"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 40

  • 21 681
  • 930
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 533
знаете ли, че понякога по лежерните жени, могат така да нажежат опстановката, че да се чудиш как си изгорял. hahaha..нужно е и сексапил и умения, за които няма да говориме тук, но се досещате hahaha...нали сме с богато въображение hahaha
аа то с тези умения...няма как да не се нажежи обстановката,като ти заредят пожарогасителя или пък ти напълнят с вода лейката hahaha hahaha неизбежно е вече....но има разлики hahaha hahaha темперамента е много важен фактор...сигурно има изключения...но като цяло,такава закономерност съм запомнил hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 2 690
100% си е виновна Химе Mr. Green...колкото и влюбена да е това са две години, мъка Mr. Green...почвам и аз да се съмнявам в здравия и разум Thinking...освен ако, няма вече ако и мойто въображение се изчерпа вече hahaha

# 47
  • Мнения: 5 069
много навътре влязохме в пожраникарско-цветарската тема hahaha hahaha

аа химена не проявява такива умения,майка и баща и сигурно са и забранили hahaha hahaha майтапя се hahaha а то не е смешно,ами жалко hahaha hahaha

Жули вече две години и един месец  hahaha hahaha ако случайно нещо продължава...и все същия омагьосан кръг се повтаря hahaha hahaha разочарова ме...но противен ми е пожарникаря леви Thinking не знам защо...антипатията ми така нарастна към него hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 8 533
не е омагьосан кръг hahaha hahaha ами цяла Одисея hahaha hahaha как се е съгласила да я държат в гардероба толкова дълго и да търпи заради неговата обърканост толкова обиди толкова време...тоя пич,трябва да е пожарникар-терминатор иначе не знам hahaha hahaha
още повече че е образовано момиче,красиво,доказано има си лента корона,жезъл,не всъщност жезъл си няма hahaha ...как ще се съгласиш толкова унижения и шамари да понасяш Thinking ккави ли не жени има...с далеч по-малко качества а далеч по високи изисквания от нея hahaha hahaha

# 49
  • Мнения: 2 690
Еми, разбираемо е нарастващата ни антипатия Mr. Green....колко го харесвах когато не го познавах, но той се оказа мъж неспособен да управлява живота си и да се справя с проблемите си
заради него се чудя как съм гледала Бурята, толкова неестествено ми изглежда Thinking
и понеже си пишем кодирано...той е като трън в з...ка, който не можеш да го извадиш, но те дразни и ти е неприятно hahaha

# 50
  • Мнения: 5 069
тя има ли изисквания към него въобще hahaha hahaha

живее си с бившата жена,гледкат си дечицата hahaha,ходят си по нощни клубове,забавляват се hahaha hahaha той кой знае по какви още си ходи hahaha hahaha а тя само на телефонната линия hahaha hahaha ...и така две годинки hahaha

фенките на химе казват за елизабет че била жената тапет,обаче и химена така като го помислиш и нейната позиция...е малко hahaha hahaha странна hahaha

явно красотата,с която е надарена, е трябвало  да се компенсира  или да я изстрада по някакъв начин,за това е трябвало да попадне в този безкраен цикъл hahaha hahaha така си го обяснявам hahaha

# 51
  • Мнения: 5 069

и понеже си пишем кодирано...той е като трън в з...ка, който не можеш да го извадиш, но те дразни и ти е неприятно hahaha
това описва реалната ситуация най-точно hahaha hahaha

и аз вече не мога и да погледна бурята Naughty заради него,а толкова харесвах филма Crossing Arms Crossing Arms  наистина е много неестествено...къде е капитан фабре,къде е тоя шут hahaha hahaha явно наистина ще да е добър актьор Mr. Green Mr. Green това му го признавам

а пое едно време...си мислехме...че следваме сюжета на бурята 1:1 ooooh! ooooh! няма такава заблуда просто Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 690
тя да беше майка Тереза, не би търпяла толкова дълго Mr. Green...за това си мисля, че нещо се е сбъркало при нея

# 53
  • Мнения: 8 533
сега пък трън в задния обект hahaha hahaha уилям ,ако знае какви фенки има тук,няма да му се идва в Бг hahaha hahaha

добър актьор е да...всъщност..основната му работа с химена е свършил...капитан фабре hahaha hahaha и вече като е хлътнала много здраво и в дълбочина е осъзнала...горчивата истина...няма фабре ,дамре,нищо няма...само Големия Уили hahaha hahaha нали така..беше казал,че обича да го наричат по време на любовната игра hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 8 533
тя да беше майка Тереза, не би търпяла толкова дълго Mr. Green...за това си мисля, че нещо се е сбъркало при нея
какво ли ще да е то Thinking hahaha hahaha какво ли сбъркано има покрай нея Thinking Thinking хммм..да помислим hahaha hahaha ...

аз колко пъти съм ви казвал,че педерастията до нищо добро не е довела Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 069
като цяло, момиче което излиза само с родителите си или с тайфа гейове и поддържа телефонна връзка....с някаква мъгла от друга държава hahaha hahaha  не може да се нарече нормално hahaha hahaha

според мен...и трябва професионална помощ, психолог,да не казвам психиатър hahaha hahaha  но никой не и го препоръчва в социалните мрежи Thinking там всичко е цветя и рози hahaha hahaha

# 56
  • Мнения: 2 690
не знам дали е голям или малък, но е непочтен спрямо Химе...и да, определено вече не съм му фен Mr. Green и не заради Химе, а защото ме подведе, че е готин мъжкар на когото можеш да имаш доверие Mr. Green...край няма да го обсъждам повече, защото се нервирам
Лека! че утре, жега не жега трябва да се бачка за последно тази седмица Peace

# 57
  • Мнения: 5 069
и за бурята ще ви кажа какво не е наред...

капитан фабре е смел човек,честен е знае какво иска...и не си намира най-заобиколните пътеки за постигане,не шикалкави  Naughty не е завършен е егоист,напротив последно мисли за себе си....това са две..крайности...значи този персонаж...и се играе точно от мъж като..да не казвам какво в дъжд hahaha hahaha и как да не се объркаш Mr. Green Mr. Green две пълни противоположности в един образ..не става Naughty

Лека нощ и лека работа утре,Тони ти гледай да не се свариш по път hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 8 533
трън в задния обект,изпражнение в дъжд hahaha hahaha много оригинални ставате нощем hahaha hahaha

а щом кара жените да му викат големия уили,може и да не е толкова голям...
ти го мислиш за питон,то излиза гъсеница hahaha hahaha
а може и да е голям и с наименованието друг комплекс да избива hahaha

ей този капитан фабре,хубаво ви е пуснал по пързалката значи hahaha hahaha такива мъже в реалния живот...как да ви го кажа hahaha че да е безболезнено hahaha hahaha не са с толкова голяма честота на територията на нашата планета Земя hahaha hahaha но на другите планети е възможно hahaha

след малко ще започнат наградите с уилям майте и латино тайфа...но трябва рано да ставам...няма да го бъде hahaha

Лека да ви е ноща,утрешния ден още повече! Wink

# 59
  • Мнения: 8 533
william levy ‏@willylevy29 1m1 minute ago

En camino a @PremiosJuventud nos vemos pronto !!! Love you all!!

ето вие не го обичате...но той ви обича всички hahaha hahaha като Иисус е...обича всички Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт