Въпрос за раждалите секцио?

  • 1 345
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Една година е супер минималния период ама супер минималния. Иначе 2 дори и 3 години се препоръчва за втора бременност. Не е задължително да има проблем и след една година, но риска от проблемна бременност е доста по голям.

# 16
  • Мнения: 1 370
И на мен ми казаха минимум 2 години, но съм съгласна, че става въпрос за нормално раждане 2-втория път

# 17
  • Мнения: 2 631
Синът си родих със секцио и сега чакам второ бебе - разликата в годините виждате!
Не си спомням, какъв срок ми препоръча моята лекарка, но въпросът за скорошно повторно забременяване пред мен не стоеше - исках разлика точно от 4 г. и така стана.
Сексът - като ми спря кървенето и се почувствах готова за това.
Пазенето - първо прекъснат полов акт, а от 6-я месец след раждането - спирала.

# 18
  • Мнения: 20
И НА МЕНЕ МИ КАЗАХА 2 ГОДИНИ И ЧЕ АКО ИМАМ ВТОРО И ТО ЩЕ Е СЕКЦИО

# 19
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
На мен лекарката ми каза, цитирам: "Ако искате второ, добре е разликата от секцио до секцио да е две години или най-рано може да започнете с опитите 1 год. след раждането".
За пазенето - прекъснат полов акт, а започнахме като свършиха лохиите.

# 20
  • Мнения: 163
На мен ми каза доктора 1  2 години да почакам и тогава а за секса след като свърши М.

# 21
  • Мнения: 1 035
ние със секса из4акахме 40 дена,до тогава кървях. а за втората бременност ми казаха минимум 2г. ,но аз и не смятам да раждам второто скоро newsm78  щерката е още само на годинка и искам да порасне,да стане на 5 и тогава ще му мисля.

# 22
  • Мнения: 289
И при нас беше така - като свършиха лохиите, започнахме със секса.
Видно е колко изчакахме за разликата, но причините не са свързани с операцията, а с желанието ни, обстоятелствата, моята работа...
Иначе аз съм върл противник на хапчетата, спиралата....от време на време се доверяваме на презерватив, иначе - прекъснат полов акт.

# 23
  • Мнения: 2 609
Аз знам за период от 2 години, но не са ми казвали в болницата. Явно може и по-малко, жената с която родихме заедно, роди второто си детенце преди месец, т.е. с първото имат година и половина разлика Wink.
Ние ползваме презервативи   condomuu, секса-след като ми свършиха лохиите Peace.

Общи условия

Активация на акаунт