Еуфория преди раждането

  • 2 666
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Аз бих ги помолила да ми дадат спокойствие. Преди моето раждане и особено след него направо ме побъркаха - звънят ми всички възможни баби да ми обясняват за торти, за събирания, да искат подробности, ако не отговориш звънят по 110 пъти още, понеже се притеснили. Накрая не издържах и ги насочих всички със своите питания към мъжа ми. Имаш нужда от почивка - физическа и психическа. След като родиш - също, бебето и то, така че ги помоли за малко деликатност, понеже макар и много добронамерени, могат да ти източат силите и да те притеснят. В случая ти и бебето сте на първо място и когато се налага, сама трябва да си защитаваш спокойствието Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 565
Всички близки нормално се вълнуват много и чакат с нетърпение. Тяхната еуфория по-скоро ми помага, отколкото да пречи. Много по-добре ми беше да мисля как ще дойде бебето, ще спи ето в тази кошара, кой с какво ще черпи и прочие дреболии, отколкото за болката и страха от раждането.

Леко раждане ти пожелавам, всичко ще бъде наред

# 17
  • Мнения: 1 844
Не съм била бременна все още и от личен опит не мога да говоря,
но си мисля, че мен повече би ме дразнило, ако близките игнорират голямото предстоящо събитие Simple Smile Аз съм от тези, които обичат внимание. Simple Smile Но да видим, де - живот и здраве, като забременея - какво ще ме дразни и какво не.  Crazy

# 18
  • Мнения: 196
Хем е дразнещо, хем наистина е тъпо никой да не говори по темата. Няма угодия Mr. Green

# 19
  • Мнения: 40
Мен лично ме изнервят тези постоянни разговори.Всъщност близките ми ме познават достатъчно добре и гледат сега да не ме дразнят много.Като се роди ще видим как ще е .Аз си мисля че сега е нещо като затишие пред буря.После ще има много приказки,няма начин  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт