Искате ли да изневерите на своята половинка?

  • 11 045
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 116
Искам, искам - ега ти целомъдрения форум. А установили, че над една трета от омъжените жени изневерявали  newsm78

# 46
  • Мнения: 346
Искам, искам - ега ти целомъдрения форум. А установили, че над една трета от омъжените жени изневерявали  newsm78
Да бе и аз това си мислех... Thinking То не че и да му се кръшка на някой/я/ или пък ако кръшка вече ще си признае  Crazy Все пак доста хора четат форума - та знае ли човек кой би могъл да прочете написаното  smile3506

# 47
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами, и аз имам моменти, в които искам да му изневеря, но не толкова сексуално, а по-скоро емоционално!Понякога ми се иска да намеря за кратко малко по-различни емоции, от тези, на които съм свикнала!

# 48
Абе ако решиш да изневериш, въпреки всичко, не прави фаталната грешка да му казваш. Било то нарочно, за да го нараниш или пък от гузна съвест. Много, много ще сгрешиш. Докато не те хванат на калъп- отричаш! Naughty
А дали искам аз да изневеря мммм...тайна, майна... Mr. Green
Напълно споделям мнението.

Ако съм го направила, то е било защото мъжът е бил дискретен, чистоплътен и интелигентен, а не защото съм ядосана на съпруга ми.

Ехххххххххххх, меракът умира последен smile3502

# 49
  • Мнения: 7 837
Някой който да се поти над теб като диво прасе.. 

Я какво хубаво определение за секса  Mr. Green

Това като го написа, мъжът ти пак ли седя до теб  Flutter

# 50
  • Мнения: 7 430
Абе ако решиш да изневериш, въпреки всичко, не прави фаталната грешка да му казваш. Било то нарочно, за да го нараниш или пък от гузна съвест. Много, много ще сгрешиш. Докато не те хванат на калъп- отричаш! Naughty
А дали искам аз да изневеря мммм...тайна, майна... Mr. Green
Амин!

И аз съм с Лейдито  Peace не съм имала такива мераци (за 10г заедно), но преди 2 години един така бягаше след мен, че добре, че забременях - иначе - не отговарям какво щеше да се случи  Naughty

# 51
  • София
  • Мнения: 3 390
Ехххххххххххх, меракът умира последен smile3502

Peace Peace Peace

# 52
# 53
  • Мнения: 1 680
Абе ако решиш да изневериш, въпреки всичко, не прави фаталната грешка да му казваш. Било то нарочно, за да го нараниш или пък от гузна съвест. Много, много ще сгрешиш. Докато не те хванат на калъп- отричаш! Naughty
А дали искам аз да изневеря мммм...тайна, майна... Mr. Green
newsm10  и аз така

# 54
  • Мнения: 72
Много трудно тук някой ще си признае. Може би само ако е анонимен. Тези неща не се споделят, защото не знаеш кой ги чете.

# 55
  • Мнения: 345
Нямам такива мераци....все още  Naughty
newsm10

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 7 073
Каквото правим го правим заедно Whistling, а то това не се брои за изневяра, а за разнообразяване на сем. живот Grinning

Това групов секс ли означава? Thinking

# 57
  • Мнения: 625
   Изневярата  за  "спорта" е гнусна,а другата-опасна Mr. Green

# 58
  • Мнения: 952
нямам такива мераци ... Laughing

# 59
  • Мнения: 298
Не.....засега Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт