SUPERNATURAL: Let there be Darkness

  • 34 384
  • 740
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 592
Гале ,и аз имам идеи за следващ сезон  Joy

# 376
# 377
# 378
  • Мнения: 6 459
 hahaha hahaha hahaha

Късно ми е да се разписвам за евентуалната поява на Бог в сериала. Друг път Laughing .




 Crazy Въх!!!

# 379
  • Мнения: 24 462
И аз съм Въх!  Crazy
Коментирали сме го и друг път това, но би трябвало да се появи.
Лисо  box

# 380
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Според мен Бог трябва да се появи накрая на последната серия, един силует

# 381
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
А аз не вярвам да се появи. накрая според мен така ще направят, че пак да поставят съществуването му под въпрос. Аз доколкото си спомням, май никой от ангелите не го беше виждал, освен Кастиел ???? Така ли беше ?

# 382
  • Мнения: 4 683
А, защо пък Кастиел да го е виждал? По-скоро Метатрон? И аз не помня как беше. Thinking

Според мен трябва да го покажат по-скоро. Нали Бог е озаптил Мрака предишния път. А и ми се стори, че в трейлъра едно от момчетата стоеше в църква и се изповядваше или нещо подобно. Т.е. толкова да са се отчаяли от положението, че да са почнали да се молят на Бог да им помогне. Laughing

# 383
  • Мнения: 22 592
Уф ,нямам търпение вече.
Стигнах до 2-ри сезон иначе - припомням си  Heart Eyes

# 384
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Е не е честно да чакаме толкова, вижте какво ми излезе във фб как съм се изказала  Crossing Arms

"11 септември 2009 г. в 13:00 ·

and Supernatural is backkkkkkkkkkkk
tongue emoticon
!"

Искам и сегааа

# 385
# 386
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
http://www.ew.com/article/2015/09/11/supernatural-season-11-jens … cki-fan-questions

Ще има сцена с миене на кола, най-сетне ще  я измият тази кола  hahaha

# 387
# 388
  • Мнения: 22 592
Хаха ,найз  Crazy

# 389
  • Мнения: 6 459
Крайно време беше Crossing Arms , мен ако ме питате.

Общи условия

Активация на акаунт