пускате ли на детето детска музика и откога

  • 1 584
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Пускам им както детски песни, така и радио с друга музика. И двамата много обичат да танцуват - Емо е по-голям и вече си измисля хореогряфия, а Софи клати глава и дупе - много е смешна и сладка. Понякога се хващат за ръце и танцуват заедно Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Пусках  и детска ,и класическа ,отпреди да се родят още Grinning . С детските песнички даже и аз пеех. Без музика не мога да живея, така че постоянно се озвучаваме у дома . Интересното е  ,че и двамата много обичат руските детски песнички  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 655
Откакто се е родил Боби му пускам детски песнички. Изтеглила съм си в PC-то много песни и му ги пускам. Много се радва. Но най-много се радва на Crazy frog hahaha

# 18
  • Мнения: 1 512
Музика у нас се слуша постоянно, още докато бях бременна, си пусках джаз, класическа или любимите ми Металика  superuu и така релаксирах; откакто се е родила, все отнякъде извира музика- я радио, я диск на уредбата или на компа, да не пропуснем и моите виртуозни импровизации върху "Зайченцето бяло" или "Седнало е Джоре" Mr. Green Малката сега обожава музика, само да чуе мелодия и веднага почва да тананика или да си върти дупето; вечер ни изнася домашни концерти, скача, пее, пляска с ръце newsm44 Преди няколко дни баща й я научи да се прави на диригент, просто е картинка невероятна bowuu

# 19
  • Мнения: 154
Откакто се е родил Боби му пускам детски песнички. Изтеглила съм си в PC-то много песни и му ги пускам. Много се радва. Но най-много се радва на Crazy frog hahaha
newsm10

# 20
  • Мнения: 1 059
Пускаме му музика от както се е родил. Много обича да слуса музика и то всякаква

# 21
  • Мнения: 2 255
Откакто се е родил заспива с детски песнички  Sunglasses а сега вече сам си ги иска  Wink

# 22
  • Мнения: 717
И в къщи се слуша музика постоянно - кога мтв кога му пусна детски песни, но все нещо има... и ако знаете какъв танцьор стана... Wink nuts

# 23
  • Мнения: 1 756
РАДВАМ СЕ ЧЕ БЕБОЦИТЕ СА АКТИВНИ  Laughing

# 24
  • Мнения: 193
откакто сме започнали пюретата слушаме детски песнички. много им се радваше особено в началото. отскоро понеже вечер понякога като се приспиваме докато се начетем на приказки беше започнало да ми се приспива, а и цял ден на компютъра ми се затваряха очите и един ден й запях за Сънчо и една песничка, която й пеех като беше бебе, за да запси спокойно. оттогава ни кара вечер, ако не заспи след 10 приказка Tired да й попеем.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт