Име за момиченце

  • 6 445
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
Не са в топ 20, затова са сравнително редки, чак необичайни не са наистина, но пък под обичайни ако се разбира - Виктория, Никол, Габриела, Ния, Мия, Деа и прочие - не, не са от обичайните.
Амира е много хубаво, но е арабско и това е достатъчно да е възненавидяно от не малко хора в България. И аз съм по странните, но все пак на децата трябва да им е комфортно.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Не са в топ 20, затова са сравнително редки, чак необичайни не са наистина, но пък под обичайни ако се разбира - Виктория, Никол, Габриела, Ния, Мия, Деа и прочие - не, не са от обичайните.
Амира е много хубаво, но е арабско и това е достатъчно да е възненавидяно от не малко хора в България. И аз съм по странните, но все пак на децата трябва да им е комфортно.
Понеже и двете ми деца ходят на детска градина и за мен обичайните се делят на две подгрупи. Едната е - Мария, Елена, Цветелина, Теодора..Другата е от обичайните модерни - Никол, София, Ема, Крисия, Рая, Ния, Ая.. Поне си мисля,че двете на които сме се спряли не влизат и в двете категории Crazy Знам ли. Затова пуснах анкета - едно от двете ще е:)

# 17
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Наталия, На галено Нати!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 294
Тали също е сладко

# 19
  • Мнения: 11 747
Ната харесвам аз, но сега нали е модерно да завършва на и  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 696
Гласувах за Наталия, много ми харесва! Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 9 294
Талия, Нали и Нала също са сладки са галени.  Като цяло името Наталия е прекрасно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и няма нужда да се съкращава.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Благодаря ви за гласовете:) общо взето мненията са крайни. Според едни Наталия е руско и Далия е много нежно, пък и с голям имен ден. Според други Далия е измислено, странно, докато Наталия било с класическа красота Crazy
ММ е за Наталия Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 9 294
Jani - На мнението на твоя мъж съм!

Наталия не е руско, името е латинско и идва от natal - родна/рождена

Ето и църковните вярвания за Св. Наталия, от тук идва и навлизането в славянските езици името.
http://www.jenite.net/2009/08/svetite-muchenici-adrian-i-nataliya.html

# 24
  • Мнения: 11 747
Вероятно е повече латиноамериканско, от колкото руско  Laughing 

# 25
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Благодаря ви за гласовете:) общо взето мненията са крайни. Според едни Наталия е руско и Далия е много нежно, пък и с голям имен ден. Според други Далия е измислено, странно, докато [/Наталия било с класическа красота Crazy
ММ е за Наталия Whistling  Peace Peace

# 26
  • Мнения: 8 892
Харесвам Наталка и Наташа за галено на Наталия.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Предполагам, че повечето хора ще и казват Нати newsm78

# 28
  • Мнения: 8 892
Как ще й казват другите зависи много от вас. Ако на вас ви харесва Нати и й казвате така, вероятно ще го наложите на повечето хора.
Аз просто споделих на мен какво ми харесва и в конкретния случай ми беше ясно, че вкусът ми се разминава с мнозинството.

# 29
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Имам приятелка Наталия и всички се обръщат към нея с Наталка.

Общи условия

Активация на акаунт