PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 7

  • 98 340
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 070
И аз се абонирах, ако пак ми сложат нещо за 5пъти подред спирам с абонамента !!!

# 721
  • Мнения: 2 045
не знам, но сте много смели всички  Mr. Green след кутиите през последната година, не бих дала й 5 лв. за кутия на Пинкс  Naughty никакъв втори шанс от мен

# 722
  • USA
  • Мнения: 7 296
Ако бях в България,въобще нямаше да се замислям за Пинкс.Щях да си ги получавам всеки месец,15-20 лв все тази...Има и лоши месеци,но като цяло продуктите са ок според мен.

# 723
  • Мнения: 1 186
За тези 15-20 лв. човек може да си купи някакви набелязани продукти, а не да ги дава за Пинкс. Не всеки има възможност всеки месец да отделя толкова пари за козметика. Тава е моето мнение. Аз вече не няма да си поръчвам тяхната кутия.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Адриа, съгласна съм. Човек и да има възможност защо са му мострички и други други продукти, които няма да ползва. Намирам за много по-добра инвестиция аз да си реша за кой крем/лосион и т.н. да си дам парите, отколкото за нещо, което има възможност само да отлежава в шкафа.

# 725
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Заповядайте в Новата тема

Ако може, някой в новата тема да ме светне какво стана с кутията Biosense.Приключха ли състезанието, че нещо не ми зарежда изобщо сайта им?Щях и тях да включвам, ама нещо липсват.

Общи условия

Активация на акаунт