пазарувате ли от VM ZONA-отзиви и мнения

  • 24 919
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 433
здравейте момичета
резглеждам сайта напоследък, хубави нещица и промоции виждам, но....
търся мнения, ако някой е пазарувал....как е качеството, коректни ли са при доставката, р-рите дадени по обявите отговарят ли  и т.н
всякакви мнения и отзиви биха ми били полезни  Hug Hug

# 1
  • Мнения: 2 328
На мен половината ми гардероб е купуван от този сайт.Много съм доволна.Качество и цени на 6.Само ме дразни,че бавно обработват поръчките.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 433
имаш предвид че доставката е бавна ли2
пише 5 дена
харесала съм си един артикул, ама ми трябва за подарък, другата седмица newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 413
Аз също пазарувам основно от този сайт и съм много доволна от нещата, които съм си купила от там, относно забавянето на доставката мен като ми трябва нещо спешно като направя поръчка в сайта и след това звъня по телефона и те ми пускат поръчката още същия ден.

# 4
  • Мнения: 2 328
Ами ще ти дам пример,последната поръчка я обработиха след 4 дни.Т.е. на 4тия ден след поръчването ми се обадиха.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 433
мерси за отговорите
значи ще трябва да им звънна, ако искам навреме дами пуснат поръчката
благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 347
А как стоят нещата с връщането на поръчката , примерно ако не ми е по мярка дадена дреха ? за моя сметка обратното връщане ли е ? и трябва с тях ли да се свържа да им кажа че нещо не е ок за да я пратя отново ?? моля за информация  Hug

# 7
  • Мнения: 4 605
А аз съм пазарувала. Дрехите са китайски, масови. Това не пречи да виждам същите модели на главната на по високи цени.

# 8
  • София
  • Мнения: 413
А как стоят нещата с връщането на поръчката , примерно ако не ми е по мярка дадена дреха ? за моя сметка обратното връщане ли е ? и трябва с тях ли да се свържа да им кажа че нещо не е ок за да я пратя отново ?? моля за информация  Hug

На мен до момента веднъж ми се наложи да върна дреха понеже не ми стана, звъннах им по телефона да им кажа, съответно на следващия ден те ми пратиха куриер за да вземат пратката от мен и след 3 дни куриера ми върна сумата от пратката, като единствено аз трябваше да платя куриерската такса 3лв., защото тя е за моя сметка това е за гр.София.

# 9
  • Мнения: 410
Аз съм пазарувала два пъти от тях и съм доволна. За тези цени дрехите са много добри.

# 10
  • Мнения: X
Как пазарувате дънки? Ви дам размери M, L, отговарящи на по 3-4 размера в цифри. Не смея да поръчам, не знам дали ще получа правилен размер.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 433
моят първи опит завърши неуспешно, артикула се оказа неналичен, но поне бяха коректни да ми звъннатведнага да ме предупредят, а не да чакам, тъй като ми трябваше за подарък
само дето се чудя че артикула все още стои в сайта newsm78

# 12
  • Мнения: 2
Отврат, нито изглеждат като на снимките, нито са качествени ... пълни боклуци! Не се прецаквайте да си поръчате нещо от тях, има достатъчно други, които предлагат доста по качествена стока, а и може да ти я сменят и да я върнеш ако решиш.  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 2
И аз да се включа - поръчах обувки и две чанти. Обувките дойдоха грешен размер, едната чанта беше в различни цветове. Качеството на чантите беше ужасяващо - материала изглеждаше евтин и некачествен. След първото носене цвета започна да потъмнява и да се оцветява в синьо, сиво и какви ли не цветове. Когато им се обадих да ги попитам за грешните артикули, казаха че едната чанта била свършила, затова са изпратили други цветове, обувките не съм гледала добре описанието /как да гледам букви най-малък размер, където пише че трябва да си взема един размер по-малък за да отговаря на моя/, и че не можели да върнат парите а трябвало да си купя нещо друго и да си платя нова доставка.
Изключително съм недоволна.

# 14
  • Мнения: 264
Здравейте,
аз съм изключително доволна от вмзона и само от там си купувам дрехи (освен че ми харесват дрехите, но и поради липса на време). Може доставката да е по-бавно, но не ми пречи. Обикновено не бързам.

Общи условия

Активация на акаунт