помощ относно намирането на Добър гинеколог

  • 1 980
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Здравей Мери Попинс! Аз също писах в темата за д-р Генов. Ходих при него доста време, но сега вече ходя при д-р Стаменов. Впечатленията ми са много добри.
Аз също съм с ПКЯ. Постоянно пиех Диане и Андрокур, този месец ги спрях след консултация с д-р Стаменов. Докато приемам лекарствата, както и при теб, нямам омазняване на косата и кожата, себорея, цикъла ми е точен. Килограми не качвам. Нямам обаче повлияване на окосмяването.
След прегледа, д-р Стаменов ми каза, че при мен не се налага лечение с Андрокур Shocked А аз толкова време го пих.

Аз препоръчвам д-р Стаменов, но избора е твой Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
значи си доволна от него така ли да го разбирам или не!?!
Ако мен питаш-по-нагоре ти пиша, че съм доволна. Не само доволна, но това е ЕДИНСТВЕНИЯТ гинеколог, на който аз лично имам доверие...

# 17
  • Мнения: 73
Горещо препоръчвам Доктор Николай Попов от б-ца Шейново За мен лично той е най добрият а аз съм минала през доста лекари ,такаче-Вервай Ми NaughtyАко не беше той сега щях да съм без единственият си яйчник Освен това съм пращала много хора при него и всички му станаха редовни пациенти. Много е добър newsm10

# 18
  • София
  • Мнения: 76
е сега вече съвсем се обърках!съжалявам че Ви притеснявам с моя проблем но вече смених няколко доктора и общо взето няма кой знае какъв резултат а времето си минава...и вече ми се ще да попадна на правилния Доктор!омръзна ми да сменям лекарите Sick

# 19
  • Мнения: 73
 smile3535  261uu Попов! Попов!  ukliam1Само пробвай и ще видиш ! #Milti  superuu newsm44 Най-добрият  newsm80 newsm80 newsm80

# 20
  • Мнения: 664
Аз сигурно съм изключение, но изобщо не съм доволна от Коларов- лежала съм в отделението му (гин. ендокринология) в МД, после го посещавах около година в частния му кабинет. Поне в моя случай не беше добър диагностик, наблъска ме с хормонални препарати без ефект...забременях напълно естествено без негова помощ и въпреки неговите прогнози...Мога още много да пиша, но не искам да обиждам никого- тук чета, че на други е помагал, въпрос на късмет явно, но аз не бих го препоръчала на никой.

Общи условия

Активация на акаунт