След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.68

  • 17 607
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 786
Преводът на Озета на "Любов под наем", благодарение на Рени - БГ.  Peace

Дефне не оставя Йомер сам...

Както винаги Дефне отива в къщата, за да приготви закуска на Йомер. И какво вижда? Йомер е много болен. Веднага се погрижва за него. Супа, торба с лед за сваляне на температурата, докосвания със състрадание, погледи пълни с обич... Йомер, който от дълго време не е чувствал такова състрадание и интерес към себе си, отново няма да може да издържи Дефне да е толкова близо до него.

Йомер смята, че Ясемин му е подарила книгата за рождения ден и тя се наслаждава на тази ситуация. Ясемин си мисли, че вече няма препядствия за нейните планове с Йомер, но неочаквано те ще се провалят.

Нериман, разбира се, няма да седи напразно и да чака. Този път ще смени тактиката. Ще организира голямо събитие по повод годишнина от сватбата си, със сладки думи ще обърка ума на Йомер и ще го насочи към Дефне.

Последна редакция: вт, 28 юли 2015, 18:27 от k_kiara3

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 9 341
Мерси за превода  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 6 105
Благодаря на Рени Hug
Хареса ми,че на Я.няма да й станат нещата.  Party
А лелчето ясно е,че си гледа своите интереси,но щом са еднакви с нашите е ок. Mr. Green

Последна редакция: вт, 28 юли 2015, 18:57 от romanti4ka

# 19
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Благодаря за превода  Heart Eyes
Лелята първо приземи ентусиазма на Дефнето, после ще подтиква Йо  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 314
И аз да се запиша   bouquet ....заради вас момичета Hug иначе това не е нашата тема вече  Peace .......
Борето знаете ,че още от Раджона не ми харесва ............  Mr. Green ,ама хиЧ
Актьора ,който играе Синан ....е много по от Борката ,ама нейсе ...Във времето лети ..още го бях забелязала...Смятам че е добър актьор , различен ми е в ролите ,който съм го гледала  Peace..така че Иркчони ...пази го  Joy Joy Joy Joy Joy

Влади  Heart Eyes Hug...не си сама хубавице ...Бях много субективно настроена към щерките ,заради Емрето  ....знаете ,че не го харесвам, от ГБ  ...., но сериала е готин и ми харесва ,а музиката е .........номер едно ........ Peace

Приятна вечер ,слънчевки  Hug Hug

# 21
  • Мнения: 33 427
Аз па не виждам нищо кой знае колко впечатляващо в играта на не му знам името дори  Joy Добре играе, ама чак да блести пред Борето не ми се струва  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 16 938
И аз да се запиша .....  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 23
  • Мнения: 5 624
И аз да се запиша   bouquet ....заради вас момичета Hug иначе това не е нашата тема вече  Peace .......
Борето знаете ,че още от Раджона не ми харесва ............  Mr. Green ,ама хиЧ
Актьора ,който играе Синан ....е много по от Борката ,ама нейсе ...Във времето лети ..още го бях забелязала...Смятам че е добър актьор , различен ми е в ролите ,който съм го гледала  Peace..така че Иркчони ...пази го  Joy Joy Joy Joy Joy

Влади  Heart Eyes Hug...не си сама хубавице ...Бях много субективно настроена към щерките ,заради Емрето  ....знаете ,че не го харесвам, от ГБ  ...., но сериала е готин и ми харесва ,а музиката е .........номер едно ........ Peace

Приятна вечер ,слънчевки  Hug Hug
Катеееее Hug Hug :hug Heart Eyes Heart Eyes:, и аз ги харесвам много Дъщерите  Simple Smile

 мисля, че Емре К. се справя, много е страшен  Crazy

# 24
  • Мнения: 16 938
Емре К. се справя много добре в тази си роля.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 341
Кънайката много добре се справя с тъз роля. Сякаш за него е писана.

# 26
  • Мнения: 22 151
И аз да се запиша   bouquet ....заради вас момичета Hug иначе това не е нашата тема вече  Peace .......
Борето знаете ,че още от Раджона не ми харесва ............  Mr. Green ,ама хиЧ
Актьора ,който играе Синан ....е много по от Борката ,ама нейсе ...Във времето лети ..още го бях забелязала...Смятам че е добър актьор , различен ми е в ролите ,който съм го гледала  Peace..така че Иркчони ...пази го  Joy Joy Joy Joy Joy

Влади  Heart Eyes Hug...не си сама хубавице ...Бях много субективно настроена към щерките ,заради Емрето  ....знаете ,че не го харесвам, от ГБ  ...., но сериала е готин и ми харесва ,а музиката е .........номер едно ........ Peace

Приятна вечер ,слънчевки  Hug Hug
Кате  Hug Heart Eyes Подкрепям те напълно  Peace Това вече не е нашата тема, нямам нищо против да се обсъждат и други сериали, но не и нонстоп да припадаме по Борката  Peace
Не искам да обидя никого, но създалата се ситуация хич не ми харесва  Whistling

Тери, това че не му знаеш името на Салих Бадемджи, не значи че е по-лош актьор от Баръш  Peace Баръш играе изключително еднотипно, залага на физика и стойки, а освен това има нещо отблъскващо в устата/езика  Stop

# 27
  • Мнения: 33 427
Доколкото си спомням това дали да се коментира сериала беше обсъдено тук.. Naughty Всички бяха съгласни, а сега изведнъж снимките на Борето дойдоха в повече. Той в случая не е никакъв спам дори, защото е бил партньор на Ханде в Раджона. В заглавието пише нови проекти - което в случая включваше Раджона, и съответно включва Борето  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 786
И аз да се запиша   bouquet ....заради вас момичета Hug иначе това не е нашата тема вече  Peace .......
Борето знаете ,че още от Раджона не ми харесва ............  Mr. Green ,ама хиЧ
Актьора ,който играе Синан ....е много по от Борката ,ама нейсе ...Във времето лети ..още го бях забелязала...Смятам че е добър актьор , различен ми е в ролите ,който съм го гледала  Peace..така че Иркчони ...пази го  Joy Joy Joy Joy Joy

Влади  Heart Eyes Hug...не си сама хубавице ...Бях много субективно настроена към щерките ,заради Емрето  ....знаете ,че не го харесвам, от ГБ  ...., но сериала е готин и ми харесва ,а музиката е .........номер едно ........ Peace

Приятна вечер ,слънчевки  Hug Hug
Кате  Hug Heart Eyes Подкрепям те напълно  Peace Това вече не е нашата тема, нямам нищо против да се обсъждат и други сериали, но не и нонстоп да припадаме по Борката  Peace
Не искам да обидя никого, но създалата се ситуация хич не ми харесва  Whistling

Тери, това че не му знаеш името на Салих Бадемджи, не значи че е по-лош актьор от Баръш  Peace Баръш играе изключително еднотипно, залага на физика и стойки, а освен това има нещо отблъскващо в устата/езика  Stop

Точно заради това в началото предложих да пишем в отделна тема за "Kiralik ask", но повечето от вас отказаха с мотива, че не им пречи тук да се пише за този сериал и, че не искат да пишат в тема, в която пише Диди.
Ако искате и ако на Ирка и се занимава да си направим анкета и да отделим темите. А, ако толкова много не искате да пишем в темата за Ягодите и Ашка може някой ентусиаст да направи тема само за Ашка.   Peace

# 29
  • Мнения: 22 151
Доколкото си спомням това дали да се коментира сериала беше обсъдено тук.. Naughty Всички бяха съгласни, а сега изведнъж снимките на Борето дойдоха в повече. Той в случая не е никакъв спам дори, защото е бил партньор на Ханде в Раджона. В заглавието пише нови проекти - което в случая включваше Раджона, и съответно включва Борето  Mr. Green

Да се обсъждат сериалите - да, амааа извинявай, не на всички им е приятно 80% че и повече от темата, да е снимки и ахкания по Ашка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт