Тортите с Дюкан заобикаляме, с пържолите килата сваляме - 279

  • 52 249
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От книгата:

Вариант на 2/7 е 2/0, тоест два дни чисти протеини седмично и пет дни нормално хранене, но без прекаляване. Този режим и този ритъм подхождат най-добре на жени с целулит, които често са слаби в горната част на тялото - бюст, лице, и са много закръглени в ханша и бедрата. Ритъмът 2/0 позволява, особено ако съчетан с локални манипулации (мезотерапия), да се улучат най-добри локални резултати, като се щади горната част на тялото.


Преди години дюканки споделиха, че са пробвали този вариант, но не получиха очаквания ефект.

Да се извиня на Смайли че наистина е права за царевичното брашно.  Wink.


Радвам се, че си го разбрала. Поздравления за резултата.


Аз съм абсолютна издънка в 4-та. Не спазвам протеиновия ден, добре че си стоя на 62-63кг.


Ако приемаш приятелски съвет, не рискувай да не правиш протеинов.  Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 11 799
Благодаря!

Ето една снимка от изписването на бебчо и аз преди 2 седмици...
Скрит текст:


# 677
  • Мнения: 154
Маце та дрънка Simple Smile чудесен резултат!

Смайли, аз приемам съвети и си знам какво трябва, но не съм в хармония със себе си и... намирам си оправдания, мдаа...

# 678
  • Мнения: 2 757
Здравейте! След 5 дни ударен режим кантара ми показа -2кг. обаче обиколките казват друго и съм доволна. От днес съм на ПЗ като реших да карам по-лекият вариант 1/1.
Случайно в Лидъл открих книгата за Дюканския метод и го приех като знак на съдбата  Mr. Green

Днеска ПЗ:
З : трици с мляко
О : зелена салата с риба тон
В: пържолка със салата

# 679
  • Мнения: 5 128
Ваня, тогава избирай най-удачния за теб вариант и си го следвай  Wink Само дето аз не вярвам, че схема 2/8 или 2/7 ще се окаже удачна за сваляне, по-скоро става за поддържане на теглото и евентуално регулиране на целулита. Истината е, че всеки си усеща най-добре коя е правилната за него схема. Аз следвах дълго време 5/5, но и моите кг са много. Сега, както вече писах, ще пробвам известно време на 4/3.
Мацето, чудесна форма демонстрираш  Peace
Тити Бандити, браво за постигнатите резултати  Wink

# 680
  • Мнения: 774
Мацето- браво, доста си свалили и на обиколки.

Alt+F4- депресия или или пмс? Аз обикновено заради второто се сдухвам всеки месец.

Тити-със сигурност е знак.  Crazy

Аз минах на 5/5, но ми е доста трудно.

# 681
  • Мнения: 19
Мацето браво за страхотния резултат Simple Smile  bowuu .И аз много се чудех за тази схема 1 на 1 доста леко и не натоварващо ми звучи .Сега минах на 3 на 3 и мисля поне месец да я правя и ако не съм доволна от резултата да я сменя на 1 на 1.
Момичета не знам как е при вас ,но аз в протеиновите дни нямам никакъв апетит ....ям по нещо малко през няколко часа колкото да съм хапнала нещо,защото знам ,че с ядене става. Ето го менюто ми за днес :
з-тричава палачинка с изваха и яйце
сз- половин консерва риба тон
0-едно пилешко кюфте
в-пъстърва на скара и малко извара

# 682
  • Мнения: 87
  Здравейте ,моми4ета! От известно време ви следя и ви се радвам  Laughing имам едни 5 кг , които ми се лепнаха след раждането и искам да ги сваля  Mr. Green сега съм 64кг,та немога да преценя каква схема да избера 3/3 или 1/1 ? Моля за съвети  newsm78

# 683
  • София
  • Мнения: 11 799
  Здравейте ,моми4ета! От известно време ви следя и ви се радвам  Laughing имам едни 5 кг , които ми се лепнаха след раждането и искам да ги сваля  Mr. Green сега съм 64кг,та немога да преценя каква схема да избера 3/3 или 1/1 ? Моля за съвети  newsm78

За тези кг 1/1 ще ти е перфектно, според книгата, за до 5 кг се прави 3 дни ударна. Успех!

# 684
  • Мнения: 87
Благодаря, Мацето! ТВоите резултати са страхотни,за колко време ги постигна?

# 685
  • София
  • Мнения: 11 799
Почнах средата на септември. Допълнително ти препоръчвам да си свалиш упражненията на Синди Крофорд A new dimension от замундата, кратки упражнения вкъщи за след раждане.

Последна редакция: нд, 22 ное 2015, 17:01 от Мацето

# 686
  • София
  • Мнения: 11 799
  Здравейте ,моми4ета! От известно време ви следя и ви се радвам  Laughing имам едни 5 кг , които ми се лепнаха след раждането и искам да ги сваля  Mr. Green сега съм 64кг,та немога да преценя каква схема да избера 3/3 или 1/1 ? Моля за съвети  newsm78

За тези кг 1/1 ще ти е перфектно, според книгата, за до 5 кг се прави 3 дни ударна. Успех!

Сори, обърках, пише че за до 5 кг 1 ден ударна.

Някой може ли да ми каже за трета фаза как се изчислява, че в книгата е в паундс при мен?

# 687
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Някой може ли да ми каже за трета фаза как се изчислява, че в книгата е в паундс при мен?

За всеки свален кг по 10 дни.

# 688
  • Мнения: 2 757
Как бързо се изнизват тия почивни дни, утре не е ли събота? Ще ми се.
Нещо не ми се пие вода, добутвам едвам литър, но пия и кафе и мляко, та май си докарвам норматива.

Днешното меню П:
З : тричава палачинка мазната с Екскуиза
О : импровизация от извара, варено яйце и магданоз
В: кисело мляко

# 689
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нещо не ми се пие вода, добутвам едвам литър, но пия и кафе и мляко, та май си докарвам норматива.

Днешното меню П:
З : тричава палачинка мазната с Екскуиза
О : импровизация от извара, варено яйце и магданоз
В: кисело мляко



Млякото не влиза в дневното количество течности.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22892958#msg22892958

Като гледам менюто ти, гладуваш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт