Пазаруване от George(ASDA) - Тема 8

  • 145 727
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
  100% Brushed Cotton

Какво значи това описание при чаршафите ?

# 721
  • Мнения: 5 601
Представям си бархет,но нямам опит .на снимката не се ли вижда?

# 722
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Представям си бархет,но нямам опит .на снимката не се ли вижда?

Извинявам се,но не ми е много ясно - това по-плътно тъкан от обикновените чаршафи ли значи (бархета) или по-рехаво ... С Гугъла директния превод е "полиран памук "   newsm78

# 723
  • Мнения: 5 601
Да не те подведа само,не съм купувала никога с такова описание.Ако има посочени брой нишки на квадрат ,те са по-достоверен ориентир.

Бархет е памучна материя за едновремешни нощници.Леко мъхеста.Плътна.Нямам представа дали George  ще има нашето разбиране за "бархет"  Laughing

# 724
  • Мнения: 404
Писах им. Отговориха ми , че  от 3 до 5 дни ще ми възстановят сумата. Сега ще чакам Simple Smile
Благодаря Ви!

Случвало ми се е , връщат ги парите , няма проблем.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 581
Пуснах нова тема, че сега имам малко свободно време. Добавих и повече информация, ако някой се сеща още нещо, да казва.

# 726
  • Мнения: 107
Писах им. Отговориха ми , че  от 3 до 5 дни ще ми възстановят сумата. Сега ще чакам Simple Smile
Благодаря Ви!

Случвало ми се е , връщат ги парите , няма проблем.
Върнаха ми ги. Всичко е ок.

# 727
  • Мнения: 404
Здравейте поръчвам от Джордж директно до България , взимам ми за доставката 10 пауда ,но никога не ми пишат телефона на товарителницата и от спиди не могат да ми доставят пратката ,за6тото няма телефон. Съответно се почва едно издирване на пратката, чакам куриера да я закара до някой офис и аз да отида да си я взема от там. Някой ако поръчва директно до България , може лид а ми каже излиза ли му номера и ако не , как процедиратЕ?

# 728
  • Мнения: 10 454
Пиши си телефона в полето с името или адреса Simple Smile

# 729
  • Мнения: 404
Пиши си телефона в полето с името или адреса Simple Smile

Вие така ли процедирате и успяват ли да Ви я доставят със Спиди , излиза ли ви телефона?

# 730
  • Мнения: 10 454
Аз си ги пускам до Англия, защото пазарувам редовно и така ми е по-евтино.
за телефона - писала съм го за други сайтове в графата за адрес и си ги получавам без проблем.

Джордж също съм пробвала 1-2 пъти до БГ, но е по-бавно и по-скъпо така.. И наистина не излиза телефона.
Това е опцията - добави си го в полето за адреса и всичко ще се изпише на товарителницата Simple Smile

# 731
  • Мнения: 404
Аз си ги пускам до Англия, защото пазарувам редовно и така ми е по-евтино.
за телефона - писала съм го за други сайтове в графата за адрес и си ги получавам без проблем.

Джордж също съм пробвала 1-2 пъти до БГ, но е по-бавно и по-скъпо така.. И наистина не излиза телефона.
Това е опцията - добави си го в полето за адреса и всичко ще се изпише на товарителницата Simple Smile

С коя куриерска фирма работите , аз ползвах Габиели , след като внимателно пресметнах доставките и времето ,се оказа че директно до България нещата от Джордж идват за 5-6 дни и сумата от 10 паунда ми е или същата , която щях да платя за Габиели или по-ниска. Интересно ми е ако сте намерили по-бърза и евтна доставка с фирма до английски адрес , бихте ли споделили? Благодаря.

# 732
  • Мнения: 10 454
Тамън същата Simple Smile
Вчера взех поръчка от 15ти.
И нищо не изчезва... защото в БГ куриерите редовно пощипват по нещо (не говоря конкретно за ДЖ, от наблюдения през последните 10 години поръчки - от Спортдирект редовно.. и други сайтове също)
И защото не се доставя половината асортимент до БГ ..
И защото не стоя цял ден да чакам куриер - което няма как да стане изобщо като цяло.. предпочитам да си ги взимам когато мога Simple Smile

Но на който както му е удобно, всеки си преценя.
Писах вече как да се оправи неизписването на телефона.. така че не виждам проблем да си ги пускате до тука директно щом ви е по-удобно Simple Smile

# 733
  • Мнения: 404
Тамън същата Simple Smile
Вчера взех поръчка от 15ти.
И нищо не изчезва... защото в БГ куриерите редовно пощипват по нещо (не говоря конкретно за ДЖ, от наблюдения през последните 10 години поръчки - от Спортдирект редовно.. и други сайтове също)
И защото не се доставя половината асортимент до БГ ..
И защото не стоя цял ден да чакам куриер - което няма как да стане изобщо като цяло.. предпочитам да си ги взимам когато мога Simple Smile

Но на който както му е удобно, всеки си преценя.
Писах вече как да се оправи неизписването на телефона.. така че не виждам проблем да си ги пускате до тука директно щом ви е по-удобно Simple Smile

Благодаря Ви Simple Smile

# 734
  • при моите любими
  • Мнения: 2 531
И аз използвам Габиели. Имат 2 пъти седмично курс от Англия. Не мисля, че се забавят повече доставките, отколкото директната. А ако вие си ги взимате от офис, също е доста по-евтино. Но ако използвате и вътрешен куриер за страната няма много смисъл от превозвача.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт