На 21г съм, преди 3 месеца имах гинекологичен проблем и сега той отново се появи, пиша за да се допитам и до вашето мнение.. Е преди 3 месеца в най-чувствителната женска област получих гъбична инфекция (според гинеколожката ми) имах страшно раздразнение, възпаление и най-вече обилно бяло течение.. Както следва, тогава отидох при гинеколожката ми, тя ми изписа свещички и хапчета, както и крем за раздразнението.. на партньора ми също изписа крем, тъй като сметна, че и той може да е причина за гъбичната инфекция. Общо взето слушах и изпълнявах всичко, което тя ми каза. И така, днес отново ми се случва същото, но преди утре или други ден, да отида пак на гинеколог реших да пиша тук, за да споделите с мен, каквото знаете.. просто вече ми омръзна да ходя по гинеколози и тем подобни, да си натоварвам постоянно организма с разни хапчета.. А те поне да помагаха, но не! Всичко е наред, докато не спра с лекарствата.. вече имам чувството че каквото и да ми изпишат, няма да ми помогне..
Моля Ви, дайте си мнението, съвети или каквото и да било, че вече наистина се отчайвам и не знам какво да правя..

) беше по същия начин - дойде ми 1 месец и след това няколко месеца изобщо не ми идваше,след което се нормализира.