Имате ли красива форма на пъпа?

  • 7 788
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 777
Прекрасен ми е пъпът!
Всеки ден отделям по 30 минути да му се наслаждавам пред огледалото  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако искате може да си направим състезание по красота на пъп...който спечели ще стане Мис Пъп 2006!

 newsm10

Държа да има и мис сладко дупе, най-хубав среден пръст на крак и мис Очарователна бенка.

# 46
  • Мнения: 7 837
С удоволствие ще гласувам за Мисис Бразилска лентичка  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 730
Много си го харесвам Flutter

# 48
  • Мнения: 2 550
С удоволствие ще гласувам за Мисис Бразилска лентичка  Twisted Evil

 Joy
А няма ли да участваш със снимков материал:)?

# 49
  • Мнения: 7 837
С удоволствие ще гласувам за Мисис Бразилска лентичка  Twisted Evil

 Joy
А няма ли да участваш със снимков материал:)?

Тц, защото кой знае какво ще си помисли chocha за моето окосмяване или липсата на такова  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 550
Без твоята лентичка няма да е интересно  Crossing Arms

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имах...преди да родя,сега ми е разтеглен пъпа:(

И аз така...  Sad Имах идеален пъп, а сега...  #Cussing out

# 52
  • София
  • Мнения: 39 771
Най-обикновен вдлъбнаъ пъп си имам Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7 837
Без твоята лентичка няма да е интересно  Crossing Arms

Уф, че си убедителна  Blush
 Grinning

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
А дали е възможно по принцип да се прави пластична операция на пъпа?Моят си го харесвам,даже след раждането стана по-хубав,но ми е любопитно след като сега всеки си променя какво ли не по тялото.
Има, да. И име си има операцията - но не го помня. Например, за да превърне изхвръкналото пъпче във вдлъбнато такова.

# 55
  • Мнения: 2 550
Без твоята лентичка няма да е интересно  Crossing Arms

Уф, че си убедителна  Blush
 Grinning

Знаех си, че ще се включиш в събитието на годината  Mr. Green Само моралистките не знам как ще го понесат  Joy

# 56
  • Мнения: 5 539
Пъпът е едно от най-хубавите неща у мен Flutter #Crazy

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Знаех си, че ще се включиш в събитието на годината  Mr. Green Само моралистките не знам как ще го понесат  Joy
Аз като особа, водеща неморален начин на живот, както научих днес, дали мога да съм жури? (Не мога да участвам, понеже съм сресана на лимба и не се вписвам в изискванията Mr. Green)

# 58
  • Мнения: 1 645
Много си харесвам пъпчето.
Благодарна съм на този който ми го е направил Grinning

# 59
  • Мнения: 2 550
Знаех си, че ще се включиш в събитието на годината  Mr. Green Само моралистките не знам как ще го понесат  Joy
Аз като особа, водеща неморален начин на живот, както научих днес, дали мога да съм жури? (Не мога да участвам, понеже съм сресана на лимба и не се вписвам в изискванията Mr. Green)

А, може, мооооооже! Ама без лични пристрастия, че ще има шут ала Марчето по д-то (да не се приема като заплаха, свързана с гласуване за моята лентичка)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт