Добре дошли Мартенки 2016

  • 42 407
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Честито на всички момичета ,пожелавам ви една лека и изпълнени с  положителни емоции бременност. С много вълнение се сещам за този период миналата година и моят термин беше 13.03.2015 ,а сега моята принцеса е в ръцете ми .Времето минава много бързо момичета радвайте се на всеки миг от бременността и ще видите колко бързо ще минат тези прекрасни 9 месеца. Чувството ,че в една жена расте живот е неописуемо и само ние сме благословени да го изпитаме и естествено да го споделим с татковците .

# 31
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен! Simple Smile
Днес бях на преглед и видях малкото сакче, това ми е първа бременост и сме адски щастливи  newsm44. Имам много претеснения, но вярвам, че всичко ще бъде наред и според калкулаторите около 18.03.2016 г. ще родя едно прекрасно, здраво бебче. Иначе за симптомиите мога да кажа само, че ми се спи доста и усещам леко напрежение в гърдите, може би е още рано за гадене и повръщане Thinking. Докторката каза,е ме очаква чак на 03.08, за да чуем сърчицето и да направим някои изследвания..... от сега нямам търпение и не знам как ще издържа толкова време newsm03

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте, момичета и бъдещи мами !
Живот и здраве и аз ще бъда мартенска мама с термин 6.03.
Вече бях на доктор миналия понеделник и чухме прекрасния звук от сърчице  newsm17
Миналата седмица ми беше доста зле, със гадене, но без да съм повръщала. Сега от 2-3 дни съм доста по- добре!
Надявам се да споделяме само положителни и приятни емоции тук Simple Smile
Има ли други мами от Пловдив ?

Здравей Ginger_86! Честито и успешна бременност! Аз съм от тазгодишните мартенки и съм от Пловдив, така че ако имаш въпроси, свързани с клиники и лекари, съм насреща.

# 33
  • Мнения: 405
Поздрави на всички бъдещи и вече станали майки! Simple Smile
Време е и аз да се включа. В 6 г. с. съм.
На 15.07.2015 бях на преглед и видяхме плоден сак. Термина се предполага, че ще е около 19.03.2016. Според доктора всичко е наред за момента. Не знам дали е рано, но аз не мога да кажа, че имам силни неразположения. Много рядко леки пробождания като при пмс, подут корем и леко напрежение в гърдите. Вече 5 ден съм на море и нямам проблеми с миризмите и топлото.
Това ми е първа бременност и то много желана,  и на моменти и аз като повечето момичета съм ту уплашена, ту щастлива. Страха е от неизвестността и от това, че искам повече от всичко на света всичко с бебчето да бъде добре. По цял ден чета разни неща и имам хиляди въпроси за всичко. Simple Smile
Моля се на господ всичко да бъде наред както с моето, така и с всички бъдещи малки човечета.

# 34
  • Мнения: 110
Ginger, аз също съм от Пловдив Simple Smile

# 35
  • Мнения: 7
Според калкулаторите 7, но ще разбера на прегледа в сряда, защото съм с късна О. и с предишните 2 бременности вървях 1 седмица назад. А за симптомите- не ми е комфортно, но се радвам,че ги имам Simple Smile, има доста жени,които нямат никакви или пък съвсем незначителни оплаквания и понеже не знам какво е да нямаш такива, ми се струва много готино Flutter
Ти в коя седмица си?
Ми от една страна не е много готино защото съм пушач и  ги спирам  и много ми се пуши и така...
Иначе съм в 5 г.с
Честито.
Аз също съм пушач и се опитвам да не пуша,но ми е много трудно.
Аз още незнам в коя седмица съм,според мен 3-та,ама ще разбера на прегледа.

# 36
  • Мнения: 7
Здравейте,бъдещи мами.

# 37
  • Мнения: 7
Здравейте,бъдещи мами.
Някоя от вас да е случайно пациент на клиника Щерев?

# 38
  • Мнения: 17
И аз да се включа в темата,макар и доста плахо.1ва дълго чакана бременност потвърдена с 3 теста,които разбира се положителни,но все още не сам ходила на лекар.На 28.07 ще ходя.Доста съм притеснена и чакам с нетърпение прегледа.Според калкулатора с термин 16 март 2016
Лека бременност на всички мами Simple Smile

# 39
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Привет и от мен и аз ви чаках да се появите! Трета бременност, термин 10.03 , в момента седма сдмица. В сряда на втори преглед!  Имам си две момчета, на почти 12год и 3год и разбира се прекрасен съпруг, който ме покрепя и ми помага много! Прегръдка за' всички и безпроблена бременност със здрави бебчета!

# 40
  • Мнения: 91
Здравейте,как сте? Hug
m.karova и на мен ми е доста трудно,но ги намалих на 2-3 на ден и мисля да ги спра окончателно тези дни.
И аз съм на преглед на 28.07 да чуем сърчице, вече нямам търпение. Днес ходих на изследване но само урина давах и утре ще се чуя с доки да каже как са.  Praynig
Иначе неразположения още нямам само кръста ме боли от време на време и ме пробожда леко корема,но ми казаха,че е нормално.  Kissing Heart

# 41
  • Мнения: 82
Привет на всички мами и бъдещи мами! Аз съм от старата генерация  с мартенско бебе 2015  Heart Eyes Моят термин беше на 9 април, а бебка се роди на 30 март, нормално, прекрасно раждане без упойка  Peace
Искам да ви пожелая леко бременеене и здрави бебчовци! Очакват Ви страхотни трепети!

# 42
  • Мнения: 7
Здравейте,как сте? Hug
m.karova и на мен ми е доста трудно,но ги намалих на 2-3 на ден и мисля да ги спра окончателно тези дни.
И аз съм на преглед на 28.07 да чуем сърчице, вече нямам търпение. Днес ходих на изследване но само урина давах и утре ще се чуя с доки да каже как са.  Praynig
Иначе неразположения още нямам само кръста ме боли от време на време и ме пробожда леко корема,но ми казаха,че е нормално.  Kissing Heart
Аз съм преглед на 27.07.2015г.(Понеделник)Незнам още какъв ще бъде прегледа.На мен ми е първа бременност и не съм много наясно с нещата.Аз също нямам неразположения.На 06.07.2015г. ми беше направен трансфер с три ембриона.На 16.07.2015г. пуснах кръвен тест за бременост с резултат 114.500.Много ми е притеснено,незнам дали се чувствам готова.

# 43
  • Мнения: 27
Привет на всички мартенски мамчета & бебчета,

Аз съм в 8 г.с. днес ходих на втори преглед и съм с термин 01.03.2016 г. , първа бременност. Бебо е 1.96 см и сърдечната му дейност беше 171 удара в минута. Другия месец към края ще правим ранен биохимичен скрининг живи и здрави.

На всички вас, пожелавам леко бременеене, само положителни мисли и емоции и сладки бебенца на финал  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен  bouquet
Първа бременност ми е,с термин 18.03.2016г
Според ехографа съм в 6 г.с.
Видяхме плоден сак и жълтъчно мехурче.
На 03.08 съм отново на преглед,за да чуем сърцето.
Дано всичко да е наред,пожелавам го на себе си и на всички вас!

Общи условия

Активация на акаунт