"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 40

  • 21 713
  • 930
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 690
Добър ден!

гледай ти Thinking хименита във Вегас hahaha hahaha дано не е само пак с нейната "трупа" hahaha

Hello!!! #LasVegas emojiemojiemojiemoji️


но тази снимка, много ме впечатли Peace много е арт

# 31
  • Мнения: 8 533
а Уилям се сети да поработи малко....не може все по баровете....но нали и работата му е свързана накрая с купон hahaha....

химена работи професия красива hahaha hahaha обаче уилям работи  професия купонджия hahaha hahaha според моята гледна точка втората професия е по-хубава Joy Joy не че първата е лоша..но тъй като не съм жена,второто

хората ги плюят,обаче те най-хубавите професии имат hahaha hahaha

ами не е чак непоносима  жега Thinking 27-8 градуса ,обаче утре пътувам за Сандански за няколко дни Mr. Green Mr. Green и жална ми майка Mr. Green Mr. Green но като съм си взел жена от там....нямам избор hahaha

ако оживея,ще ви пиша пак живот и здраве hahaha

на снимки е добре хименита,перфектна,на действия е много съмнителна hahaha hahaha нищо не прави като нормалните жени,било то красвици или по обикновени жени,абе не е наред,най-накратко казано Thinking нещо е врътнала съчмата hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 5 069
а браво на теб...софия ще ти се стори прохладно място hahaha hahaha адска жега и под грижите на любящата си тъща hahaha hahaha с какво си заслужил такава награда hahaha hahaha

аз не знам не само как работят ми и как съществуват хората най на юг,нечовешко е hahaha

химе в някои отношения е като 12 годишна Mr. Green Mr. Green наистина не е нормално и то във Вегас Mr. Green Mr. Green да я бяха завели на цирк поне hahaha hahaha

а снимката и на терасата е много секси... позата също...само малко се засенчва от факта ,че най-вероятно мама я снима hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 8 533
адска жега и под грижите на любящата си тъща hahaha hahaha с какво си заслужил такава награда hahaha hahaha

не се подигравай с мене Naughty
въобще няма да се допра аз до тази кобра Naughty,имаме си правила по този казус hahaha hahaha аз си резервирам хотел и се отдавам на спа процедури,само ще придружавам,че ще водим Алекс да го види цялата рода там и да му щипе със старание охранените бузки hahaha


а снимката и на терасата е много секси... позата също...само малко се засенчва от факта ,че най-вероятно мама я снима hahaha hahaha

е какъв е извода ,браво на мама hahaha винаги съм си мислел,че жени които се снимат в тези пози в този момент са разгонени hahaha hahaha само мисъл обаче hahaha но иначе защо да не застане нормално hahaha не е на фотосесия hahaha

# 34
  • Мнения: 2 690
Тони, ако това може да те успокои, по добре ти да отидеш, че можеш да си тръгнеш когато искаш, иначе си е стрес. hahaha...така казва поне моя син hahaha
но ти се подготви за ацка жега, защото днес тук беше 34гр. на сянка Mr. Green
според мен снимката е направена случайно, но се е получил невероятен ефект...е хубавото си е хубаво и в непредвидени моменти hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 5 069
а ти си си извоювал права hahaha hahaha значи си екстра hahaha лошото е за детето явно,едновременно на тази жега,ами ще има и да го щипят hahaha hahaha даа,неприятно,ако е хитро ще се разреве и дотам hahaha

химе ако се е снимала заради това така,а е с родителите си hahaha hahaha както се казва уотсън имаме проблем hahaha hahaha

вече от април ,това момиче в пустинята Сахара hahaha hahaha за уилям не е точно така,но за нея hahaha нищо чудно hahaha hahaha освен ако не е оборудвана ..с техника Mr. Green нещо като заместител hahaha ще се сетите hahaha

# 36
  • Мнения: 2 690
Оооо имам една молба, ако ви е възможно, да се поздрави ме с "Бонбон" на Нинел. Praynig..отдавна не сме го слушали hahaha

# 37
  • Мнения: 8 533
ако е хитро ще се разреве и дотам hahaha

оо никакъв проблем,това ни е амплоато,ревем повече от главна героиня в сапунен латино сериал hahaha hahaha



вече от април ,това момиче в пустинята Сахара hahaha hahaha за уилям не е точно така,но за нея hahaha нищо чудно hahaha hahaha освен ако не е оборудвана ..с техника Mr. Green нещо като заместител hahaha ще се сетите hahaha
ей затова не бях се сетил hahaha hahaha дааа...значи може и да не е толкова на сухо Thinking как жена на 27 години hahaha hahaha на тази възраст при жените просто има пламъци в по долните зони hahaha не може да се оставиш да гориш hahaha hahaha затова са пожарникарите hahaha какви метафори трябва само да измислям ooooh! Thinking за да го закодирам hahaha че сме във приличен форум hahaha но поне знам че вие имате въображение и разбирате hahaha

за Сандански ми казаха че е 38 градуса на сянка Thinking но за там си имам златно правило от 9 сутринта до 9 вечерта ,не се показвам навън hahaha hahaha само в случей че някой умира ,с изключение на тъщата hahaha

ето го и бонбона hahaha hahaha
помня че беше палава песничка Thinking но като пее не разбирам,вие помните ли какво беше текстчето,Катето я беше превеждала,но то много назад  Crossing Arms,къде да се ровя hahaha hahaha не оичам да се ровя


# 38
  • Мнения: 2 690
Тони, много ти благодаря, Peace а и така да си припомним предишните форми на Нинел hahaha....до колкото си спомням, текста беше елементарен, но и доста палав и понеже сме на такава вълна, се сетих за нея hahaha

# 39
  • Мнения: 5 069
не е при всички жени  пламъци hahaha hahaha зависи от сексуалния апетит и усещания на жената hahaha при някои жени си се успокоява работата само с лейка примерно,като поливаш цвете ,с две думи работа върши и цветар hahaha при други вече трябват пожарникари с големите пожарогасители hahaha hahaha от това по закодирано нямаше как да го напиша Joy hahaha

палава песен беше...щом ни беше химн hahaha hahaha ние друго за химн не приемаме,което не е развратно не става..но и аз не си спомням hahaha...тук разбирам само...и докато танцувам всички се  възбуждат,после аз съм самотна но съм динамит..после нещо си като си развъртя късата пола hahaha hahaha и тн Joy

# 40
  • Мнения: 5 069
химе,ако държи толкова дълго Thinking и ако изходим и от зодията и hahaha защото аз вярвам в някои неща,не във всичко hahaha но в сексуалната част има съвпадения доста,та за нея Thinking може и цветар да е достатъчен,но това не означава че ще върне пък пожарникара hahaha hahaha сър леви hahaha е типичен пример...който може с малко може и с много hahaha hahaha просто за нея креватните занимания не са  приоритет като че ли Peace рибките са такива

затова не мога да си я представя точно като секс тигрица hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 2 690
общо взето сте прави, огън или цвете, но винаги трябва външна намеса. hahaha..защото нито огъня се гаси сам, нито цветето се полива само...и аз така да се изразя, кодирано hahaha
но Химе, като мексиканка, би трябвало да е по палава от това което показва, а и е времето...тя пропуска най хубавите моменти от младостта си Peace

# 42
  • Мнения: 8 533
текста на нинел бил добър,чудно че съм го забравил hahaha hahaha

нинел като млада е била парче и половина даа...но тя е на възрастта на елизабет, а ели изглежда много по добре с две деца,честно казано Thinking Thinking тя също е пример за жена,която се поддържа след раждането


затова не мога да си я представя точно като секс тигрица hahaha hahaha
оо ,само защото нямаш моето въображение hahaha hahaha

не шегувам се ,за реала ако говорим:thinking: аз също всъщност,всмисъл прекалено търпелива е и добродушна и отстъпчива....а темперамента е тясно свързан със сексуалността ,при жените hahaha hahaha установил съм тази закономерност hahaha

# 43
  • Мнения: 8 533
общо взето сте прави, огън или цвете, но винаги трябва външна намеса. hahaha..защото нито огъня се гаси сам, нито цветето се полива само..
но сме много добре в кодирането всички hahaha hahaha пожарникари цветари цветя пожари hahaha hahaha ....
трябва външна намеса,да..и по тази логика....химена трябва или да е изгоряла или да е увяхнала Joy Joy вече...

хубаво е че се разбираме, а само си пишем hahaha ,има хора така да им говориш на живо....няма да те разберат въобще hahaha хубаво е чувството за хумор hahaha

сега и е времето да се развихри...ама не...и не е виновен уилям като че ли  hahaha hahaha от нея си е Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 690
знаете ли, че понякога по лежерните жени, могат така да нажежат опстановката, че да се чудиш как си изгорял. hahaha..нужно е и сексапил и умения, за които няма да говориме тук, но се досещате hahaha...нали сме с богато въображение hahaha

Общи условия

Активация на акаунт