Домакини 51 / Плаж, коктейли и море

  • 58 867
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 841
Божеее, имало нова тема, а аз се чудя къде се изпокрихте... ooooh!

Ма ко -   bouquet

Славче, дай знак като се оправи малката душа. Ще се организираме да се видим, само да са здрави дечицата.  Peace

Добре дошли на всички нови момичета!   bouquet

Мони и Вио - стиснати палци бързо да се оправите!  Praynig

Дамчо - аз успях да видя снимките ви! Прекрасни сте! Ти изглеждат като сестра на сина ти.  Heart Eyes

Оказва се, че средата на август ще сме във Варна. Варненки - една среща с мен?  Wink

# 31
  • Мнения: 11 624
Смърфи - нищо не обещавам - ние най-късно 18.08 трябва да сме се прибрали тук.......

# 32
  • Мнения: 2 169
Аз само да вметна, че ще чакам да се обаждате, ако минавате покрай наше село  Heart Eyes Става въпрос за всички, разбира се.
Барелина, добре дошла и от мен  Hug
Аз приспах домашните начело с мм и вече съм на биричка  beer2 Хайде идвайте на раздумка, чакам ви  Party

Последна редакция: ср, 15 юли 2015, 22:33 от vio

# 33
  • Мнения: 1 826
Е вече мога да се похваля -приета е щерката студентка!!! newsm44
На първо желание в ПУ Пловдив.
Снощи не излязаха резултатите чак сега.
първо кафето за разсънване,а после и другото.  Laughing

# 34
  • Мнения: 657

Май отдавна не съм слагала кафе - тъй че добро утро! От днес пак започнах с йогата, ама подлагам възглавничка на коляното, което вече е мораво, но не боли толкова. Пак за земетресение съобщават току-що. И вчера имаше в нашия район - някой усети ли го? Аз бях навън и не разбрах, но ММ каза, че е разклатило. Болните, пишете бе! Калинче, браво за идеята в училище! А нашият добре се ориентира отсега - IT специалистите са най-търсени! Стади, успех в търсенето! И мен ме е обзела нещо такава вълна за нова работа newsm78, тя отдавна ме носи де... За срещи във Варна съм готова с всички. Вио, ти ела към наше село, като се съберем народа - колко му е. Плами, хайде и ти да почиваш - ще ходите някъде сигурно, но все ще се видим този път, нека и Тити поне да се върне.
Хайде хубав и слънчев ден!
Докато пиша и Писето ме изпреварила с прекрасна новина - честито! Браво на детето, голяма радост е това, честито и на вас! Хайде да се почерпя:)

# 35
  • Мнения: 843
Писе, страхотна новина рано сутринта. Да учи с желание и да завърши леко й пожелавам. А какво е приета?

Добро утро. Заведох Гого на ясла, сложих да се вари едно месо и си пия кафето. После ще домакинствам. Снощи ходихме на гости на свекърите, че сестрата на ММ е тук. Да се видим, да си побъбрим. Гого игра и дивя няколко часа. И той беше доволен, и ние. Трябва да измисля програма за тази вечер, че много енергия има човекът. Трябва да се изразходва.  Simple Smile

Хубав ден и да минете на отчет!  Hug


# 36
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Писе, страхотна новина, честито!!! Каква специалност е?
Дамчо, то най - накрая така ще стане, предчувствам аз. Само дето ако реша да дойда където и да е, ще трябва да дойда с всичките деца и мъжове и ще стане една...Лудница.  Crazy

# 37
  • Мнения: 5 215
Добро утро kaffeetrmker_2

Е вече мога да се похваля -приета е щерката студентка!!! newsm44
На първо желание в ПУ Пловдив.

Супер новина! Честито и да и върви по вода! Simple Smile

Момичета, аз да се представя, но като ви гледам какви сте дейни, а аз каква пишман/кандидат/начинаеща домакиня съм, направо не смея... Чета ви тайно от няколко седмици и реших да се разпиша. Много сте готини  Heart Eyes
На скромните 31 съм, мъж имам, деца не  bowuu
Домакиня съм от април месец и в момента планирам кое къде и как да е вкъщи, както и се уча да готвя Blush
Очаквам след 1 година при вас да съм ей така Party


Прекрасен ден на всички Hug

# 38
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Писе, честито! Да и е леко, интересно и ползотворно ученето!
На наводошлите - добре дошли  Hug
Аз не можах да спя тази нощ, защото малкият се спука да кашля... Пръснах му Вентолин към 3 и се успокои и сега още спи. За съжаление няма да може да иде на последното парти в детската днес и ще има рев... Тук организират парти с преспиване в детската за децата, които ще са ученици от септември. Голям мерак му беше да отиде /без да остава да спи/, но след тази нощ ме е страх да го пусна. Ако е поо добре през деня ще им звънна да питам дали може да иде за час примерно, с уговорката да ми звъннат, ако се разкашля много. Днес го дават 36 градуса и след малко пускам щорите навсякъде, че иначе ще стане сауна вкъщи. Не знам остарявам ли, що ли, но хич не мога да вирея на такива жеги  Confused Иначе зъба ми е добре вече, днес ми е последен ден на антибиотика и много се надявам да сме закрепили положението до септември  Praynig Татко си чака резултатите от изследванията на стерилната урина и уж за сега е добре. След малко ще му звънна на скайп да го проверя. Това е покрай нас.
На всички хубав и спокоен ден!  Hug

# 39
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Добро утро и от мен .. при нас е едно гадно и мрачно .. и студено дори ..на мен ми се спи , но бебето има различно мнение и от два часа пее и пищи , а аз едва гледам
от няколко дни сънувам странни сънища , които малко ме натоварват след това ..не вярвам в сънищата  , само им се дразня  Shocked
вчера готвих , има за днес , че сме сами ..ММ чак утре ще се прибере , така че остава само прахосмукачката и праха , и ако изпече веднага сме навън , че туй дивото не се трае  Grinning
много липси , много нещо ..къде сте бе момичета

# 40
  • Мнения: 11 624
Добро утро   bouquet
Писе  Hug  newsm44 Браво на щерката!!! Страхотна новина   bouquet Това е награда за вас като родители! С удоволствие се почерпвам!
Мони Hug Дано е било инцидентно при малчо и да отиде да се забавлява  Praynig Тези резки температурни разлики са кошмар. Ние в момента сме на 14гр и не ми се мисли как ще се чувстваме на континента....
Дами моите не са усетили нищо, но и те са в къща, по-скоро са по цял ден из двора... На басейна ли ходиш на йога? Малкия не знам какво го влече като специалност, ама все иска да е началник  hahaha Иначе продължава да следва мечтата си от детската градина - иска да е палеонтолог - от информация за динозаври и древни животни съм затрупана...Беше позатихнал малко, но миналата година ги водиха в Уитби на разкопки и отново сме на тази вълна.
Вио аз съм с уговорката, че нищо не обещавам, но вероятността с теб да се срешна е най-голяма! И аз съм с пълна кола с деца - чакат ме с нетърпение  hahaha
Барелина добра цел си си поставила - тук са перфектните домакини, но има и изцепки, та много внимавай, че да не заприличаш на мен

# 41
  • Мнения: 814
Добър ден и от мен.Писанчо да ти е жива и здрава студентката и много успехи за в бъдеще.Вио извинявай за въпроса,но нали съм нова кое е твое село,че ако ми близо да намина:-).Аз днес имам малко работа по магазините,не за мен де,за хладилника трябва да се пазарува.Малкият ме ядосва,не иска да яде от три дни е само на кисело мляко.Днес направих една супа със зеленчуци, врътнах една пералния.Сега ще направя кафенце да пйем с мъжо,докато Светли спи.Хайде много целувки за всички Ви и да имате един много приятен ден.

# 42
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Честита студентка Писе.Ай да и върви по вода. newsm10
Дамчо-тук ще сме.Утре тръгваме вечерта за Созопол ,но ще се върнем в събота по обяд.кумицата ми която вече от повече от 11 години е в САЩ си е дошла с малкото дете и са там.Единствения начин да се видим се оказа наша милост да отпраши към Созопол за една нощувка,и после обратно,защото и двама с ММ имаме вече планувани задачи за съботния ден.Тя очакваше да се видим за по дълго ,ама като не се обади по-рано.Лошото е ,че си е дошла този път само за две седмици и след Созопол се прибира в София и после - САЩ.Нищо и една нощ ще ни стигне да се наприказваме. После на 24.07 до 26.07 отиваме семейно в Елена и това е засега.Август / 21 до 23/ се очертава да отидем до София за струването 3 години на кръстницата ни.
Смърфи-август съм тук защото съм на работа.Сега ще ползвам само две седмици отпуск ,че ми трябват повече дни за септември.Нали Мармарис ме зовееееееееееееееееееее.Който иска да свирне още другата седмица съм на линия и през деня.Дамчо за тебе се отнася ,те другите като си дойдат пак. Hug smile3521

# 43
  • Мнения: 6 004
Ех , нямате изчитане Simple Smile
pisenxeto  честито на девойката  Hug
Славче как е Криста , оправя ли се ?Срещата няма да избяга ще чакаме удобен момент Simple Smile
Но , непременно ще я осъществим защото на  сеньорита Смърфи съм и набрала и изсушила липов цвят и няма да пия и нейния зимата  Naughty

 плами76 такива еднодневни разходки от точка А до точка Б  и аз ги обичам и редовно ги правим заради приятели и роднини , може за два часа да е ,но си заслужават .

Да се пооплача , аз от мъжа и колегите му , че поне да ми олекне.Не съм от най -подредените хора ( за разлика от останалите водолейчета тук  Embarassed) , обаче си обичам като се направи някаква организация да си е докрай.
Ето екскурзията миналия месец беше само нашето семейство и всичко както си беше разчетено , въпреки че нямаше точно определени места за нощувка си протече по план.
Тези уж подредени мъже ( защото всички са такива поне от миналогодишната палатка съм наясно ) за трети път сменят мястото, е няма да сме на язовир , ще сме на река , няма проблем, предния ден ще пазарим, е вече сме на пазарили, някак ми се губи момента с нашето участие(миналата година поне имах възможност списъка с покупките да разгледам) , почувствах се обидена , вече се замислям има ли смисъл да ходим  Tired реално само ние сме с децата ( другите семейни вече са отгледали своите), сега ще стане така че утре преди да тръгнем ще пазаря само за моето семейство , защото изобщо не съм наясно дали това което е купено децата ще го отразят.Уж голямо желание имаха да сме заедно , а сега ми се струва че ще сме излишни.Мъжа ми обаче ги оправдава, и това най ме ядосва.
Отивам да стягам багажа , ама някак без желание вече.

# 44
  • Мнения: 814
JMM,не се ядосвай ще си прекарате добре.Аз като отивам някъде без желание и нстроена негативно се получава обратното,прекарвам си супер,ще видиш,че и Вие ще си прекарате добре.Желая ти една хубава почивка.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт