Да слабеем заедно-2 част

  • 12 851
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Тази година преди лятото минах на разделно и свалих някое и друго килце. Даже започнах да нося един номер по-малки дрехи  Wink Сега съм бременна 14 седмици и съм размера преди диетата  Cry нося си старите дрешки, които са размер по-големи. Колегите още не знаят, че съм бременна. Сигурно си мислят, че просто се връщам в старата си форма. За 14 седмици не трябваша май да кача повече от две кила. Да си призная сега си позволявам да се наслаждавам на храната повече от колкото трябва и затова  Confused

# 31
  • Мнения: 1 283
A da vi pitam,moje li kato se kurmi da se pazi dieta.Spored men bi se otrazilo na koli4estvoto i ka4estvoto na kurmata!Vie kak mislite?

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: pipilota
Аз от началото на Октомври си пазя една диета дето ми е даде диетолога и от 68 кг. сега съм 60. Искам да стана 53. колкото съм си била винаги.

Хе, аз с твойта диета свалих вече 6-7 и стигнах до 56, но ми сотават още 6  Imp
Тази седмица малко започнах да сдавам фронта с диетата и с упражненията, че по малко започнах да пуша и ме е срам от себе си  Embarassed  но ще се стягам

# 33
# 34
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз мислех да почна диетата на Пипилота, но реших друго.Храня се разделно,пия "Златно чудо",карам велоергометър по 15км на ден и да 7 дни свалих 3.5кг.Прогължавам.

# 35
  • Мнения: 717
Преди да забременея бях 48, станах 64 кг, а сега леко полеко ги докарах на 52, но виждам, че отслабвам и без да спазвам никакви диети заради кърмата. Ограничила съм само хляба на максимум 1 филия на ден. Вярвам, че отслабвам и така... то нали знаете човек трябва да си вярва иначе....Успех на всички!

# 36
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: biliana333
И аз мислех да почна диетата на Пипилота, но реших друго.Храня се разделно,пия "Златно чудо",карам велоергометър по 15км на ден и да 7 дни свалих 3.5кг.Прогължавам.

И аз пробвах с Чудото първо, не при мен нямаше зашеметяващ резултат  Cry

# 37
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Я споделете каква е диетата на Пипилота и какво е това Златно чудо ??? Confused: Аз май нещо съм пропуснала... Flushed   33uu

# 38
  • Мнения: 521
Kойто иска диетата нека да ми прати на лична имейла си!

 Наистина има ефект!  goodscale   goodscale

# 39
  • Мнения: 934
Цитат на: pipilota
Kойто иска диетата нека да ми прати на лична имейла си!

 Наистина има ефект!  goodscale   goodscale


охх....срам ме е да призная, че още не съм ти почнала диетата....само я разглеждам...и нищо повече... Embarassed
ама от понеделник съм решила! пък ще видим...надявам се да се рзделя с7-8 килограма..... Wink

# 40
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Обещавам,че ще я пробвам тази диета,щом има доказан ефект.......... Grinning  Grinning  Grinning

# 41
  • Мнения: 390
pipi, благодаря ти
а става ли диетата за кърмачки - гледам не е много "крайна"

# 42
# 43
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Гоооооолямо МЕРСИ.Не ми се струва много трудна.Започвам я от понеделник. Simple Smile

# 44
Браво на вас, момичета!!!
Супер сте!

Аз пък от раждането започнах да ям като ламя, ама ламя по-гладна от тези в приказките...
Страшна работа - то са едни  халви, бели шоколади, мед, сладка и какво ли още не..
Абе ставам на ......
айде да не казвам към какво вървя....


На изписването от родилното преди 2 месеца си бях истинско френско гадже 55кг. - имах само 4кг. отгоре (принципно съм доста висока и слаба)....

С  мерак и много зор,  
и опасност от спъсване на копче и разваляне на ципа се набутах в един леко широк преди панталон....КЕф...

И от тогава - един апетит, едно чудо.. лелеее малее
Но се успокоявам, че всичко (поне така ми се иска да бъде)
отива в кърмата..
А после ще му мисля...
Браво на вас, ще ви чета по-често постингите за вдъхновение!!

Общи условия

Активация на акаунт