Модни консултации - 17

  • 83 253
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 445
Абе да ви кажа , все по -рядко виждам такъв тип момичета поне в София, кифли или тип фолкаджии. което ме радва. Кифлите  вече не са на мода. Simple Smile  Grinning  Party

И за да не е напълно извън темата , метнала съм око на  едни сандали , но са с висок ток... и е голяма дилема...  хем няма да ги нося често, хем  ми се иска да имам и нещо по -така  не се знае за кога и за къде ще ми потрябва , а аз имам само ниски сандали и с лека платформа / под 5 см/ ииии са намалени и то с доста , та направо не знам какво ще правя, ама ме сърбят ръцете.
За радост на очите ни Grinning
Тук лятото се появяват разни такива субекти.
Ако цената е приемлива и много, ама много те кефят, не е зле да се притежават 1-2 такива чифта.

Genni, по повод пижамата, те нали бяха на мода по едно време, макар че тук не успяха да се наложат.
Иначе наскоро си купих една копринена, толкова е готина, че и на мен ми иде да тръгна с нея по улиците Joy

# 46
  • Мнения: X
Цяла седмица бях в София и мен ме зарадва този факт
Цитат
Абе да ви кажа , все по -рядко виждам такъв тип момичета поне в София, кифли или тип фолкаджии. което ме радва. Кифлите  вече не са на мода. Smile  Very Happy  Party
със същите впечатления останах и аз Simple Smile
По скоро в малките градове поради ограничения избор на дрехи се стига до този вид Simple Smile И все пак и в малките градове все по рядко се виждат такива жени .Обикновено този тип жени може да се засекат най вече в кръчмите поне това е моето мнение и в заведенията от тип чалготека Wink
Може и само така да си мисля защото не посещавам нито едно от споменатите места може и там да не се обличат така Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 1 500
Живея в Норвегия, в момента времето е около 11 градуса през деня и около 5 вечер Peace Идеални са ми за сега Sunglasses

За тези температури ще са идеални и на мен много ми харесват.  Peace

# 48
  • Мнения: 1 972
Живея в Норвегия, в момента времето е около 11 градуса през деня и около 5 вечер Peace Идеални са ми за сега Sunglasses

Не можах да се сдържа  Crazy Толкова ми е хубаво в БГ на 40 градуса  Crazy Как ще се връщам в тези ширини след 1 месец не знам....

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 13 524
С какъв цвят според вас да го комбинирам, освен бяло, черно и прасковено?
https://www.facebook.com/456230701147793/photos/pb.4562307011477 … ype=3&theater

С жълто, горчица, цвят камел, оранжево, графит...май-май, почти с всеки цвят.

# 50
  • FRANCE
  • Мнения: 2 233
Здравейте как се казваше момичето което шиеше дълги рокли, нещо с А Twisted Evil Благодаря

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте как се казваше момичето което шиеше дълги рокли, нещо с А Twisted Evil Благодаря

http://ateliani.com/

Заповядайте Simple Smile

# 52
  • FRANCE
  • Мнения: 2 233
  bouquet много благодаря

# 53
  • Мнения: 15 056
Здравейте! С какви чанта и обувки бихте носили тази рокля?

# 54
  • Мнения: 1 538
Здравейте. Flutter

Идвам със следното питане.
Прилагам снимка на роклята, която мисля да нося на сватба другият месец.
Скрит текст:

Та, какъв цвят обувки (сандали)? Телесно, сребристо, коралово, тюркоазено удачен вариант ли са? Чантата също ми е чуденка?  Thinking

# 55
  • FRANCE
  • Мнения: 2 233
Здравейте. Flutter

Идвам със следното питане.
Прилагам снимка на роклята, която мисля да нося на сватба другият месец.
Скрит текст:

Та, какъв цвят обувки (сандали)? Телесно, сребристо, коралово, тюркоазено удачен вариант ли са? Чантата също ми е чуденка?  Thinking

Сребристо

# 56
  • София
  • Мнения: 2 402
Здравейте. Flutter

Идвам със следното питане.
Прилагам снимка на роклята, която мисля да нося на сватба другият месец.
Скрит текст:

Та, какъв цвят обувки (сандали)? Телесно, сребристо, коралово, тюркоазено удачен вариант ли са? Чантата също ми е чуденка?  Thinking

Всички изброени стават, само кораловото не ми допада особено /ако цветът е синьо-зелено както се вижда на моя монитор/.
За горната рокля идея нямам, само ми се струва, че няма да стои добре малка чанта предвид обема на роклята.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 601
Здравейте. Flutter

Идвам със следното питане.
Прилагам снимка на роклята, която мисля да нося на сватба другият месец.
Скрит текст:
Та, какъв цвят обувки (сандали)? Телесно, сребристо, коралово, тюркоазено удачен вариант ли са? Чантата също ми е чуденка?  Thinking
Роклята я виждам черна, но не наситено черно.
Сандали, не обувки.
Всички, които си изброила без телесен цвят. Не ми харесва комбинацията им с черна рокля.
Чанта - клъч.
Роклята е много хубава, само дето изобщо не ми харесва как стои на модела, все едно не е нейния номер. За присъствието на маратонки да не говорим.

# 58
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 427
Аз роклята на Suede я вижда тъмно маслено зелена. Спокойно може да е с телесни сандали. А също и златисти.

# 59
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 144
аа роклята не е черна. не ви е добър монитора, ако така я виждате.
тъмно маслено зелена е и според моето виждане  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт