е какво да избера?

  • 1 337
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
отиди на козметик и карай с кола маска Hug

# 16
  • Мнения: 7 430
отиди на козметик и карай с кола маска Hug

И аз така процедирах, понеже ме боли от епилатора или пък защото нямам търпение да го правя Wink а както маги99 ти е казала - ти докато се усмихнеш и вече са те "коламаскирали" Mr. Green

Това е моето предложение Peace
Иначе в къщи съм се правила с кола-маска на Джанкар

# 17
  • Мнения: 5 317
Аз си ги бръсна,до сега само веднъж съм ги махала с епилатор на краката.
Но космите са ми много рядки и светли.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Преди да забременея позвах само епилатор.Правила съм какви ли не кола маски,кожата ми е много тънка и стават страхотни кръвоизливи.Даже и на козметик като ходя пак така се получава.Затова епилатора в домашни условия Peace.
Докато бях бременна не ми даваха да се скубя,защото бях с контракции през цялото време.После,след раждането ,много ме болеше.
Иначе най-добрия вариант е кола маска при козметик.Чисто и лесно

# 19
  • Мнения: 205
Ползвам кола маска-при козметик и епилатор. През зимата само понякога си бръсна краката. А между другото, при вас получава ли се така: ако лятото си избръсна краката или не зависимо какво и вляза в морето- полудявам да се дръгна, така сърби, че може да ме докара до лудост smile3511-затова си купих и епилатора!

# 20
  • Мнения: 5 317
А между другото, при вас получава ли се така: ако лятото си избръсна краката или не зависимо какво и вляза в морето- полудявам да се дръгна, така сърби, че може да ме докара до лудост smile3511-затова си купих и епилатора!

Никога не са ме сърбяли,а аз постоянно си ги бръсна.

Общи условия

Активация на акаунт