AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 733
  • 610
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 727
Искам да питам някой поръчвал ли е от златните чехли
Видях ги на една жена на улицата. Бяха й точно по мярка, много добре й седяха. Като че ли предната каишка маааалко беше хлабава, но кракът й изглеждаше слаб. Не са твърде лъскави също така.

# 16
  • Мнения: 5 037
Момичета,успешна кампания на всички и по-малки ядове  bouquet

Аз имам проблем с ейвънци и се чудя дали да звъня.
Платила съм си двете фактури още на 10.07 сутринта,а преди малко получих съобщение,че ако не си платя "дължимите суми"подлежа на санкция.
Какво бихте ме посъветвали-да звъня или да изчакам?
За 4г никога не се е забавяло толкова отразяване на плащането.

# 17
  • Мнения: 13 827
Платила съм си двете фактури още на 10.07 сутринта,а преди малко получих съобщение,че ако не си платя "дължимите суми"подлежа на санкция.
Какво бихте ме посъветвали-да звъня или да изчакам?
За 4г никога не се е забавяло толкова отразяване на плащането.

ако е смс ти предлагам да го игнорираш. И на мен ми се случвало за вече платена сума да получавам заплашителни предупреждения.

# 18
  • Мнения: 51
Момичета,успешна кампания на всички и по-малки ядове  bouquet

Аз имам проблем с ейвънци и се чудя дали да звъня.
Платила съм си двете фактури още на 10.07 сутринта,а преди малко получих съобщение,че ако не си платя "дължимите суми"подлежа на санкция.
Какво бихте ме посъветвали-да звъня или да изчакам?
За 4г никога не се е забавяло толкова отразяване на плащането.

Определено и аз бих посъветвала да не им обръщате внимание,в AVON комуникацията определено им куца...

Успешна кампания и весела ваканция на който му предстои.         bigdance2  bigdance2  bigdance2 

# 19
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Здравейте, мили хора!
Кате   bouquet
Добро утро и благодаря за темата   bouquet
Искам да питам някой поръчвал ли е от златните чехли, че една приятелка много им се чуди, а са си скъпи  newsm78
Аз имах поръчани чехли в първата кампания, когато ги пуснаха от клиентка, която имаше резерви към тях, но й казах, че няма проблем да ги върнем, ако нещо не се спогоди с тях. Не ми ги върна жената, което за мен означава, че са  харесали, а не е като да й е все едно, ако не й бяха допаднали, щеше дами ги върне на 100%. Мога само да потвърдя, че както и Узи писа, не са гадно и силно златни, а приятно златни. Малко съм разсеяна в момента, дано ме разбрахте правилно.  Blush

# 20
  • Мнения: 5 037
Благодаря момичета  bouquet

Сумата ми е отчетена късно следобед,но ми е намален лимита #Cussing out.Не ми се занимава да се обаждам и да се разправям.

Последна редакция: ср, 15 юли 2015, 21:04 от scherifka

# 21
  • Мнения: 13 827

Искам да питам някой поръчвал ли е от златните чехли, че една приятелка много им се чуди, а са си скъпи  newsm78

Гугълнах за снимки

https://www.google.bg/search?q=avon+flip+flops&biw=1600& … n+gold+flip+flops

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Обобщавам 2-те страници: Всички сме уморени от АВОН, почива ни се, караме я лежерно, не се напъваме за поръчки-каквото такова!
Аз да кажа, че си поръчах новата иновативна четка за разресване на къдрави коси. УТре вечер нямам търпение да ползвам!

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
В момента завършва презентацията, полезна беше, много приятна водеща   bouquet

# 24
  • Мнения: 185
Привет дами! Имам малко странно въпросче - няккоя от вас виждала ли е реално парфюм today с помпичка? Самата течност изцяло ли изпълва шишенцето /като при всички парфюми/ или е наполовина? Клиентка си го поръча, но установила че шишенцето е пълно наполовина. Стандартно ли е така или е дефект?

# 25
  • Мнения: 13 827
Привет дами! Имам малко странно въпросче - няккоя от вас виждала ли е реално парфюм today с помпичка? Самата течност изцяло ли изпълва шишенцето /като при всички парфюми/ или е наполовина? Клиентка си го поръча, но установила че шишенцето е пълно наполовина. Стандартно ли е така или е дефект?

Дефект е
въобще тази помпичка много често дефектирала и се повреждала или протичала.

# 26
  • Мнения: 185
Стандартно ли е така или е дефект?

Дефект е
въобще тази помпичка много често дефектирала и се повреждала или протичала.

Благодаря за отговора!   bouquet
Предполагах, че ще бъде така, но исках да чуя и др мнение.

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Момичета, имам един тъп въпрос.. Срока за плащане на фактурата ми е 25 юли, това означава ли, че на 25 е последния ден, в който мога да внеса парите или трябва плащането да е отразено до 25ти? Защото хората, които поръчаха са по морета и почивки, да знам дали да внасям мои пари и да ги изчакам в петък-събота да ми ги върнат?

Благодаря Ви  Hug

# 28
  • Мнения: 735
Щом фактурата ти е до 25 юли, значи това ти е последната дата за внасяне. Peace
Ако плащаш с карта, то плащането веднага ще е видимо за системата и не е пробелм и на 27-ми да го направиш.

# 29
  • Мнения: 5 386
Съветвам те да платиш преди 25 - до 23 юли.
Няма да има санкции, ако платиш на 25 и ти се отрази до 2-3 дни, но ще има напомняне с есемеси или пък от координатор/лидер екип. Ще има и задържане на поръчка, ако решиш да пускаш.  За мен това е неприятно, затова плащам два дни преди крайния срок.

Общи условия

Активация на акаунт