SUPERNATURAL: Let there be Darkness

  • 34 386
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 6 459
Иви,
Ако ти цъфне тази захар на вратата моменталически ще пропиеш със. Не върви да я върнеш, някак невъзпитано ще е.
Аз дори не пия истинско кафе, а капучино, какао. Ама ще мижа и ще гълтам. Т'ва е, нямам избор Joy .

# 227
  • Мнения: 24 462
Да цъфне, да цъфне.  hahaha Но после да не ме  #2gunfire ЛисаJoy

# 228
# 229
  • Мнения: 24 462
Мислиш ли?  Laughing
Нали съм дружка, ще удари едно рамо.  Joy

# 230
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
И аз съм от пиещите кафето без захар, но бих смуквала по една цигара и със сутрешното, и със следобедното.
Което ми напомня да ви пусна един тест, ама няма да е сега  Laughing

Олелеййй, стол да си   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 231
  • Мнения: 6 459
Давам пура в очакване на теста:



Наскоро правих един. Излезе, че съм супер. Само дето аз не мисля така, огледалото също Mr. Green . Трябваше да свия списанието от салона и да го сложа в рамка на стената.

# 232
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Моят лаптоп ли не е вред , или тук Джаред е със зелени очи ???  #Crazy

# 233
  • Мнения: 43 603
И на мен ми зеленеят.

# 234
  • Мнения: 22 592
 Crazy
Давам аз всичко в допустими граници и ако ми го разменяме hahaha

# 235
  • Мнения: 24 462
Със зелени е.  Crazy

# 236
  • Мнения: 6 459
Да, очите на Джаред са зелени, с малко кафяво около ириса.
Точно като моите, които обаче в последно време се променят към сиви Crazy .

# 237
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
кон
чайка
кафе
гора
пещера
бездна

Срещу всяка от думите пишете първото нещо, което ви хрумва. Една дума, няколко думи, изречение...кой с каквото го асоциира. Какво ви е отношението към въпросното, демек  Laughing

Импалко, с тебе сме го правили, знайш  Flutter , не че имам против да повторим, да потретим...Една пура да изпушим накрая...

# 238
  • Мнения: 43 603
кон - поле
чайка - море
кафе - удоволствие
гора - разходка
пещера - мистерия
бездна - страх


И какво сега?  newsm78

# 239
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Кон- грация, препускане, безгрижност
чайка-полет, мирис на море, училище( гимназията ми беше в квартал Чайка Grinning )
кафе-енергия, тонизиращ, вкусен навик
гора-тайнственост, зелено, катерица
пещера-прохлада, тайнственост, тъмнина
бездна-безкрай, на ръба, високо


И сега кажи какво ми има  hahaha

Последна редакция: нд, 30 авг 2015, 11:47 от Tiffany Aching

Общи условия

Активация на акаунт