Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
ЗА СЕГА ОЧАКВАМ ОТ МАЙКИТЕ ДА ДОЙДАТ::
 Party1. ljuboznatelna
 :party:2. mari_anka

 :party:3. bim bam
 Party 4. rosoneri т.е. Аз
Thinking 5. логопед Рени К от Пловдив Thinking6. Олга Георгиева - логопед, специалист, работещ в Софийския университет - София

# 16
  • Мнения: 4 451
Здрасти, Даниелка!
Ще дойда на срещата. Успях да си разменя смяната с една колежка. Ние сме от 10.00 на логопед до 11.00. Докато пристигнем до центъра сигурно малко ще закъснеем. Другият вариант е да дойда сама, но да съм точна. Още незнам какво да правя. Ще го решавам в последния момент.

# 17
  • Мнения: 3 504
Здрасти, Марианка,

не се притеснявай, свърши си работата и ела. Аз си мисля, че срещата ще е по-пълноценна и интересна с децата. Да се запознаят и те и да видим как ще се държат. Като вид експеримент, от чиито резулат можем да почерпим повече информация, дори да си отговорим на някои въпроси.
Аз днес имах среща с директорката на градината, в която ходи Гери сега. Много й се ядосах. Пълни глупости ми говори, нищо съществено.
От целия разговор стана ясно за мен, че просто Гери им е в тежест. Пак ни намекна за спец. градина Елица. Повече като се видим, за сега чао.

# 18
  • Мнения: 3 504
МИЛИ МАМИИИ
 

УТРЕ Е 1 АПРИЛ - ДЕНЯТ НА НАШАТА СРЕЩА - ЩЕ ВИ ЧАКАМ[/u][/color]. НА МЯСТОТО, КЪДЕТО ЩЕ БЪДА СЕДНАЛА ЩЕ СЛОЖА ТИП ТАБЕЛКА НАДПИС "ФОРУМ БГ МАММА". ПО ТОВА ЩЕ СЕ ОРИЕНТИРАТЕ И ПОЗНАЕМ.

НА ГЛАВНАТА, ПРЕД ОБЩИНАТА - НА КОПЧЕТАТА..... 11 ЧАСА

ДО ТОГАВА, НАДЯВАМ СЕ ДА ДОЙДЕТЕ И ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ

ПОЗДРАВИ,   bouquet PartyДАНИЕЛА

# 19
  • Мнения: 3 504
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ДОЙДОХА НА СРЕЩАТА - НА МАЙКИТЕ И СПЕЦИАЛИСТИТЕ!!![/color][/color]

Общи условия

Активация на акаунт