Пазаруване от George(ASDA) - Тема 8

  • 145 726
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 259
Здравейте! Искам да питам тези, които са пазарували връхни дрехи- дали отговарят размерите? Понеже моя калпазан е на годинка вече, а досега винаги бодитата му ги взимах по-големи, в момента е с 18-24...та за връхните се чудя какво да му взема, май блузите и другите горни си отговарят точно?

# 61
  • Мнения: 3 675
Според мен са умалени нещата,моето дете е на 5г,но понеже е едро носи в момента 7-8,за пролетта ще купувам 8-9.Гледайте ръст и кг,а не годините.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте! Искам да поръчам нещо за дъщеря ми за градината за есента, но се чудя дали това, което е в сайта е есенното зареждане, или се очаква да има още? И ако се очаква дали ще е скоро?
В  този сайт непрекъснато се допълват дрехи, така че определено не е само това.

Здравейте! Искам да питам тези, които са пазарували връхни дрехи- дали отговарят размерите? Понеже моя калпазан е на годинка вече, а досега винаги бодитата му ги взимах по-големи, в момента е с 18-24...та за връхните се чудя какво да му взема, май блузите и другите горни си отговарят точно?
Зависи от детето, моето е на 6г. и купувам 8-9, но е висока - 130см.

# 63
  • Мнения: 3 675
Подочух,че около 7.09 ще има намаления,вярно ли е?

# 64
  • Мнения: 980
Дано да е вярно, че напълних кошницата  Crazy

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Зареждат ли отново изчерпани размери? Всичко, което харесах вече не е налично в размера който ми трябва..

# 66
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Зареждат ли отново изчерпани размери? Всичко, което харесах вече не е налично в размера който ми трябва..

Понякога да,но не винаги.

# 67
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Здравейте, искам да попитам, доставките до Бг коректни ли са?
Не съм поръчвала директно до Бг., ама този път реших да се пробвам.
Чета, че масово поръчвате до англ. адрес, защо?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 006
Чета, че масово поръчвате до англ. адрес, защо?

Защото до английски адрес няма ДДС за детски стоки. Освен това не всичко се доставя до БГ.

# 69
  • София
  • Мнения: 12 236
Последният път реших да опитам и да пусна поръчка до адрес в бг. Това за ДДС то не го знаех, а и бяхме трима човека и разликата не беше значителна.
Това което мога да споделя е, че разделиха поръчката първо мислех на две части. Едната с 3-4 неща, другата с повечето останали. Пристигнаха почти едновременно макар че на вторият пакет нямаше телефон и се наложи аз да си я търся, в проследяването излизаше неуспешна доставка, без изобщо да са звъняли. Когато си взех двата пакета се оказа, че ми липсва една жилетка и едва тогава открих, че едната жилетка пътува в трети пакет само тя, доста по-късно от другите две. Едва вчера я доставиха и нея. Но иначе да поръчката пристигна и понякога смятам, че това е по-удобен начин, макар в повечето случаи да е по-удобно с посредник определено.

# 70
  • Мнения: 5 601
Куриер ги доставя,не БГ пощи,нали ?

# 71
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам цени в магазините на Асда в Англия,същите като тези в сайта ли са?

# 72
  • Мнения: 259
И на мен са ми разделяли на 2 пратките, телефона ми го имаха, а адреса не

# 73
  • Мнения: 6 712
Момичета, искам да поръчам чорапи, но забравих кой номер от англ. номерация съответства на номер 38-39 .
Моля за помощ😊

# 74
  • София
  • Мнения: 3 581
Те не са ли всичките 4-8? Иначе на 38-39 е 6.

Общи условия

Активация на акаунт