Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 9 тема

  • 149 661
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 890
Здравейте! Скоро ми предстой да раждам и нямам търпение да се зарадвам с филър понеже за 9 месеца нищо не остана. Искам мнение за филър в устните.
От Варна съм. До сега пътувах до София, понеже има по-добри специалисти, но като родя няма да имам възможност. Кажете за Варна къде и какъв филър да сложа! Благодаря Wink
Във Варна Skin line.Консултацията е безплатна.Да кажат и други дами от форума.За филър не мога да кажа,не съм правила устни.Също има много добри отзиви за Заякова.

# 676
  • Мнения: 4 429
За Варна д-р Папанчева в Експложън поставя  Peace
Аз имах хлътнала- загубила обем средна чст и Валянова ми препоръча 1,5 мл на Теосиал за попълване на обем.. сложихме и 4 зъбчати конци..Ефекта е страхотен нищо фрапиращо ,но като цяло сериозно подмладяване и корекция на обем и контур.Много съм доволна.
Преди това слагах ботокс в чело за 3 ти път и не ме "хвана",след 14 дни правихме корекция и сега чакам да видя дали ще има ефект,ако не била съм направила антитела към този вид и трябва да го сменям,странното е ,че слагам много рядко и последния път беше преди година и 8 месеца /да поясня не е при Валянова - на друго място /

# 677
  • Мнения: 764
Искам да попитам някой слагал ли е филър за устни "stylage" или ползвал ли е услугите на др Манджукова.

# 678
  • Мнения: 231
За Варна д-р Папанчева в Експложън поставя  Peace
Аз имах хлътнала- загубила обем средна чст и Валянова ми препоръча 1,5 мл на Теосиал за попълване на обем.. сложихме и 4 зъбчати конци..Ефекта е страхотен нищо фрапиращо ,но като цяло сериозно подмладяване и корекция на обем и контур.Много съм доволна.
Преди това слагах ботокс в чело за 3 ти път и не ме "хвана",след 14 дни правихме корекция и сега чакам да видя дали ще има ефект,ако не била съм направила антитела към този вид и трябва да го сменям,странното е ,че слагам много рядко и последния път беше преди година и 8 месеца /да поясня не е при Валянова - на друго място /
Може ли да ми кажеш при Валянова зъбчатите конци на каква цена ги плати?

# 679
  • София
  • Мнения: 4 714
За Варна д-р Папанчева в Експложън поставя  Peace
Аз имах хлътнала- загубила обем средна чст и Валянова ми препоръча 1,5 мл на Теосиал за попълване на обем.. сложихме и 4 зъбчати конци..Ефекта е страхотен нищо фрапиращо ,но като цяло сериозно подмладяване и корекция на обем и контур.Много съм доволна.
Преди това слагах ботокс в чело за 3 ти път и не ме "хвана",след 14 дни правихме корекция и сега чакам да видя дали ще има ефект,ако не била съм направила антитела към този вид и трябва да го сменям,странното е ,че слагам много рядко и последния път беше преди година и 8 месеца /да поясня не е при Валянова - на друго място /
Може ли да ми кажеш при Валянова зъбчатите конци на каква цена ги плати?


Да и мен това ме интересува, че в другата тема бяха коментирани едни цени за "зъбчати" мезоконци от 120 лв Shocked, при положение, че във Виена Luci беше писала съвсем други цени. Hug

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
Съгласна съм с  a.l.e.n.a, грижата за кожата е съвкупност от елементи, като генетична обремененост, начин на живот, козметика и др. 
Tintina, според мен ти е рано да се подлагаш на операции, казваш, че си пробвала с мезоконци, ами опитай и с  мезотерапия или подмладяване на лицето чрез млечна киселина така наречената  Sculptra, която стимулира производството на колаген и така по естествен начин се  изглаждат бръчките и  се възстановява обема. Има много процедури преди скалпела, че после връщане назад няма.
Отлагане във времето с 5 години на операция си заслужава инвестицията, помисли и за 60-те. Simple Smile


Аз проблеми с обема нямам, даже напротив. Бръчки също нямам, но имам мастни натрупвания долу в бузите, които просто развалят контура. А иначе съм слаба, но в бузите просто не мога да отслабна. Другият ми проблем е, че при когото и да отида тук, включително и гостуващи софийски лекари - всеки си прави експерименти с лицето ми.
Операцията наистина ми е краен вариант, но може би на консултацията ще ми предложат друго. Не съм намерила своя лекар, може би съм твърде претенциозна, но ми е важно да се чувствам добре при него.

# 681
  • Мнения: 4 429
120 лв на конец
Първите дни не можех да се смея  Simple Smile доста опъваха и при хранене..

# 682
  • София
  • Мнения: 4 714
120 лв на конец
Първите дни не можех да се смея  Simple Smile доста опъваха и при хранене..

Благодаря! bouquet
Аз съм коментирала с дерматолози конците и всички казват, че след поставянето им не трябва да се смееш, гримасничиш, не трябва да спиш на страни, даже физически упражнения не трябва да се правят. За 2 седмици.
Съветвам те да поизчакаш с смеха. Wink Peace

# 683
  • SF
  • Мнения: 21 564
Да не спиш на страни 2 седмици!!? Как може да се контролира това?
Тук беше посочена и цена от 30 лева на конец за лице. За опъване на контур на долна челюст колко ли конеца са необходими? - Може би 4 (2+2).

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
Това е цената на линейните конци. С 4 конеца нищо няма да стане.

# 685
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Да не спиш на страни 2 седмици!!? Как може да се контролира това?
Тук беше посочена и цена от 30 лева на конец за лице. За опъване на контур на долна челюст колко ли конеца са необходими? - Може би 4 (2+2).


Аз никога не съм спала по гръб или корем, винаги на страни Simple Smile След операцията на гърдите трябваше да спя по гръб Simple Smile Чудех се как ще стане Simple Smile Ами стана, че и свикнах Simple Smile Даже след челюстната операция - мъжът ми ми беше сложил втора възглавница и стана още по-удобно Simple Smile След 1 месец така - толкова бях свикнала, че се чудех дали да опитвам на една страна Simple Smile

Но съм от хората, които както легнат - така се събуждат - не се движа насън изобщо Simple Smile

Колкото и да изглежда трудно - когато човек е мотивиран и пробва - намира сили да се справи Simple Smile Свиква се бързо Simple Smile

# 686
  • SF
  • Мнения: 21 564
Аз също както легна, така се събуждам. Лошото е, че заспивам настрани върху куп иначе удобни възглавници, защото гледам телевизия. А без телевизия не мога да заспя. Този навик не знам как мога да си го избия. Вече даже и втатът не ми се схваща от неудобните пози. А бюти сънят е по гръб с изпъната шия. Малко съм си глупава в някои отношения.....

# 687
  • Мнения: 2 282
Назад съм с няколко теми, някой споделял ли е отзиви за д-р Дангова? От София е, но обикаля по градовете.

# 688
  • Мнения: 166
Чудя се много за мезотерапия около очите. Отзиви в интернет не можах да открия много.

Някоя от вас, дами да си е правила? Доволна ли сте и при кой лекар?

Интересуваме най-вече, защото имам такива торбички под очите, че изглеждам все едно съм супер изморена и недоспала.

# 689
  • София
  • Мнения: 4 714
Чудя се много за мезотерапия около очите. Отзиви в интернет не можах да открия много.

Някоя от вас, дами да си е правила? Доволна ли сте и при кой лекар?

Интересуваме най-вече, защото имам такива торбички под очите, че изглеждам все едно съм супер изморена и недоспала.


Не съм чувала за мезотерапия около очи. Не съм и правила.
За торбички под очите първо изключи някакви бъбречни и други вътрешни проблеми.
Моя приятелка си купува от колаген гуна - ампули - от аптеки Фрамар и си го слага сама под очите. Толкова гладка, бебешка кожа под очи не съм виждала. Та, ако имаш дерматолог, на когото би се доверила и с когото да поприказваш, разпитай го и за колаген.
Иначе, торбички /по принцип/ се коригират с филър, а защо не и с мезотерапия. Peace 

Общи условия

Активация на акаунт