НОВА ГОДИНА 2015/2016

  • 52 928
  • 234
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 646
От Нова година в Турция и аз не съм очарована-бедна програма, менюто също не беше според очакванията, не се получи никакво тържество.

# 61
  • Мнения: 6 368
 #2gunfireНищо ново. Всяка година е така с изключително високи цени, особено планинските курорти. Задължителните наколкодневни пакети и то обичайно само с включена закуска и сериозно доплащане на НГ- куверт. През останалото време в заведенията също ти смъкват  по няколко кожи. Говоря основно за Боровец и Банско. Освен това поради голямата навалица  скиорите на пряктика почти не могат да карат ски, защото чакат с часове на лифтовете. Картите също са много скъпи. В механичките в Банско слагат прекалено много маси и се буташ с тези зад гърба ти и  слушаш приказките на другите маси по принуда. Храната също може да е разочароваща, като например да ти се падне някой полусуров кокал от агнето, печено на чеверме. Лудница по улиците, а ако е валял сняг може да не е почистен и да се чудиш къде да стъпваш, за да не се намокриш до коленете.
В Боровец пък с тези каруци уж файтони и с тези смърдящи коне, подредени точно около хотел Рила е толкова неприятно...и цени навън !!! Харесвам и двата курорта, не и по време на НГ. На Пампорово съм била само веднъж и то за Коледа, там какъвто ужас съм преживяла по пътя от Пампорово до Бачково, заледено, завои и т.н. На Коледа ни спря и тока, абе чудничко.По тези причини от години избягвам за зимните празници да ходя на балкански курорти, предпочитам СПА, но и там се уливат с цените и с задължителните пакети.

Последна редакция: чт, 17 сеп 2015, 06:12 от fatalina

# 62
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
ще черпя идеи))

# 63
  • Мнения: 200
Здравейтеее. И аз се нареждам тук.Виждам,че в темата предимно става въпрос за куверти някъде.  А за наемането на малка къща за около 8 човека имате ли наблюдения? Чисто,с барбекю и камина и на нормални цени.

# 64
  • Мнения: 3
Здравейте, аз бих предложила един круиз за Нова година. Има доста добри предложения

# 65
  • Мнения: 1 054
Здравейте, аз бих предложила един круиз за Нова година. Има доста добри предложения


Добре, но кажи кой от всичките 80 предложения  минимум. Искам  да е топло, да е от близко пристанище и възможно евтино, е такова няма!!!! От месец проверявам и нищо не мога да избера с тези критерии освен Гранд Канрия, Тенерифе с МСЦ Фантазия , тръгване от Генуа на цена от 1 200евро. Но това е само началото , следва самолетни билети до Генуа, нощувки преди и след круиза, пристанищни такси, пакети напитки на кораба, такси благодарности и допълнителни екскурзии и цената скача до едни 5 000 лв за двама което си е направо една почивка на Малдивите или остров Бали, пак за ЧНГ!

# 66
  • Мнения: 6 368
Здравейтеее. И аз се нареждам тук.Виждам,че в темата предимно става въпрос за куверти някъде.  А за наемането на малка къща за около 8 човека имате ли наблюдения? Чисто,с барбекю и камина и на нормални цени.
Без да имам лични впечатления от определени места можеш да разгледаш в сл. сайтове  m.selo359.com      
m.vila359.com  m.spa359.com Обичайно цените започват от 300 лв. на нощувка за цялата вила.Пада шетане и готвене и нищо не разбираш от празника.
Препоръчвам комплекс Канарата в село Селце над Мъглиж, но пътя от града до комплекса е ужасен особено през зимата.

# 67
  • Мнения: 3
Здравейте, аз бих предложила един круиз за Нова година. Има доста добри предложения


Добре, но кажи кой от всичките 80 предложения  минимум. Искам  да е топло, да е от близко пристанище и възможно евтино, е такова няма!!!! От месец проверявам и нищо не мога да избера с тези критерии освен Гранд Канрия, Тенерифе с МСЦ Фантазия , тръгване от Генуа на цена от 1 200евро. Но това е само началото , следва самолетни билети до Генуа, нощувки преди и след круиза, пристанищни такси, пакети напитки на кораба, такси благодарности и допълнителни екскурзии и цената скача до едни 5 000 лв за двама което си е направо една почивка на Малдивите или остров Бали, пак за ЧНГ!
Здравейте,
доколкото разбрах темата е за празнуване на Нова Година, ако е за празнуване на евтина Нова година е друго, моя е грешката.
Аз съм празнувала на круиз две Нови години, в Дубай, в Охрид- евтино, една на Алпите в Италия и една на Алпите в Австрия, в Турция, в планински курорти в България, европейски столици- е не мога да си спомня сега всички варианти, доста съм ги завъртяла.
Най много съм впечетлена от прекараните Нови години на круизите, а най скъпо ми е излизало в ски курортите.
И тази година също имам проблем с посрещането на 2016 г, все още нямам вариант. Започнах да го мразя този празник, защото съм във вечно търсене на нещо различно и интересно. Навсякъде те гледат като паричка. Накрая разочарованието е голямо.
И това което съм разбрала, че е важно да си подбера освен мястото и компанията.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 499
И това което съм разбрала, че е важно да си подбера освен мястото и компанията.

Ох и ние имаме проблеми с компанията - оказва се, че нямаме приятели, които могат да си позволят да идват с нас на местата, където ни се ходи...За това си намираме компания по пътя или на место.

# 69
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Изглежда изгодна
http://www.grupovo.bg/offer_30005&refid=23574&webid=67

# 70
  • Мнения: 2 840
Здравейте,
и аз ви чета : ))) Голяма дилема какво да се прави тази НГ  newsm78 Гледам самолетни билети на уиз и хотели ( за 2ма души хотел и билети излизат около 1000лв ) А тук в Б-я за Банско, Боровец - цени по 300/400 лв на човек ( 3-4 нощувки ) Омръзнало ми е да си стоя в Бургас ( кувертите тук по НГ са 60-120 лв)

# 71
# 72
# 73
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Приемам всякакви идеи за забавно празнуване на НГ в София. Мислехме да е извън Сф, но като видях цените се отказах. Не ми се дават 1000 лв. за 3 дни, пък било то и НГ. Като се сетя, че за същите пари можем да отидем на море... изобщо не си заслужава. Така че си оставаме в Сф. Компания около 15-20 човека сме с деца. Споделете някое заведение в което ви е било забавно на НГ и е станал купон.

# 74
  • Мнения: 12 030
Приемам всякакви идеи за забавно празнуване на НГ в София. Мислехме да е извън Сф, но като видях цените се отказах. Не ми се дават 1000 лв. за 3 дни, пък било то и НГ. Като се сетя, че за същите пари можем да отидем на море... изобщо не си заслужава. Така че си оставаме в Сф. Компания около 15-20 човека сме с деца. Споделете някое заведение в което ви е било забавно на НГ и е станал купон.

По същите причини, същият въпрос и от мен, но за Варна!

Споделете заведение, в което е било забавно, получил се е купон и не се е слушало чалга, поне не от най-долнопробната.

Общи условия

Активация на акаунт