ПАРАЛИЗА НА 6-ТИ НЕРВ [N. ABDUCENT] Лечение

  • 7 375
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
В това състояние съм от няколко месечна или може би така съм родена и до около 17 годишна нямах проблеми със съответното око ,чийто черепно-мозъчен нерв е парализиран освен дразненето от слънцето. И така в един момент започна болката, която се появява от веднъж, самото око стана по-чувствително от светлината, студа, вятъра. Консултирала съм се с лекари, но те са ми казвали да не рискувам, понеже можело и другото око да се изкриви. И така в момента не мога да намеря изход.
Затова се Обръщам с молба към хората запознати или по скоро са в състоянието , в което съм аз, да споделят, да разяснят има ли лечение ,чрез хирургична намеса,и крие ли някакви рискове. Предварително благодаря на хората, които ще се отзоват на молбата ми .

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 00:27 от havii

# 1
  • Мнения: 1
Zdravei, deteto mi ima takav problem. Nau4ihte li ne6to pove4e za nerva- kak moje da se opravi? Az 6te pravia konsultacia s nevrolog da vida kakvo 6te kaje.

# 2
  • Мнения: 7
Все още не, но следващата седмица ще ходя на преглед при друг специалис и ще изясня нещата, тогaвa пак ще пиша. Последния офталмолог, ми каза да не рискувам с операция, понеже имало вероятност да се изкриви и другото око, но все пак ще се консултирам  Wink Винаги има надежда

# 3
  • Мнения: 7
Моля, споделете след консултацията.А вашето дете така ли е родено ? Мен досега, нито един офталмолог не ме е пращал на невролог, то в случая мисля че няма и с какво да помогне.

# 4
  • Мнения: 7
 eliz79 Моля споделете след консултацията.

Общи условия

Активация на акаунт