Колко време след раждането сложихте колан за стягане на корема?

  • 6 410
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
кърмих и коремът ми се прибра доста бързо.
не съм носила такъв колан!

# 16
Цитат
Ако си мислиш , че от едното кърмене и контрахиране на матката ще ти се прибере корема ... 
Естествено, че ще се прибере! При това доста бързо. Аз не съм носила никакъв колан и още на втория месец корема ми беше абсолютно плосък и спокойно носех старите си дрехи.

# 17
  • Мнения: 2 309
Цитат
Ако си мислиш , че от едното кърмене и контрахиране на матката ще ти се прибере корема ... 
Естествено, че ще се прибере! При това доста бързо. Аз не съм носила никакъв колан и още на втория месец корема ми беше абсолютно плосък и спокойно носех старите си дрехи.
Прибирането на стомаха не се свързва единствено с матката.Тя с колан или без се възтановява.Има коремни мускули,кожа,които със сигурност не зависят от кърменето.

# 18
  • Мнения: 337
При първото раждане преди 20 години излязах от  родилното все едно не съм раждала, сега излязах с малко коремче, но за 20 дена се прибра сам, едва ли има полза от колана, снаха ми и колан да си сложи не би и се прибрал, защото и преди да забременее имаше корем.

# 19
  • Мнения: 163
Сложих си го на първият месец след раждането

# 20
  • Мнения: 4 358
След първото раждане (нормално) сложих колан. Не съм питала дали може. Коланът беше вълнен и това ме отърва от болките в гърба, които имах още от преди раждането. Не знам как е повлиял на корема, но е факт, че коремът ми се прибра за отрицателно време.
След второто раждане (пак нормално) попитах гинеколога си за колан, а той каза в никакъв случай да не се стягам. Не съм слагала, а коремът ми пак се прибра бързо.
Мисля, че всичко опира до структура и еластичност на кожата... няма общо с колана  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 446
Дразнеше ме много и почти не го носех.
Моя беше на "Опал".

# 22
  • Мнения: 2 040
Прибра се самичък,без колани и такива чудесии.Доста бързо при това Thinking

И при мен беше така!  Peace

# 23
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И аз родих със секцио, но сложих колана веднага след като се прибрах в къщи  около 10-тия ден.

# 24
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Изобщо не съм слагала колан. Нямах проблеми с прибирането на корема. Grinning

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не съм ползвала,корема ми се прибра бързо,ако може малко и от задника и крачката и ще съм супер  hahaha

# 26
веднага след раждането, нямаше и марка даже.носех го малко,но с него и без него все тая.

# 27
  • Мнения: 2 015
Аз мисля да ползвам, за всеки слу4ей Rolling Eyes.Важното е, 4е ще знам, 4е правя нещо за себе си Thinking, за да се 4увствам добре в кожата си, а не да раз4итам на гени и еласти4ност на кожата newsm78.Те хората за да са го измислили не е без хи4 newsm78.

# 28
  • Мнения: 3 537
Почти веднага след като ме изписаха от болницата си сложих ластичен колан.Имах два чифта и си ги сменямах.Носех ги сигурно около 1 месец.

# 29
  • Мнения: 10 758
Изобщо не съм си слагала колан.

Общи условия

Активация на акаунт