Пазаруване от George(ASDA) - Тема 8

  • 145 768
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 180
Така е, за съжаление. До България не се доставя от:
•Disney
•George Home
•Lingerie brands
•Toys
•Baby equipment
Остава варианта с превозвач, но пък точно тия завивки тежат немалко и ще се оскъпят.

# 676
  • София
  • Мнения: 3 581
Скоро ще има ли намаление за детски дрехи? Доста неща харесах за дребните.
Преди беше около 8-10-то число, но миналия месец пускаха поетапно по 20% и нямаше. Сега гледам има пак 20% офф на дамски дрехи за над 30 паунда, но се надявам скоро да има и намаление.

# 677
  • Под кривата круша
  • Мнения: 343
Здравейте,
някой дали може да ми помогне с размери на тези слипчета с размер 13-14 години:
http://direct.asda.com/george/kids/underwear-socks/10-pack-brief … .html#choice:size

# 678
  • Мнения: 2 180
Здравейте,
някой дали може да ми помогне с размери на тези слипчета с размер 13-14 години:
http://direct.asda.com/george/kids/underwear-socks/10-pack-brief … .html#choice:size



Умалени и плитки. Така ми стоят пакетите, които съм купувала преди години.  Rolling Eyes Не препоръчвам.

# 679
  • Мнения: 80
Така е, умалени и плитки са, но на мен ми харесват повече от онези дълбоки и изрязани слипове. Моя син беше на 1,2г. като започна да ги носи, ставаха му за възр. група 18-24м. и 2-3г.

# 680
  • Мнения: 4 822
 Май няма да има намаление на детски дрехи през декември. Сега има sale в раздел Home.

# 681
  • Под кривата круша
  • Мнения: 343
Благодаря  за отговорите bouquet
Значи няма да ги купуваме.
На 12г. сме, но по-едри и ще са ни малки.

# 682
  • Popovo
  • Мнения: 1 633
Има намаление, но е още по категории. Peace

# 683
  • Мнения: 1 296
Дами, опитвам се да финализирам поръчка и не мога и не мога. За пръв път ще поръчвам от тоя сайт. Гледам всичко съм попълнила, както си му е реда, плащам с карта директно. И накрая ми казва, че трябва да редактирам данните си по разплащането. Картата е валидна, не знам какво се случва. Имате ли представа в какво може да се състои проблема? Мерси!

# 684
# 685
  • Мнения: 3 173
Размер 8 на 36 или 38 отговаря - за дамска пола става въпрос?

# 686
  • Мнения: 117
Здравейте, моля някой опитен за съвет. Искаме няколко мами да поръчаме колективно от ДЖОРДЖ. Имате ли идея, дали ако поръчаме ще ни конфискуват стоката на митница, трябва ли да плащам нещо допълнително и ако да какво?
Благодаря ви предварително

# 687
  • Мнения: 10 668
Здравейте, моля някой опитен за съвет. Искаме няколко мами да поръчаме колективно от ДЖОРДЖ. Имате ли идея, дали ако поръчаме ще ни конфискуват стоката на митница, трябва ли да плащам нещо допълнително и ако да какво?
Благодаря ви предварително
Че тя поръчката изобщо не минава митница. Англия е все още в ЕС .. Карат ти я до вратата Simple Smile
Но имай предвид, че не всичко се доставя директно до България.

# 688
  • Мнения: 117
Независимо каква е стойността ли? Понеже нашата поръчка е към 500 паунда и се притеснявам?

# 689
  • Мнения: 2 180
Независимо каква е стойността ли? Понеже нашата поръчка е към 500 паунда и се притеснявам?

Интересно... Повече от 35 позиции не могат да се сложат в кошницата. За тази сума сигурно зареждате магазин с много бройки от един вид. Няма значение де, всичко си пристига със Спиди до вратата ви.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт