SUPERNATURAL: Let there be Darkness

  • 34 386
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 24 462
Усмивката на четвърта снимка.  Crazy

# 301
  • Мнения: 6 459
"25 Signs You Are Utterly Obsessed With Supernatural"
С леки изменения се припознах в осем от изброените признаци. Ай Shocked !

# 302
  • Мнения: 43 610
Няма да е лошо някой добър човечец да ги преведе и да ги пейстне тук  Rolling Eyes

# 303
  • Мнения: 24 462
С леки изменения се припознах в осем от изброените признаци. Ай Shocked !
Аз в 4-ри.  Laughing

# 304
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря за тълкуването  Hug

Всичко ми се връзва, освен , че не вярвам в прераждането. Иска ми се да вярвам, обаче едно гласче ми казва, че това е невъзможно , че прераждане не съществува  Sad

# 305
# 306
  • Мнения: 24 462
Благодаря за тълкуването  Hug

Всичко ми се връзва, освен , че не вярвам в прераждането. Иска ми се да вярвам, обаче едно гласче ми казва, че това е невъзможно , че прераждане не съществува  Sad
Аз вярвам, но не мога да се обоснова, просто моето гласче така ми казва.  Rolling Eyes

# 307
  • Мнения: 6 459
И аз съм от невярващите в прераждането, но пък ми е успокояващо да мисля, че не приключва всичко просто ей така със смъртта на телата ни. За мен това, което наричаме душа, е някакъв вид енергия, която продължава да съществува. Вярвам и в това, че продължаваме да живеем в спомените на хората, в децата си и с делата си. Великите от нас са безсмъртни.
Често се шегувам, че ще отида в кръга на мръсниците, но всъщност не вярвам в Ада и Рая, още по-малко в Страшния съд. Постъпвам добре или зле според съвестта си, не заради някакъв хипотетичен страх Laughing . В интерес на истината обаче рядко "удрям" първа.
Всичко това ми напомни, че още се мъча амидофенчето за това какво ще стане след като Дийн утрепа Смърт на финала на сезона. Според мен няма как да убиеш смъртта, нали? Това е било само материалното ѝ проявление тук (в сериала Laughing ) . А после Rolling Eyes ?

# 308
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Както излезе от теста, аз пък вярвам. За мен душите са едни и същи, няма как да се пръкнат нови души постоянно. Малко вятърничаво може да звучи, но си мисля, че душата се преражда и всеки път се опитва да изглади някой свой недостатък, също така всеки път тя е обградена от едни и същи души, дали ще ти е майка сега, а преди е била сестра, любимите души се разпознават  Peace

НО не вярвам в хороскопи и всякакви гадания. Вярвам, че има нещо след смъртта и е свързано с душата. За Рая и Ада съм скептична, но си вярвам, че душите на мои любими и близки хора са си край мен постоянно и ме наглеждат  Crazy

И всички тези мои вярвания при положение, че много обичам науката и всякакви научни теории и прочие, а тя отрича повечето неща  Laughing

# 309
  • Мнения: 43 610

Аз вярвам, но не мога да се обоснова, просто моето гласче така ми казва.  Rolling Eyes

И моят глас така ми говори  Laughing Но на моменти имам съмнения

# 310
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Искам да вярвам, че когато човек "си отиде", отива на едно по-добро място.

И аз не мисля, че Смъртта умря безвъзвратно. То едни Сам и Дийн се съживяваха амнайсе пъти, та той ли  Laughing Но определено ще липсва от света известно време. Жътварите предполагам си остават, само че са на борсата. Което е добре, поне няма да има жертви на Мрака на първо време.
р
Обаждам се, Гале, ама не знам как ще го извъртиш кафето, така че да отговаря на същността ми. Joy

Не се съмнявай  Flutter
Ти си от хората, които са токова директни, че наричат нещата с истинските им имена и не обличат желанията си в евфемизми. Когато ти се прави секс, казваш, че ти се прави. А кафето за теб си е просто кафе. Мъжът, който те привлича живее на пълни обороти, възможно е и да кара нещо с много обороти, може би мотор  Rolling Eyes  Laughing Самата ти си енергична, експазивна, дейна. Но избираш за приятели твоя противоположност  - харесваш спокойни хора, на които можеш да разчиташ. Не се плашиш от проблемите, подхождаш трезво към тях и ги преодоляваш с лекота.

# 311
  • Мнения: 43 610
Искам да вярвам, че когато човек "си отиде", отива на едно по-добро място.

И аз не мисля, че Смъртта умря безвъзвратно. То едни Сам и Дийн се съживяваха амнайсе пъти, та той ли  Laughing Но определено ще липсва от света известно време. Жътварите предполагам си остават, само че са на борсата. Което е добре, поне няма да има жертви на Мрака на първо време.


И аз не мисля, че е умрял форевър. Поправете ме ако греша, но помня, че веднъж нашите момчета пак го бастисаха, но той се върна.

# 312
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Ама този път не беше ли с първото оръжие?

# 313
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Тифани, защо да няма все нови и различни души ?  Като се замисли човек, някога видяла ли си двама човека с едно и също лице ? Не, нали ? Освен ако не са разбира се еднояйчни близнаци. Те са единственото изключение.  Също така е известно, че в света никой няма идентични пръстови отпечатъци с друг човек. Дори и близнаците. Та в този ред на мисли, защо и да няма много различни души и всяка да си е идентична, а не преродена от миналото .... Може би това е една от причините , поради които харесвам Супернечъъръл толкова много, че макар и науката да го отрича, те ни въвеждат в едни друг свят и изобщо пет пари не дават за научните обяснения. До ден днешен не съм гледала по- страшен епизод от Блъди Мери от втори сезон .  Mr. Green

# 314
  • Мнения: 43 610
Тифани, защо да няма все нови и различни души ?  Като се замисли човек, някога видяла ли си двама човека с едно и също лице ? Не, нали ? Освен ако не са разбира се еднояйчни близнаци. Те са единственото изключение.  Също така е известно, че в света никой няма идентични пръстови отпечатъци с друг човек. Дори и близнаците. Та в този ред на мисли, защо и да няма много различни души и всяка да си е идентична, а не преродена от миналото .... Може би това е една от причините , поради които харесвам Супернечъъръл толкова много, че макар и науката да го отрича, те ни въвеждат в едни друг свят и изобщо пет пари не дават за научните обяснения. До ден днешен не съм гледала по- страшен епизод от Блъди Мери от втори сезон .  Mr. Green

Малко оф

Скрит текст:
Мисля си дали душите ни се преражда само в хора или и ходим и на други планети, в други същества - извънземни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт