Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 9 тема

  • 149 339
  • 751
  •   2
Отговори
# 105
  • Vienna
  • Мнения: 519
Сложен е или неправилен материал (плътност) или техниката на поставяне е погреШна. Най-добре ще е да се разтвори (с хиалуронидаза) и след няколко месеца да се пробва пак (ев. с друг материал)...

# 106
  • Мнения: 23
Благодаря за съвета! Ще отида пак при д-р Живкова, все пак се води добър професионалист и се надявам да оправи положението.
Какъв филър бихте ми препоръчали да сложа следващия път?
Д-р Живкова ми препоръча Juvederm smile като най-естествен и най-подходящ за устни. Това,което ме озадачи е, че като стана време за манипулацията, се оказа,че нямат този филър в наличност и ми извади друга ампула на Juvederm. Каза,че е абсолютно същия продукт и единствено милилитрите са различни. Smile идвал само в 0.55мл , а другата ампула беше 1мл. Силно се надявам наистина да е същия продукт... newsm78

# 107
  • Мнения: 3 777
Момичета, моля някой който е слагал филър в назолабиални и устни да сподели колко време трае ефекта. Като започне да се резорбира филъра, постепенно ли става или изчезва почти изведнъж? И при последваща процедура същите количества ли трябва да се сложат или по-малко? Когато ми правиха процедурата преди три дни бях толкова притеснена, а и от упойката не можех да мисля, камо ли да говоря, че забравих да ги питам. И още, пиенето на повече вода спомага ли за по-продължителен ефект? Аз по принцип въобще не пия вода, искам да зная струва ли си да се мъча. Благодаря предварително за отговорите.

# 108
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Няма как да изчезне изведнъж,освен,ако не направиш нещо целенасочено  Blush

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Момичета, моля някой който е слагал филър в назолабиални и устни да сподели колко време трае ефекта. Като започне да се резорбира филъра, постепенно ли става или изчезва почти изведнъж? И при последваща процедура същите количества ли трябва да се сложат или по-малко? Когато ми правиха процедурата преди три дни бях толкова притеснена, а и от упойката не можех да мисля, камо ли да говоря, че забравих да ги питам. И още, пиенето на повече вода спомага ли за по-продължителен ефект? Аз по принцип въобще не пия вода, искам да зная струва ли си да се мъча. Благодаря предварително за отговорите.

Ефектът предполагам трае индивидуално. Зависи от това какво е било първоначалното състояние на бръчките, какъв филър е сложен, колко и т.н. Аз си поставих Теосиал кис първо на 25,10,2014г, 1 амп., след около месец сложих още, ама пак ли 1 амп., или по-малко вече не помня Rolling Eyes. Към момента състоянието на бръчките е много добро.
Пиенето на вода обаче е нещо много много важно Peace. Не само като имаш филъри, а по принцип за доброто състояние на кожата Peace

# 110
  • Мнения: 3 777
Благодаря за отговорите. Зная, че пиенето на вода е важно, но някак не се сещам да го правя. Сега с филъра ще имам стимул. Сега е четвърти ден след поставянето и стои толкова красиво, не мога да спра да се гледам. Надявам се да не спада повече, така е идеално. Върнах се на работа днес, всички коментираха колко свежа изглеждам (а тук по-скоро езика ще си отхапят отколкото да направят комплимент).

# 111
  • Мнения: 6
Здравейте, аз се интересувам от ринопластика. Ако може някои да сподели опит ще съм много благодарна

# 112
  • Мнения: 3 020
Алена, изглеждаш много добре.  Hug
На какви импланти се спря и какъв начин на поставяне? Кръгли/анатомични; под/над мускулно; през ареолата/под гърда/под мишница и т.н. Любопитно ми е, защото ти доста проучваш нещата и за мен ще е полезно да чуя избора ти. И аз се замислям, но още не съм се решила.
И като се размисля, май предпочитам да е надмускулно и анатомични, иска ми се да стоят максимално естествено, та дори и изглеждащи поувиснали  Grinning , а не повдигнати и кръгли като топки.  Rolling Eyes

# 113
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Благодаря Simple Smile

Кръгли, Ментор 375 куб, висок профил. Въртят се анатомичните, ако искам такива - доживотно само спане по гърб. Ами ако на сън се обърна...  Thinking Не, не искам този риск  Stop Малко са ми другите неща - ами и това да го мисля Simple Smile и после реоперация  Mr. Green

Разрез под гърдата. На едната гърда ще има обиране на кожа през ареолата - нали винаги едната гърда е по-голяма - да станат симетрични Simple Smile

# 114
  • Мнения: 3 020

Кръгли, Ментор 375 куб, висок профил. Въртят се анатомичните, ако искам такива - доживотно само спане по гърб. Ами ако на сън се обърна...  Thinking Не, не искам този риск  Stop Малко са ми другите неща - ами и това да го мисля Simple Smile и после реоперация  Mr. Green


Ей това и мен много ме притеснява, че се въртят.  Rolling Eyes
Нали знаеш за кубиците, ако предложат няколко варианта, винаги избирай по-големите. Не става въпрос за баш големите размери, но после винаги спадат и се губят част от кубиците, а и винаги малеят.

# 115
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Да Simple Smile хем не ми харесват гротеските, хем пък като е малко - все ще ти се струва, че може повече Simple Smile

Това е сега една снимка от морето - ще станат малко по-обемни, предполагам Simple Smile Без да са чудовища  Mr. Green

Скрит текст:

Не че не мога и така да си остана, но ...искам да съм си, като преди Simple Smile

# 116
  • Мнения: 88
За ринопластиката - аз си направих нослето преди 8-9 год. При д-р Георгиев- нефертити. Беше изключително спонтанно решение, но слава богу - не съжалявам. Отдавна съм забравила и операцията и миналия си нос. 2 седмици точно бе възстановителния период - на 15 ден бях на работа. Трудно е само първите 5 дни - заради гипсовата маска, с която бях. Минаха доста години, може вече нещата да са по различни и модерни - не знам. Болка лично аз не помня. Некомфортно състояние, трудно хранене - да ....но болка - не.

# 117
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Благодаря за съвета! Ще отида пак при д-р Живкова, все пак се води добър професионалист и се надявам да оправи положението.
Какъв филър бихте ми препоръчали да сложа следващия път?
Д-р Живкова ми препоръча Juvederm smile като най-естествен и най-подходящ за устни. Това,което ме озадачи е, че като стана време за манипулацията, се оказа,че нямат този филър в наличност и ми извади друга ампула на Juvederm. Каза,че е абсолютно същия продукт и единствено милилитрите са различни. Smile идвал само в 0.55мл , а другата ампула беше 1мл. Силно се надявам наистина да е същия продукт... newsm78

Явно на първо време трябва да смениш докторката  #2gunfire
  bouquet

# 118
  • Мнения: 23
Понеделник имам час при нея да ме погледне и ако пак каже, че топчетата са си съвсем нормално нещо - почвам да я плюя наред  Laughing
Става въпрос за д-р Сияна Живкова - нали уж я спрягат за една от най-добрите? Четох много преди да отида при нея и не намерих нито едно негативно мнение.

# 119
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Понеделник имам час при нея да ме погледне и ако пак каже, че топчетата са си съвсем нормално нещо - почвам да я плюя наред  Laughing
Става въпрос за д-р Сияна Живкова - нали уж я спрягат за една от най-добрите? Четох много преди да отида при нея и не намерих нито едно негативно мнение.

Аз съм писала по-напред в темата за впечатлението ми от нея - не ми направи добро впечатление.
Правих в JewelSkin маями пилинг при д-р Божинова /от която съм много доволна/, единия път ми го прави Живкова през цялото време ми говореше на какви семинари била ходила и т.н. изобщо не ме слушаше какво и обяснявам за пилинга който правя и както се оказа в последствие беше ми направила друг вид пилинг, а не този за който си бях платила и правих поредица от процедури. Е, не ми е направила и нещо лошо де  Peace
Мое лично впечатление от "известните" доктори е, че се самозабравят и снижават нивото си - разчитат на известността.

Общи условия

Активация на акаунт