Помогнете!Мъжът ми хърка ужасно!

  • 6 328
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
а моят пък много се кефи от факта, че хърка  #2gunfire

 Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 218
 AnMary, аз така се надявах детето като спре да се буди нощем да си сложа едни тапички в ушите и да мога да спя спокойно.  CryЕми това е, ще си спи в кухнята.
Ще следя темата за някой излекувал се. newsm78

# 17
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
много ми е интересно каква точно е връзката между излишните килограми и хъркането  Rolling Eyes знае ли някой ...

Доказано е,че при хора с наднормено тегло много по-често се наблюдава хъркане.Когато се нормализира теглото се оправя и проблема с хъркането (ако е предизвикан от това).

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Това за теглото е абсолютно вярно по мои наблюдения - мъжът ми качи доста напоследък и децибелите на хъркането растат прогресивно...

# 19
  • Мнения: 280
   При нас проблема не от килограмите , защото съпруга е доста слаб около 62 кг. и не ги е променял от години, по скоро има нещо наследствено - свекърва ми хърка и то доста сериозно. Спасението е да спи на една страна , само това помага, надявам се само с годините проблема да не се задълбочава. Praynig

# 20
# 21
  • sofia
  • Мнения: 769
Ето и още:
За фондация "Сън и Здраве": ж.к. " Красно село", бл.208, Вх З, ап.1 и 2 ; тел./факс 955 49 35; 987 90 86 и тел. 955 49 36; 55 77 37.

http://72.14.207.104/search?q=cache:fAy8NKWy0zkJ:www.standartnew … ct=clnk&cd=17

Божидар Димитров Колев - bozhi@ipsyh.bas.bg
електроенцефалография, електромиография,  предизвикани потенциали, регулация на движенията и позата у човека, хипербарна медицина, медицина на съня, разстройства на обучението и вниманието, клинична неврофизиология

# 22
  • sofia
  • Мнения: 769
Дано сън помогнала. А ето и за бъдещите мами:
http://72.14.207.104/search?q=cache:_oz8xna7uAAJ:www.bg-mamma.co … ;ct=clnk&cd=1

# 23
  • София
  • Мнения: 39 776
При моя мъж определено е проблем за УНГ специалист.
тази нощ спах с тапи, благодат, ама ме сърбяха ушите после. Не било много полезно да стоиш дълго време с тапи.

# 24
  • Мнения: 218
При моя мъж определено е проблем за УНГ специалист.
тази нощ спах с тапи, благодат, ама ме сърбяха ушите после. Не било много полезно да стоиш дълго време с тапи.
Е значи все пак помагали. Mr. Green И моя мъж е за УНГ специалист. Има трета сливица и стеснени канали на носа.

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
aja,благодаря за инфото  bouquet
Сега сядам да прегледам всичко.

# 26
  • Мнения: 1 393
Ходете на УНГ,може да има някой крив хпущял.Едни познати имаха подобен проблем

# 27
  • Мнения: 108
Има лепенки, които се слагат на носа и са за хъркане-пробвай. Моят мъж също хърка много и от преумора, настинка. Успех! Sunglasses

# 28
  • Мнения: 3 200
И моя хърка мощно, но няма шанс да иде на такъв доктор...  Wink

 Stop и моя е така

# 29
  • Мнения: 4 392
И аз да се присъединя към мамите в немилост Twisted Evil
Голям тормоз е ,особено ако ми е трудно да заспя и тъкмо съм се унесла, и почва дъскорезницата. Mr. Green
Малката спи между нас,но въобще не й пука и не се събужда.
Аз винаги го събуждам и го моля да се обърне на една страна,тогава спира.
Иначе няма никакъв проблем с килограмите.
Тапи за уши не мога да сложа,защото няма да чуя беба ,ако се събуди.

Общи условия

Активация на акаунт