Подсъзнанието може всичко/64 Линкове за всички техники има на 1стр.

  • 71 405
  • 722
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 461
Здравейте,
погледнах на 1 страница дали има ритуал или нещо друго свързано с покупка на апартамент.
Не видях, моля ако някой знае някоя техника , за да мине всичко гладко и успешно до края!

# 61
  • Мнения: 10 740
Днес има Синя Луна. Не пропускайте да се възползвате  Wink

http://meditation-portal.com/31-iyulya-2015-goda-budet-golubaya-luna/

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 164
Здравейте! Днес завърших книгата на Синелников - Възлюби болестта си и за почнах Силата на намеренията и съм многооооо приятно изненадана! Силно ви я препоръчвам! Във Силата на намеренията много точно е описано как да се мисли и визуализира, за да има ефект.
Весел уикенд на всички!     Hug
P.S. А за днес какви ритуали се правят на тази синя луна, че не разбирам руски?Ако някой отговори ще съм много благодарна!

# 63
  • Мнения: 647
Ако имаш възможност влез от Хром и там има опция за превод.

# 64
  • София
  • Мнения: 345
Ей,момичета къде се изгубихте?Какво четете по време на почивката?

# 65
  • Мнения: 7 784
трассърфинга на зеланд и бягащата с вълци

# 66
  • Мнения: 7 784
транссърфинга на зеланд и бягащата с вълци

# 67
  • Мнения: 5 459
Допада ли ти транссърфинга........гледах го на филмчета, но нещо не можа да ме грабне....

# 68
  • Мнения: 3 877
Транссърфинга е страхотна книга. Малко е трудна за разбиране в началото и затова изглежда леко безинтересна, но вникнеш ли в нея, е супер. Определено я препоръчвам  Peace

# 69
  • Мнения: 7 784
те са 8 книги, чета още първата
интересна ми е, но се връщам понякога назад

# 70
  • Мнения: 3 877
Аз говоря за "Практически курс по транссърфинг за 78 дни"
В началото като я започнах първите страници ми се сториха много безинтересни, но после й хванах смисъла и останах очарована. Имам и други 2-3 негови, но тази мисля, че е най-добра.

# 71
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 805
В момента прилагам на практика всичко,което съм прочела,или научила тук във форума. Устновявам на собствени разноски,че да се дават съвети и да се чеъе хем е по-лесно,хем е по-приятно   Sad Wink В момента чета Джо Витале,а и по малко Л. Хей. Сега ми става ясно защо съдбата,в лицето на една много добра приятелка,ме доведе във форума  bouquet
Обичам ви Heart Eyes

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз пък си търся интересен курс или семинар, имам нужда от малко живи хора  Laughing

# 74
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 805
Вихрогонче,имам го вече свален на таблета филма и често си го припомням. Благодаря!
Фил,аз пък имам нужда от спокойствие и книги.

Общи условия

Активация на акаунт