НужДая лИ сЕ от боЯдиСваНе иЛи нЕ

  • 4 833
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм за кичури, но не руси, а два-три тона по-светли от естествения ти цвят. Така след раждането и да не ги боядисваш, няма да стои грозно. Успех и да се покажеш после Wink

# 16
  • Мнения: 346
мисля че сега е момента да дадеш почивка на косата си.най добре си я направи близка до естествения но използвай безамонячна боя оято по принцип не уврежда косата.използвай маски за коса без измиване за ежедневна употреба.за блясък и за суха коса.ефекта идва след месец.дано сам помогнала-успех.

# 17
  • Мнения: 7 430
Благодарско за отоговорите  Hug започвам да мисля  newsm78

Ето ви снимки с кафява коса и с кафява с руси кичури

   

Аз не се харесвам много така, но май ще е най-добрия вариант Peace

# 18
  • Мнения: 4 734
Благодарско за отоговорите  Hug започвам да мисля  newsm78

Ето ви снимки с кафява коса и с кафява с руси кичури

  

Аз не се харесвам много така, но май ще е най-добрия вариант Peace

Благодарско за отоговорите  Hug започвам да мисля  newsm78

Ето ви снимки с кафява коса и с кафява с руси кичури

  

Аз не се харесвам много така, но май ще е най-добрия вариант Peace

Видя ли?! Сигурна бях че с кафява ще си по-добре,иначе изглеждаш бледа

# 19
  • Мнения: 9 093
Харесвах те с руса коса, ама като те видях с кафява и се Флюбих  Crazy
Много ти отива кафяво според мен, стои много естествено и е близо до истинския ти цвят.
Така смятам аз Blush

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С кафява, с кафява-няма какво да мислиш Laughing Wink

# 21
  • Мнения: 1 393
Благодарско за отоговорите  Hug започвам да мисля  newsm78

Ето ви снимки с кафява коса и с кафява с руси кичури

   

Дидка, този светло кафяв "топъл" нюанс ти стои наистина много добре- аз не бих и се замислила на твое място.
И добре си решила малко да я подкъсиш- ще и помогне също. Изпозваш ли балсам и маски (сигурно да, но аз да си кажа  Wink), те също помагат за доброто състояние на косата.

Успех и да покажеш после снимки с новия цвят!   bouquet

# 22
  • Мнения: 7 430
С кафява, с кафява-няма какво да мислиш Laughing Wink

Оки - доки Wink

Сега си мисля какъв точно да е цвета, който купя - понеже като го сложа и той след седмица, две най-много ще падне newsm78

Как си мислите - какво да взема - тъмно кафяв, по тъмно рус или шоколадов newsm78

# 23
  • Мнения: 7 430
Харесвах те с руса коса, ама като те видях с кафява и се Флюбих  Crazy



 Hug Hug Hug

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Много си хубава и с руса и с кафява.Но повече ми харесваш с кафява коса, някакъв по-светъл тон на кафявото.И по-лесно ще я поддържаш.

# 25
  • Мнения: 1 393


Сега си мисля какъв точно да е цвета, който купя - понеже като го сложа и той след седмица, две най-много ще падне newsm78

Как си мислите - какво да взема - тъмно кафяв, по тъмно рус или шоколадов newsm78[/tt][/size]

Не знам с каква боя ще се боядисваш точно, но цветът няма да падне толкова лесно, когато ще се боядисваш с по-тъмно, а не русо (знам защото и аз съм същата като теб- все боядисвам русо и все пада на третото измиване Wink )
Купи или възможно най-тъмното пепелно русо (обикновено пише dark ash blond на кутията и това всъщност ще стои като светло кафяво, нещо подобно като на снимката, която си постнала) или възможно най-светлото кафяво, което продават ( но не с червен отенък).

# 26
  • Мнения: 5 317
Дидка,кафявото ти стои супер.
Според мен си вземи шоколадово.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 00:40 от brianna

# 27
  • Мнения: 310
Подкрепям brianna

# 28
  • София
  • Мнения: 3 880
Диде, кафявото ти стои наистина невероятно!!! въобще не се чуди, наистина много отива на тена на лицето ти.   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 622

 Дидка, и аз съм за кафявото душа!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт