за тях.  bouquet

# 538
  • Мнения: 143
Благодаря за бързия отговор.
Добре заварили, тук е много приятна компанията!

# 539
  • Мнения: 759
Момичета, звънях в кол центъра тази сутрин и обясних каква е ситуацията с двете ми поръчки. След 1 час и втората беше фактурирана. Сега остава само да върна единичния Аню.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт