КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по БТВ - ТЕМА 3

  • 47 085
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 350
Благодарности за темичката, че я има!     bouquet
Инфото на първа страничка е страхотно!    bouquet

Загледах сериала от любопитство покрай рекламата за излъчването му БТВ.
Бавно и с голямо удоволствие изгледах всички серии! Зареждаха ме играта,
музиката, най-вече младостта, която прелива от монитора!
Браво на режисьора, оператора, стилистите!
Случките от сценария са понякога банални, но пък ги има в живота, има ги до една!
Дори това, което се случва точно на определено място и си казваш, ееее, точно пък тя или той минаха сега оттам, ами и това го има. Нали точно в тези ситуации казваме съдба или случайност?!

За актьорите, с изключение на Баръш и Мине Т., не бях се срещала с никой от останалите на екрана.
За Чаатай - наслада за душата - харесва ми точно такъв - с физиката си, с визията си, с излъчването, което пръска семпло, но незабравимо. Серенай е много различна от останалите актриси, които съм гледала. Но определено ми харесва. Добър тандем се е получил. Любовта им е убедителна, браво справили са се на макс. Мерто ми е много, много ценен като герой. Изобщо всички са толкова различни, цветни, свежи. Дори и господин АШК допринася толкова много за цялостното действие и колорит на сериала. За музиката - съм без думи. Не само тази на Тойгар, тя е красива и ми въздейства невероятно, но и песните, които изпълняват Яман и Мира, както и останалите на Сезен А. и така нат. - искаше ми се да затанцувам с тях и да попътувам на момента. Толкова са млади и толкова хубави! Пожелавам много нови успехи на всички актьори от сериала! Спирам! Hug


Mydream (страхотен ник) welcome и пиши по-често  Hug Мога ли да те запитам за мение относно

Скрит текст:
Лейля Лидия... Нали ще играе с Чачо в новия му филм Delibal Peace

Mydream, добре дошла  Hug Hug
и мен ме интересува как ти се струва Лейля?  Hug Ще играе с Чачо и ни е много важно каква е.  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 2 116
Иве, момичета,   благодаря и аз, сладка раздумка и в новата тема!



Иве, Бойче, Джоли, Пит, Кристи, Anileda7, Рени, GossipGirl*, Mydream, Вени, Ани,   Hug

Mydream,  welcome
Anileda7, Mydream, лайк от мен и...

Последна редакция: пт, 24 юли 2015, 18:42 от margita9

# 17
  • Мнения: 284
Благодарности за темичката, че я има!   bouquet 
Инфото на първа страничка е страхотно!    bouquet

Загледах сериала от любопитство покрай рекламата за излъчването му БТВ.
Бавно и с голямо удоволствие изгледах всички серии! Зареждаха ме играта,
музиката, най-вече младостта, която прелива от монитора!
Браво на режисьора, оператора, стилистите!
Случките от сценария са понякога банални, но пък ги има в живота, има ги до една!
Дори това, което се случва точно на определено място и си казваш, ееее, точно пък тя или той минаха сега оттам, ами и това го има. Нали точно в тези ситуации казваме съдба или случайност?!

За актьорите, с изключение на Баръш и Мине Т., не бях се срещала с никой от останалите на екрана.
За Чаатай - наrслада за душата - харесва ми точно такъв - с физиката си, с визията си, с излъчването, което пръска семпло, но незабравимо. Серенай е много различна от останалите актриси, които съм гледала. Но определено ми харесва. Добър тандем се е получил. Любовта им е убедителна, браво справили са се на макс. Мерто ми е много, много ценен като герой. Изобщо всички са толкова различни, цветни, свежи. Дори и господин АШК допринася толкова много за цялостното действие и колорит на сериала. За музиката - съм без думи. Не само тази на Тойгар, тя е красива и ми въздейства невероятно, но и песните, които изпълняват Яман и Мира, както и останалите на Сезен А. и така нат. - искаше ми се да затанцувам с тях и да попътувам на момента. Толкова са млади и толкова хубави! Пожелавам много нови успехи на всички актьори от сериала! Спирам! :hug
   bouquet Hug  Hug
 Grinning И теб те лайкнах.
Много ви е хубава темата newsm10 ,отбивам се там ,защото харесвам Бергюзар К. И знам,че има и други почитателки сред вас  на Квартала на богатите. Party

# 18
  • Мнения: 20 795
Благодарности за темичката, че я има!   bouquet
Инфото на първа страничка е страхотно!    bouquet

Загледах сериала от любопитство покрай рекламата за излъчването му БТВ.
Бавно и с голямо удоволствие изгледах всички серии! Зареждаха ме играта,
музиката, най-вече младостта, която прелива от монитора!
Браво на режисьора, оператора, стилистите!
Случките от сценария са понякога банални, но пък ги има в живота, има ги до една!
Дори това, което се случва точно на определено място и си казваш, ееее, точно пък тя или той минаха сега оттам, ами и това го има. Нали точно в тези ситуации казваме съдба или случайност?!

За актьорите, с изключение на Баръш и Мине Т., не бях се срещала с никой от останалите на екрана.
За Чаатай - наrслада за душата - харесва ми точно такъв - с физиката си, с визията си, с излъчването, което пръска семпло, но незабравимо. Серенай е много различна от останалите актриси, които съм гледала. Но определено ми харесва. Добър тандем се е получил. Любовта им е убедителна, браво справили са се на макс. Мерто ми е много, много ценен като герой. Изобщо всички са толкова различни, цветни, свежи. Дори и господин АШК допринася толкова много за цялостното действие и колорит на сериала. За музиката - съм без думи. Не само тази на Тойгар, тя е красива и ми въздейства невероятно, но и песните, които изпълняват Яман и Мира, както и останалите на Сезен А. и така нат. - искаше ми се да затанцувам с тях и да попътувам на момента. Толкова са млади и толкова хубави! Пожелавам много нови успехи на всички актьори от сериала! Спирам! :hug
  bouquet Hug  Hug
 Grinning И теб те лайкнах.
Много ви е хубава темата newsm10 ,отбивам се там ,защото харесвам Бергюзар К. И знам,че има и други почитателки сред вас  на Квартала на богатите. Party
И аз надничам при хулиганките заради Берг  Laughing Laughing Laughing Laughing А и в темата за 1001 нощ. Беше ми голяма слабост и тръпка Flutter Flutter Flutter

# 19
  • Мнения: 2 116
Бг еп. днес е част от 8-ми оригинален, нали?   newsm78
Опитвам се само по времето на еп. да се ориентирам до къде сме стигнали, че отворя ли за справка,
може и да не устискам да затворя... #Crazy Joy

# 20
  • Мнения: 25 350
Бг еп. днес е част от 8-ми оригинален, нали?   newsm78
Опитвам се само по времето на еп. да се ориентирам до къде сме стигнали, че отворя ли за справка,
може и да не устискам да затворя... #Crazy Joy

 Peace да, тази вечер ще е останалата част от 8-ма и част от 9-та   Peace

# 21
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 831
Бг еп. днес е част от 8-ми оригинален, нали?   newsm78
Опитвам се само по времето на еп. да се ориентирам до къде сме стигнали, че отворя ли за справка,
може и да не устискам да затворя... #Crazy Joy

 Peace да, тази вечер ще е останалата част от 8-ма и част от 9-та   Peace

Не се ли срешнаха вчера пред вратите на Серез, Яманчи на колелото и т.н. Това вече си е 9 епизод само Peace

# 22
  • Мнения: 11 116
Благодаря ви за топлото посрещане! Hug

Относно запитването за Л. Л.  Hug Hug

Скрит текст:


Млада актриса, с голямо желание да се развива, дисциплинирана, емоционална, винаги усмихната на снимките извън сета...В самия сериал не успяха много да покажат способностите и, защото започнаха с нея една сюжетна линия, която се харесваше на зрителите, но впоследствие я "заиграха" с друг герой и първата тръпка/любов увисна бързо, бързо. Героинята и избута двата сезона с два панталона, едно палто, в общи линии това беше облеклото и, а тя е чаровна, особено, ако чертите и се допълнят по подходящ начин с лек грим и нещо по-елегантно, дори и в  спортно-елегантен стил. Но и КД не беше сериал със съвременна тематика.
Нямам никаква представа за личния и живот, но това, което си спомням от нейното интервю е, че се отнася с голямо уважение към работата си, към екипа. Преживява всичко свързано с ролята си изключително много, дори само като си помисли за определени реплики и случки с героите  се разплаква. Чувствителна натура.
Знам, че участва в някакъв филм, снима миналото лято.
Може би е добре да се погледне и там играта и.
Сигурна съм в едно.
При хубав сценарий на съвременна тематика, с такъв харизматичен партньор  и талантлив режисьор - ще реализират добър проект!
И на мен ми е любопитно и ще чакам да се появят първите снимки заедно.

# 23
  • Мнения: 2 116
Бг еп. днес е част от 8-ми оригинален, нали?   newsm78
Опитвам се само по времето на еп. да се ориентирам до къде сме стигнали, че отворя ли за справка,
може и да не устискам да затворя... #Crazy Joy

 Peace да, тази вечер ще е останалата част от 8-ма и част от 9-та   Peace

Не се ли срешнаха вчера пред вратите на Серез, Яманчи на колелото и т.н. Това вече си е 9 епизод само Peace
Ани, Рени,   bouquet
Срещнаха се, значи в началото на 9-ти сме тогава. Peace
Хубаво е, че поне не ни лишават от сцени, дублажа не е сполучлив, но поне не режат.


Mydream, много интригуващо инфо за бъдещата партньорка на Чаатай... Peace
Благодаря!   bouquet

# 24
  • Мнения: 25 350
Благодаря ви за топлото посрещане! Hug

Относно запитването за Л. Л.  Hug Hug

Скрит текст:


Млада актриса, с голямо желание да се развива, дисциплинирана, емоционална, винаги усмихната на снимките извън сета...В самия сериал не успяха много да покажат способностите и, защото започнаха с нея една сюжетна линия, която се харесваше на зрителите, но впоследствие я "заиграха" с друг герой и първата тръпка/любов увисна бързо, бързо. Героинята и избута двата сезона с два панталона, едно палто, в общи линии това беше облеклото и, а тя е чаровна, особено, ако чертите и се допълнят по подходящ начин с лек грим и нещо по-елегантно, дори и в  спортно-елегантен стил. Но и КД не беше сериал със съвременна тематика.
Нямам никаква представа за личния и живот, но това, което си спомням от нейното интервю е, че се отнася с голямо уважение към работата си, към екипа. Преживява всичко свързано с ролята си изключително много, дори само като си помисли за определени реплики и случки с героите  се разплаква. Чувствителна натура.
Знам, че участва в някакъв филм, снима миналото лято.
Може би е добре да се погледне и там играта и.
Сигурна съм в едно.
При хубав сценарий на съвременна тематика, с такъв харизматичен партньор  и талантлив режисьор - ще реализират добър проект!
И на мен ми е любопитно и ще чакам да се появят първите снимки заедно.

 Hug Hug Много благодаря.  Hug
Скрит текст:
На мен ми харесва визуално и погледнах малко клипчета с нея .. хареса ми. И на колажите, които Чачовите фенове започнаха да правят изглеждат добре един до друг. Останалото е това, което си казала - добър сценарий.  Peace

Ренка, Марги Hug Hug Hug вярно, че така беше  Joy Joy
9-та е една от любимите ми серии.  Peace

# 25
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 831
Благодаря ви за топлото посрещане! Hug

Относно запитването за Л. Л.  Hug Hug

Скрит текст:


Млада актриса, с голямо желание да се развива, дисциплинирана, емоционална, винаги усмихната на снимките извън сета...В самия сериал не успяха много да покажат способностите и, защото започнаха с нея една сюжетна линия, която се харесваше на зрителите, но впоследствие я "заиграха" с друг герой и първата тръпка/любов увисна бързо, бързо. Героинята и избута двата сезона с два панталона, едно палто, в общи линии това беше облеклото и, а тя е чаровна, особено, ако чертите и се допълнят по подходящ начин с лек грим и нещо по-елегантно, дори и в  спортно-елегантен стил. Но и КД не беше сериал със съвременна тематика.
Нямам никаква представа за личния и живот, но това, което си спомням от нейното интервю е, че се отнася с голямо уважение към работата си, към екипа. Преживява всичко свързано с ролята си изключително много, дори само като си помисли за определени реплики и случки с героите  се разплаква. Чувствителна натура.
Знам, че участва в някакъв филм, снима миналото лято.
Може би е добре да се погледне и там играта и.
Сигурна съм в едно.
При хубав сценарий на съвременна тематика, с такъв харизматичен партньор  и талантлив режисьор - ще реализират добър проект!
И на мен ми е любопитно и ще чакам да се появят първите снимки заедно.

Много ти благодаря, Mydream Hug bouquet  bouquet

Скрит текст:
Гледах филмът й - "Гласът вътре в нас", много ми хареса. Комедията не е за всеки, но тя се справи много добре. За съжаление е преведен само със субтитри на руски... Много добре ми стоят един до друг физически, мисля че ще си паснат и като игра. Стига самата история да е хубава, не се съмнявам в способността на Билгин да я режисира по най-добрият начин Peace

# 26
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 831
И аз много харесвам 9-ти епизод...  Crazy Crazy Crazy

# 27
  • Мнения: 2 116
Ми то май сме се събрали само харесващи сериала?  Hug
Не съм прочела до момента нехаресващо мнение.  newsm78

п.п.
Приятно гледане!  tv

Последна редакция: пт, 24 юли 2015, 20:00 от margita9

# 28
  • Мнения: 25 350
Ми то май сме се събрали само харесващи сериала?  Hug
Не съм прочела до момента нехаресващо мнение.  newsm78

п.п.
Приятно гледане!  tv



Марги, нормално е да пишат хора, които харесват сериала.  Joy тези, които не го харесват не пишат.  Peace

# 29
  • Мнения: 25 350
Ей го и Тан-чо  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт