AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 727
  • 610
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Текущ каталог

Каталог 11

Каталог 12

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Ботевград
paulinap

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
beljata

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
gostenkata75

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Русе
*Elina*
venelia

Свищов
4erito

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър
jecky
makeupmyblueeyes

Стара Загора
ailan
kat-bati

Хасково
talasamka

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

Dessu - София

venelia - Русе
eli4ka666- Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добро утро от мен  Heart Eyes

Таази кампания добре, следващата се надявам да имам поръчки от кремовете, но уви, не се доверяват хората, не ги искат, не знам защо; всеки си има марка крем за лице и си я използва, на никой не му се експериментира.

# 2
  • Мнения: 5 386
Добро утро!

За тази к-я пуснах 3 малки поръчки и си взимам "отпуск" до края, гледам в следващата к-я само и единствено заради подаръка на ейвънци. Да видим дали ще става...

# 3
  • София
  • Мнения: 103
Таази кампания добре, следващата се надявам да имам поръчки от кремовете, но уви, не се доверяват хората, не ги искат, не знам защо; всеки си има марка крем за лице и си я използва, на никой не му се експериментира.
Ами затова има мостри - при мен, който е пробвал мостра после си е поръчал крем

# 4
  • Мнения: 34
Добро утро и успешни кампании дами. Пуснах вече за к 10 с доста парфюми в голяма изненада бях. Но към персиива нищо само един за мен да го видим днес като взема кашона. Дали ще е с мен в чантата или при останалата колекция на тоалетката Simple Smile

# 5
  • Мнения: 735
Здравейте. Аз пуснах една малка поръчка още в петък, но май не се очертава да пусна втора по този каталог. Освен, ако някоя клиентка не се присети нещо. В последно време нямат особен интерес моите клиенти към продуктите на Avon.

# 6
  • Мнения: 1 786
Здравейте,  Hug

Благодаря за темата и се записвам с удоволствие.   bouquet

Може би е редно да се представя.  Аз съм представител на Ейвън от ското (6 кампания) ми беше първа. От София съм и работя в района на ж.к. Иван Вазов и Центъра.

Успешна седмица и кампания на всички!  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 828
Добро утро и благодаря за темата   bouquet
Искам да питам някой поръчвал ли е от златните чехли, че една приятелка много им се чуди, а са си скъпи  newsm78

# 8
  • Мнения: 611
Добро утро и благодаря за темата   bouquet
Искам да питам някой поръчвал ли е от златните чехли, че една приятелка много им се чуди, а са си скъпи  newsm78
И аз се чудя за тях, но едва ли ще има отзиви... Успешна на всички!   bouquet

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз си пренасям кашона тук.
Успешна кампания!
Тази и следващата кампания ще е отпускарска за моя профил. Разписах им се с две поредни, та е време да го оставя да си почине малко. Гледам някакви чантичка и парфюм/ТВ ще има, ако сме активни в к.10 и к.11, но ще си трая.
Катиту,   bouquet

# 10
  • Мнения: 5 386
Днес си направих равносметка, че от близо 3 месеца не съм поръчвала комплекти брошури ...... и че нося по-малко торби с продукти, по-малко капризи търпя, по-малко поръчвам за себе си....и че хич не се чувствам зле. Който си ползва нещо редовно, пак си го поръчва, когато му затрябва. Който пък се заинтересува от новостите в Ейвън, намира откъде да се информира и после на мен се обажда. Така че, край на брошурите. Само че ейвънци са ми пратили анкета на мейла - искат да знаят отношението ми към брошурите, бройката и търсенето им от стр. на клиентите. Е, не я попълних- домързя ме. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 361
Здравейте,
Благодаря за темата
Аз уж на шега, но взех по 100 лв да правя на кампания.
Е те половината са мой де

# 12
  • Мнения: 34
Хахах като мен. По фактура имам да плащам 175.03 амииии като си направя една лееека сметка близо 60лв.са за моя лична консумация. Все нещо изгодно което ми "трябва" ми излиза и хоп....   Flutter

# 13
  • Русе
  • Мнения: 633
Кате, благодаря за новото място   bouquet

За поръчките, вече съм на принципа, каквото стане. Излишно нищо не пускам - презапасила съм се. А за тази брошура няма да се напъвам, че си планувам отпуска от всичко Wink

# 14
  • Мнения: 13 805
Катя благодаря за новата тема!
на всички пожелавам приятни емоции със или без ейвън.

Общи условия

Активация на акаунт