Пак за един крем върпоси

  • 2 278
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 205
Чета, ще почакам ти да намериш подходящо кремче и аз ще се възползвам Laughing Blush, че и аз съм същата. Досега ползвах Арома пюр, струваше 2-3 лв. и честно казано хич не беше лошо. Аз от кремовете си слагам по толкова малки количества - горе-долу по 1 капчица на челото и бузите, именно защото не понасям лъщенето и мазнеенето. Така че ще следя темата много внимателно. Да не забравиш да пишеш за резултати Grinning  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз не знам да има крем на Лореал с 15 фактор, поне, ама чакам някой да ме обори. Wink
Всъщност сега се поразрових и ако трябва да съм точна имат кремчета с ...8 фактор. Ако на някой това му се вижда достатъчно. И то точно за ACTIV-FUTUR става дума.

Гарние имат, обаче- Stop- ама много ми мазнееше на мен. Wink

# 47
  • Мнения: 18 542
Чета, ще почакам ти да намериш подходящо кремче и аз ще се възползвам Laughing Blush, че и аз съм същата. Досега ползвах Арома пюр, струваше 2-3 лв. и честно казано хич не беше лошо. Аз от кремовете си слагам по толкова малки количества - горе-долу по 1 капчица на челото и бузите, именно защото не понасям лъщенето и мазнеенето. Така че ще следя темата много внимателно. Да не забравиш да пишеш за резултати Grinning  bouquet
Май ще се ориентирам към La Rocher

# 48
  • Мнения: 27 524
Вземи си тогава онова на Ла Рош Позе,което препоръчах, и ти издири от една бг аптека.Защото на Ла Рош другия крем с фактор е за бръчки и е силен.Този не е за бръчки (Мела Д,сещаш ли се?) и е за пигментни петна и е с фактор 15.Текстурата му е много лека,аз съм по-скоро със суха кожа и клепам повече,ти ще си слагаш по-малко,тъкмо ще ти е по-икономично,понеже тубичката е 30 мл.

# 49
  • Мнения: 35 971
Преди известно време си бях взела дневен и нощен на AVON  био нещо си - хидратиращ и т.н, обаче ми беше доста мазен и в момента с тях се маже мъжът ми. Малко съм предубедена да ти кажа  Thinking

абе, душа, то т'ва е крем за суха кожа  Crazy

# 50
  • Мнения: 5 317
Вземи си тогава онова на Ла Рош Позе,което препоръчах, и ти издири от една бг аптека.Защото на Ла Рош другия крем с фактор е за бръчки и е силен.Този не е за бръчки (Мела Д,сещаш ли се?) и е за пигментни петна и е с фактор 15.Текстурата му е много лека,аз съм по-скоро със суха кожа и клепам повече,ти ще си слагаш по-малко,тъкмо ще ти е по-икономично,понеже тубичката е 30 мл.

Blondi,каква е цената на този крем?Аз скоро трябва да си купувам някакъв и мисля,че този ще е подходящ за мен?

# 51
  • Мнения: 18 542
абе, душа, то т'ва е крем за суха кожа  Crazy
Пишеше, че е хидратиращ  newsm78

# 52
  • Мнения: 35 971
абе, душа, то т'ва е крем за суха кожа  Crazy
Пишеше, че е хидратиращ  newsm78

на всички пише, че хидратират
сината серия - суха кожа
зелената - мазна и смесена

# 53
  • Мнения: 27 524
Вземи си тогава онова на Ла Рош Позе,което препоръчах, и ти издири от една бг аптека.Защото на Ла Рош другия крем с фактор е за бръчки и е силен.Този не е за бръчки (Мела Д,сещаш ли се?) и е за пигментни петна и е с фактор 15.Текстурата му е много лека,аз съм по-скоро със суха кожа и клепам повече,ти ще си слагаш по-малко,тъкмо ще ти е по-икономично,понеже тубичката е 30 мл.

Blondi,каква е цената на този крем?Аз скоро трябва да си купувам някакъв и мисля,че този ще е подходящ за мен?

Ето го тук,чета го издири http://www.apteka-bg.net/product_info.php?manufacturers_id=128&a … p;products_id=868

# 54
  • Мнения: 18 542
Този не е за бръчки (Мела Д,сещаш ли се?)
Сещам се, да  Grinning

А бе само на мен ли не ми се отваря тая страница с онлайн аптеката?

# 55
  • Мнения: 1 250
А бе само на мен ли не ми се отваря тая страница с онлайн аптеката?

Тц. И на мен не ще.

# 56
  • Мнения: 5 317
Blondi ,благодаря ти.  

И на мен не ми се отвори страницата,но го открих на друго място.

# 57
  • Мнения: 18 542
Blondi ,благодаря ти.  

И на мен не ми се отвори страницата,но го открих на друго място.
Сподели де!  Wink

# 58
# 59
  • Мнения: 398
абе, душа, то т'ва е крем за суха кожа  Crazy
Пишеше, че е хидратиращ  newsm78

Взела си на Ейвън крем за възможно най-суха кожа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт