Искате ли да изневерите на своята половинка?

  • 10 951
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 998
Това не се прави планирано, умишлено или "на пук". Но понякога просто се случва Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 186
Абе ако решиш да изневериш, въпреки всичко, не прави фаталната грешка да му казваш. Било то нарочно, за да го нараниш или пък от гузна съвест. Много, много ще сгрешиш. Докато не те хванат на калъп- отричаш! Naughty
А дали искам аз да изневеря мммм...тайна, майна... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 183
Ако съм искала нямаше да се омъжа за него  Wink
Аз мисля че от изневярата няма смисъл, като искам да съм с друг ще се разделя с него
Но имам достатъчно познати които го правят и мислят че правят голямо геройство и им харесва  newsm78

# 18
  • Мнения: 242
Това не се прави планирано, умишлено или "на пук". Но понякога просто се случва Rolling Eyes
  Peace

Не ми се ще да му изневерявам, обичам да флиртувам  Blush , както всяка жена, но засега не бих стигнала до крайности

# 19
  • Мнения: 1 202
Нямам и не съм имала такива намерения  Grinning
Дори и след 12 години откакто сме женени!  newsm03

# 20
  • Мнения: 755
Може би съм се повредила, но от другите мъже ме е гнус. Не мога да си представя да си легна с някой друг освен с моят мъж.Или просто съм една задоволена жена. Както се казва в приказката - пчелата не бяга от меда.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 newsm10 smile3501 kiss       

# 21
  • Мнения: 1 047
Когато не иска да се сексим,първото което ми минава през акъла е да си намеря някоя за секс,ама досега не съм го правил.
Не мога без секс.Криво ми е,нервно ми е и съм опозиция на всичко от нейна страна. smile3512

# 22
  • Мнения: 8 505
Не NaughtyНикога не съм искала.

# 23
  • Мнения: 20
Чесно да си призная - ДА!
Преди да се оженим правехме редовно секс, той не ми отказваше никога. А сега правим секс 2 пъти в месеца Sad. А не сме престарели- 30 год. Говорили сме на тази тема-минавало му всякакво желание за секс, щом съм му кажела да се изкъпе. Е, аз пък съм си гнуслива и май ще си ходя недоклатена, докато не си намеря някой чистник! Laughing
За протокола: Преди да се оженим той се къпеше на ден поне по веднъж!

# 24
  • Мнения: 6 155
Ако исках да изневерявам нямаше да се омъжа

Точно  Peace

# 25
  • Мнения: 396
Не! Naughty Не си и помислям за друг мъж! Naughty

# 26
  • Мнения: 7 837
Ако реша да изневерявам, няма да бъде, за да му направя напук.
Прекалената емоционалност само вреди при трезвостта на преценките  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 175
Не ми се ще да му изневерявам, обичам да флиртувам  Blush , както всяка жена, но засега не бих стигнала до крайности


 newsm03

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Не ми се ще да му изневерявам, обичам да флиртувам  Blush , както всяка жена, но засега не бих стигнала до крайности
И аз така  smile3508 smile3525

# 29
  • Мнения: 7 474
За искане, не искам, но знае ли човек newsm78 newsm48

Общи условия

Активация на акаунт