Февруарско сърчице, вече тупка и расте - тема 2

  • 27 048
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
За мъжлето какво да кажа  Joy Joy Joy вчера ми каза "мацко думата моля те или ако можеш, или когато си свободен" не съществува ли за теб ? или има само "направи това, направи онова"  Joy Joy Joy Joy
Иначе помага човечеца, той сега пазарува и плаща всички консумативи, ходи до аптеки за лекарствата ми и така а аз си върша домакинската работа. Иначе говори на малката кифла доста/той смята, че ще е мома/  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 973
Аз пръскам в носа морска вода, на спрейче. Прочиства много хубаво. Иначе май можеха да се взимат антиалергични хомеопатични препарати. Аз съм ползвала histamin. В аптеката ме посъветваха- 3 пъти по 5 гранулки под езика. Не съм сигурна обаче дали ще помогне на всеки. Все пак е по-слабичко. Имат различна цифра-потенция. Избирала съм по-висока 15, например. 9 ми е слаба.
Меда е алерген.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз няма  нужда да пиша за моя мъж... При положение, че съм на легло и ставам само до тоалетна и за душ, няма избор човека. Пък и след осем години борба, няма нужда да го карам...

# 33
  • Мнения: 110
ShellyKeys ще пробвам с медеца  Praynig ох дано да помогне  Praynig Praynig Praynig
Аз съм много търпелив човек и не се оплаквам без причина. Но това със запушен нос нон стоп не се търпи. Особенно вечер .... ами то няма заспиване  ooooh! Mr. Green И аз не искам да пия никакви хапове но ако помогне поне за 1-2 да съм с отпушен нос ще пина нещо. И аз така се свивам и си държа коремчето като кихам, че то не е веднъж  ooooh! като почна поне 5-6 пъти  Joy Joy Joy

Гери ще тго взема и този "AVAMYS" ма едва ли ще помогне, какви ли не капки и шпреьове не ми е понесъл моя нос
Имай предвид, че много пари с меда. Ако все пак се пристрашиш - Като сложиш меда ( може и с тампон за уши, но на мен ми е по удобно да си направя топчета, не много големи колкото оризово зрънце)Стоиш 5 мин. с вдигната глава и като започнат да се стичат секрети в гърлото ти ги плюеш, не е хубаво да се гълтат. А да и ако имаш астма или алергия към мед не се препоръчва. Някъде за около 10 мин. при мен се стичат някакви гадости, даже и след като си изправя главата и после всичко е ок. При мен действа доста време ефекта. Незнам при теб как ще е опитай, то е мед все пак

# 34
  • Мнения: 103
Здрaвейте момичетa. Достa aктивни сте били през почивните дни. Елисa, блaгодaря зa новaтa темa. Aз утре съм нa преглед и трябвa дa ме регистрирaт в ЖК. Смятaм дa си вземa и болничен aко ми дaдaт. Нa рaботa ми е достa изнервящо,a и по цял ден обикaлям по улиците и в тaзи жегa...
Моят мъж, миличкият, нa две местa рaботи сегa през лятото и нямa време дa ни обърне никaкво внимaние. Вчерa едвa го зaмъкнaх нa плaжa в 5 следобяд. Инaче много ми влизa в положението и aко имaше време щеше дa ми помaгa много.

# 35
  • Мнения: 151
Ели,благодаря за новата тема!   bouquet
Добре дошли и на новите мами  Hug
Днес ходих до личната за направление 9,че утре съм на преглед и ще се записвам за ЖК Simple Smile
Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Dallina после да дадеш инфо за ЖК  Hug
Какво е направление 9 ? Отдавна не съм искала каквото и да било от личната и малко не съм на ясно  Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте и от мен!!
Страхотна нова тема си имаме- дано да я изпълним само с положителни постове.
Реших да ви попитам- как се държат вашите съпрузи/партньори с вас, след като разбраха, че сте бременна? т.е. намирате ли разлика в поведението им- по-грижовни, по-всеотдайни или са си все същите..... Помагат ли ви в домакинството, в почистването и т.н.

Хубав ден и се пазети от жегите

mamita_desita, с теб май сме били в темата Юнки'2010? Познат ми е ника и после видях лентичката.

Аз си "нямам мъж", така че всичко си върша сама. Но докато не преминат неразположенията в първия триместър, съм оставила всичко на самотек, дори и децата. Къщата е с краката нагоре, колата мръсна, хиляди задачи оставени на заден план.  Joy

# 38
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Сутринта като я правих новата тема с такова сладко заглавие и като прехвърлях информацията за термините ни ... И промених бройката бъдещи мами на 50 (!!!!!!!!), ми стана толкова мило  Blush Така се радвам,че ставаме все повече и повече ... И споделяме и мъките, и хубавите новини... Разчувствах се нещо от сутринта, сигурно е от липсата на калории - отивам да се лекувам с шоколадови бисквити  Joy

// PS : mierin : направлението с код 9 е за записване на женска консултация вече... Аз го връчих на моя док на 3-ти юли още - жива и здрава да е личната,че дава каквото й поискам  Heart Eyes

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Елиска благодаря ти за отговора  Heart Eyes Hug Hug
Мойта лична също е страхотна и никога не ми е отказала каквото и да е. Просто се информирам сега. Искам да се запиша и аз на ЖК, че да ми отпадне това като ангажимент.

# 40
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте мами   bouquet
И аз да си кажа, че тази сутрин се събудих рано като вас. От 3 до 5 така се бях оцъклила  #Crazy И после от 8 до сега съм си все будна... Все така си нямам апетит, надявам се бебчо да си набавя всичко необходимо от мен  Praynig Днес си направих едно смути и сега запретвам ръкави да готвя и гладя после Grinning Няма кой да ги върши нещата... Мъжът по цял ден на работа, а след работа е в болницата при баща му, че нещо не е добре... Та нямам особен избор, всичко си върша. До колкото ми стигат силичките естествено... Но иначе ходи да пазари само той и купува туби с вода (понеже не пием от чешмата, в центъра на София трабите са 'прекрасни') . А иначе за климатика, при мен спора обратно, той иска климатик докато спим, аз не му давам да не настина Grinning Иначе за през деня няма проблеми. Само дето много ми се излиза, а навън е такава жега... Sad Дано малко разхлади тези дни...

П.С. благодаря и аз за новата темичка Ели   bouquet

# 41
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Здравейте мами   bouquet
И аз да си кажа, че тази сутрин се събудих рано като вас. От 3 до 5 така се бях оцъклила  #Crazy И после от 8 до сега съм си все будна... Все така си нямам апетит, надявам се бебчо да си набавя всичко необходимо от мен  Praynig Днес си направих едно смути и сега запретвам ръкави да готвя и гладя после Grinning Няма кой да ги върши нещата... Мъжът по цял ден на работа, а след работа е в болницата при баща му, че нещо не е добре... Та нямам особен избор, всичко си върша. До колкото ми стигат силичките естествено... Но иначе ходи да пазари само той и купува туби с вода (понеже не пием от чешмата, в центъра на София трабите са 'прекрасни') . А иначе за климатика, при мен спора обратно, той иска климатик докато спим, аз не му давам да не настина Grinning Иначе за през деня няма проблеми. Само дето много ми се излиза, а навън е такава жега... Sad Дано малко разхлади тези дни...
П.С. благодаря и аз за новата темичка Ели   bouquet

За климатика сме в същото положение - и на мен ми е топло, обаче съм ужасена да не настина и не му давам да го пуска, като спим вечер ... Добре,че сме в тристаен апартамент ,а сме само двама... Та като започне горкия вече съвсем да бере душа от жега, се евакуира в хола и си пуска климатика на 20 градуса.  Сутринта измежду белите мечки и пингвините около него не мога да се вредя ... а аз кротко съм си се варила в собствен сос Joy hahaha

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 13:27 от elisa.nikolaeva

# 42
  • Мнения: 103
Ели,благодаря за новата тема!   bouquet
Добре дошли и на новите мами  Hug
Днес ходих до личната за направление 9,че утре съм на преглед и ще се записвам за ЖК Simple Smile
Хубав ден на всички  Heart Eyes
A по кaкво рaзбирaте,че сa ви дaли нaпрaвление 9? Питaм зaщото нa моето нa едно място гледaм пише 01 и се притеснявaм дa не сa ми го объркaли. Aз обясних нa моя доктор, че стaвa въпрос зa ЖК, но знaм ли. Кaто видях дa пише 01 и се питесних

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Аз в това отношение нямам проблем. Климатика го пускаме само когато кажа  Heart Eyes милия той за сега търпи  Blush Но през ноща не се пуска, докато се гледа ТВ вечер е пуснат и после край. Иначе през деня гледам да карам повече без него и така.

# 44
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Ели,благодаря за новата тема!   bouquet
Добре дошли и на новите мами  Hug
Днес ходих до личната за направление 9,че утре съм на преглед и ще се записвам за ЖК Simple Smile
Хубав ден на всички  Heart Eyes
A по кaкво рaзбирaте,че сa ви дaли нaпрaвление 9? Питaм зaщото нa моето нa едно място гледaм пише 01 и се притеснявaм дa не сa ми го объркaли. Aз обясних нa моя доктор, че стaвa въпрос зa ЖК, но знaм ли. Кaто видях дa пише 01 и се питесних


Не е ли с код 1, когато е обикновен първичен преглед? Т.е. когато само за веднъж важи... После пак ще трябва да ходиш,за да ти дадат с код 9-ка... Моя док още при първия преглед ми каза да гледам да не ми дадат с код 1, а с 9, за да не ходя няколко пъти... С единицата е все едно за първичен/ вторичен преглед.... Май?...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт